Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 4 of 4

Thread: Sfaturi despre jocuri, va rog ?

  1. #1 SP
    Junior Member lionx1987's Avatar

    Question Sfaturi despre jocuri, va rog ?

    Dupa discutia din threadul de mai devreme (care presupun ca a fost inchis din cauza intrebarii mele despre modare >> cu ocazia asta imi si cer scuzele de rigoare moderatorilor <<) am dat cu banul si a iesit ca voi mentine consola nemodata. Problema e ca eu ma deosebesc de exemplul colegului din threadul trecut "de a tine banii la saltea", prin faptul ca am un buget foarte FOARTE restrans. Deci o sa rog jucatorii cu experienta sa imi recomande cateva jocuri care sa respecte cerintele mele:

    Racing game - sa aiba si un split-screen, poate si un online multiplayer. (prin asta sper ca jocul sa aiba rejucabilitate maxima)
    1st/3rd person shooter - cam cu aceleasi cerinte de sus
    fighting game - Presupun ca voi ramane la Tekken (desi 6 nu il consider prea reusit)
    MMORPG(exista asa ceva pe PS3 ?) Ma refer la chestii gen Lineage (Dragon Age 2 am vazut, dar nu stiu daca e si online )


    Orice alta recomandare e binevenita, vreau totusi sa rog lumea sa nu imi dea nume de jocuri la care pretul este peste 100 de ron, sau macar specificati sa e scump. Momentan imi voi permite doar jocuri intre 50 si 100 de ron. Multumesc anticipat pentru ajutor !!!

    P.S.: Sper ca nu am incalcat iar vre-un regulament, ca mi-ar fi rusine sa imi cer scuze de 2 ori pe acelasi thread.

  2. #2 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Racing - Gran Turismo 5, are split-screen, are MP, nu o sa te plictisesti in el.
    3rd person shooter : Incearca Uncharted 1 si 2, dupa parerea mea sunt cele mai bune din genul lor pe PS3. Sau daca vrei ceva cu timp de joc mai mare ( sare usor de 20 de ore), incearca Red Dead Redemption.
    La restul nu ma bag pentru ca nu sunt fan al genului Fighting si RPG/MMORPG.

  3. #3 SP
    Junior Member lionx1987's Avatar
    Multumesc de sfaturi, Acum oscilez intre GT5 si TDU2 ... vazand ca avem club pentru TDU2, poate ma bag cu ei. Am mai jucat GRID pe pc, mi-a placut enorm, nu stiu cum e pe PS3.
    Avem cumva jucatori de CoD sau MoH online ? Ceva pareri despre cum se comporta serverele... ceva sfaturi ?
    Astept cu nerabdare si alte pareri si opinii .

  4. #4 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Eu iti sugerez sa folosesti functia de Search a forumului inainte sa deschizi thread-uri. Exista deja nenumarate discutii despre ceea ce cauti.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Sfaturi achizitie By drix in forum Nintendo DS, DSi, 3DS & XL
    Replies: 1 Last Post: 16-10-2014, 08:26
  2. Replies: 13 Last Post: 29-08-2013, 21:56
  3. Sfaturi Sala Jocuri By andrai886 in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 29-12-2012, 14:27
  4. Sfaturi configuratie PC By CaNtO in forum Hardware
    Replies: 34 Last Post: 28-12-2009, 15:01
  5. Sfaturi jocuri By maniac360 in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 9 Last Post: 16-11-2008, 16:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts