Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 7 of 7

Thread: Cine vrea sa incerce un XBOX360?

  1. #1 SP
    Junior Member meste's Avatar

    Cine vrea sa incerce un XBOX360?

    Salut,

    Nu sunt un jucator inrait, dar din cind in cind am timp sa joc ceva daca jocul merita, pina acum singurul joc pe care l-am terminat a fost Red Dead Redemption pe XBOX360.

    Am afat de Uncharted 3 si am fost fascinat de el, la etatea mea pot spune ca am apucat sa cresc cu adventure games a-la Lucas Arts iar Uncharted pare incredibil si as dori sa il joc, dar nu merita sa imi iau un PS3 doar pt asta.

    Din pacate jocul asta nu e facut decit pt. PS3, asa ca intreb aici pe forum daca e cineva dispus sa facem schimb de console, eu am un XBOX360 pe care pot sa fac rost cam de orice joc daca nu chiar orice in caz ca cineva vrea sa joace ceva facut doar pt XBOX360.

    Daca e cineva interesat sa dea un mesaj, discutam mai departe detaliile, cite zile, ce si cum etc

    merci,
    Serban

  2. #2 SP
    Member kukenstein's Avatar
    Mai sunt si alte exclusivitati pe PS3 cum ar fi Gran Turismo 5. Merita sa ai ambele tipuri de consola, sigur... fara sa vinzi de prin casa ca sa le cumperi.

  3. #3 SP
    Junior Member meste's Avatar
    stiu, dar eu vreau sa fac chestia asta ca sa pot sa joc Uncharted, si asa cum am spus parca nu merita sa dau 800-1000 lei pt asta (adica sa imi iau un PS3)

  4. #4 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Vezi ca era pe aici pe forum un site postat care inchiriaza console, iei una de acolo pe cateva zile si ai rezovat

  5. #5 SP
    Junior Member meste's Avatar
    Quote Originally Posted by icebird View Post
    Vezi ca era pe aici pe forum un site postat care inchiriaza console, iei una de acolo pe cateva zile si ai rezovat
    am vazut dar e cca 100 lei pe zi... merci! Eu sper sa gasesc pe cineva la fel de interesat sa facem schimbul temporar

  6. #6 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Hmm, e mai greu ... mai ales pentru ca esti nou pe forum si nu prezinti incredere, nu cred ca o sa ai prea multi doritori. But good luck !

  7. #7 SP
    Junior Member meste's Avatar
    Quote Originally Posted by Ovidiu View Post
    Hmm, e mai greu ... mai ales pentru ca esti nou pe forum si nu prezinti incredere, nu cred ca o sa ai prea multi doritori. But good luck !
    merci de urare - nu imi fac probleme cu asta, cine vrea sa afle despre mine trebuie doar sa intrebe ce fac, idea e sa fie macar interesat de principiu.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Cine invinge? By MonkY in forum Polls
    Replies: 41 Last Post: 11-09-2012, 08:29
  2. Valve vrea PS3 By erik95 in forum Console News
    Replies: 22 Last Post: 25-02-2010, 11:05
  3. ...eu cu cine votez? By Khan in forum Offtopic
    Replies: 121 Last Post: 07-12-2009, 20:38
  4. Cine ma poate ajuta? By razvan2701 in forum Hardware
    Replies: 1 Last Post: 05-02-2009, 01:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts