Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 6 of 6

Thread: Jocuri PS3 free fara PSN+

  1. #1 SP
    Senior Member cashonly's Avatar

    Jocuri PS3 free fara PSN+

    Salut, sunt utilizator de Xbox de mult timp. Recent mi-am achizitionat si PS3 si obisnuit fiind cu serviciul de Xbox Live m-am asteptat sa gasesc la indemana ceva jocuri de PS3 free, fara subscriptie platita la serviciul online. Mare mi-a fost mirarea cand nu am reusit sa gasesc aceasta lista. Si mai mare mi-a fost surprinderea cand am aflat ca exista jocuri free cu multiplayer free, totul fara PSN+:


    Uncharted 3 Multiplayer
    The Walking Dead EP1
    Teken RevolutionN
    Spartacus Legends


    dar si o lista completa aici:

    All Current Free-to-Play PS3 Games - PlayStation Forum

  2. #2 SP
    Junior Member DjBaros's Avatar
    Mi se pare interesant Payday.Ar fi blanuta in co op.

  3. #3 SP
    Senior Member cashonly's Avatar
    Am jucat aseara Uncharted 3 Multiplayer, destul de multa lume pe-acolo, incerc sa instalez si Payday.

  4. #4 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nu merita PS3 fara PS+, asa cum nici Xbox 360 nu prea merita fara Gold. Si nu ma refer aici neaparat la multiplayer, cat la jocurile moka primite lunar. Daca Xbox One si PS4 inca primesc niste porcarii de jocuri, Xbox 360 si PS3 chiar primesc in general titluri AAA... PS+ si Gold sunt cam cat pretul unui joc... ori intr-un an primiti cel putin 20 de jocuri bune...

  5. #5 SP
    Senior Member cashonly's Avatar
    Este adevarat, dar sunt perioade cand nu ai bani de subscriptie si tot ai pofta de multiplayer si de jocuri noi. Serviciul de PSN (interfata mai degraba) cam lasa de dorit pe PS3, fata de Live pe Xbox 360, dar multiplayerul gratis de pe PS3 cred ca ridica mult impresia despre PS3 online. O sa incerc si PSN+ dar pana atunci, multiplayer gratis si cateva jocuri gratis

  6. #6 SP
    Junior Member DjBaros's Avatar
    Payday am verificat acum si e doar free demo...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Jocuri NGP de calitate PS3, fara Blu-Ray? By Chris in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 01-02-2011, 15:08

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts