Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 93 of 246 FirstFirst ... 43 83 91 92 93 94 95 103 143 193 ... LastLast
Results 1,841 to 1,860 of 4915

Thread: Gran Turismo 5

  1. #1841 SP
    Junior Member AdykOSu's Avatar

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    ce compromisuri? considerati ca are 200 de masini si gata... restul luati-l ca pe un bonus
    Exact.

    In plus, cele 200 vor deveni 300 de-a lungul timpului, pt ca sigur vor aparea pack-uri de masini premium. Unele vor fi free...altele nu.

    Enjoy.

  2. #1842 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Asta este pentru raskoooo... Cu parere de rau va spun, dar Forza 3 arata mai bine.

  3. #1843 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Majoritatea au pus botul la toate filmele facute in "replay mode", din aceasta cauza grafica reala, in game, pare acum mai slaba. Am spus-o la momentul respectiv, nu trebuie sa ne luam dupa ce filme ne dau ei sau poze de 3 miliarde de megapixeli, alea nu reprezinta realitatea jocului.
    Dar apare intrebarea: au specificat ca alea nu-s ingame? Aici e vina Plophony si Sony ca au facut mega hype. O chestie am zis si eu mai demult: mare grija, sa nu se repete faza cu Final Fantasy 13, care si ala a fost tinut in productie ani de zile, amanat pentru finisare suplimentara si alte asemenea. Developerii si Sony au facut mega hype si acolo. Toate oalele s-au spart in capul lor dupa aia, cand lumea a venit cu nemultumiri, mare parte absolut normale: daca tot l-ati tinut atat in productie, de ce are bugurile astea, de ce e asa si pe dincolo?

    ---------- Post added 24-11-2010 at 05:11 PM ----------

    Dar serios acum, faza cu "tot ce conteaza is alea 200 de masini, grafica si celelalte masini sunt BONUS" e ca si cum preferi sa inchizi ochii la minusuri. Se presupune ca incercam sa fim obiectivi.

  4. #1844 SP
    Junior Member nicutapa's Avatar
    Hai ma ca e ok jocul. Nu stiu Sforta ala de pe XBOX sau pe ce o fi dar asta e joc de joc pt mine
    Are tot ce imi doresc de la un joc cu masini. Controlul e "orgasmic"

  5. #1845 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    @Diesel nu man, e vina gamerilor ca nu s-au prins ce li se vinde, sau mai simplu spus, ca au preferat sa fie mintiti. Sa nu lasam totusi marketingul sa strice valoarea unui joc. Publicul de PS3 e avid dupa un sim auto. Poate chiar nu merita atata tam-tam pentru grafica, cine stie

  6. #1846 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    L-ati incercat cu ps move-ul? Sunt curios daca este un fas sau un...mare fas. Cu 3d-ul am auzit numai de "bine" asa ca incerc sa aflu ce a facut in ultimii 5 ani mister Yamauchi, ca doar astea l-au intarziat sa-l arunce pe piata. Evident ca multiplayerul si cat de simulator este intereseaza pe absolut toata lumea dar cand dupa atati ani constati ca e nefinisat pe partea de grafica parca nu e in regula. Decat sa fi pierdut timpul cu o gramada de tractorase-motorase care arata ca dracu mai bine lucra mai mult la grafica.

  7. #1847 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Vin si eu cu o intrebare . Cum merg karturile ? lol

  8. #1848 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    How about head tracking? Ala cum e?

  9. #1849 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    jucati cu fiat 500 si uitati-va la replay. Jocul nu stie daca sa bage motion blur sau nu lol viteza maxima pe nurburgring a fost 60 mph

  10. #1850 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Merge online-ul,ati intrat careva,cume e?
    L.E. bine mai,las ca vad maine singur cum merg toate

  11. #1851 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Bai, dar iarba are? Dar paltonul? Cum e paltonul?

  12. #1852 SP
    Junior Member nicutapa's Avatar
    Eu am facut cateva curse cu Renault Megane si in momentul in care mut camera din interior in exterior, adica pe capota, am impresia ca eu sunt intr-un monster track, adica ma refer la inaltimea fata de celelalte masini. Deci nimic suparator pana acum...
    Pe de alta parte detaliile bordului, masini..sunt superbe
    Nu mai zic de prima cursa noaptea . Superba..
    La fel si cursele in oras. Detalii foarte realiste

  13. #1853 SP
    Member Imperatore's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Merge online-ul,ati intrat careva,cume e?
    L.E. bine mai,las ca vad maine singur cum merg toate
    Am intrat eu si mi-a dat de doua ori freeze la consola !

  14. #1854 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Quote Originally Posted by nicutapa View Post
    adica pe capota, am impresia ca eu sunt intr-un monster track, adica ma refer la inaltimea fata de celelalte masini.
    pai camera nu e pe capota ci e pe plafon... ciudat loc..

    doua intrebari:
    1. cum naiba fac sa nu mai imi apara pe ecran toate chestiile alea: lista cu jucatori, harta.. etc?
    2. cum fac sa folosesc camera video?

  15. #1855 SP
    Junior Member nicutapa's Avatar
    habar n-am
    am vazut ceva setari de configurare a camerei in optiunile din fereastra principala ...parca

  16. #1856 SP
    Member radu_robert98r's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Daca tot incerci sa zici ceva intresant chiar te rog: VORBESTE! Postezi fara sens si nu inteleg ce vrei sa zici.
    pai ce sa zic era vizibil de cand a aparut traileru ala cum va fi jocu
    acu si vreti altceva
    ia jocu asa cum e si bucurate de el

  17. #1857 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Pana la urma... facem si noi o cursa?

  18. #1858 SP
    Junior Member nicutapa's Avatar
    Faza cu Dealer Used Cars e super tare ..
    Imi cumpar o masina cu ceva rulaj la bord, adica mai ieftina si ma pun sa-i schimb uleiul, franele etc...
    Sunt chiar simpatici

  19. #1859 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    frane? aia pe ign ziceau ca nu merge sa umbli la frane

  20. #1860 SP
    Member justamodel's Avatar
    A reusit careva sa faca import GT 5 PSP sau GT5Prologe cars?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 93 of 246 FirstFirst ... 43 83 91 92 93 94 95 103 143 193 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 6 By Dant3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 517 Last Post: 05-06-2015, 14:11
  2. Gran Turismo 6 By Tudoran in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 14 Last Post: 26-11-2010, 21:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts