Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 24

Thread: Hot upcoming releases

  1. #1 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar

    Thumbs up Hot upcoming releases

    PS2 nu a murit inca, cum le place multora sa spuna! Iata cateva dintre cele mai bune jocuri care stau sa apara pentru cea mai de succes platforma din toate timpurile:

    - Yakuza 2 (19 Sep. 2008)
    - Tomb Rider: Underworld (21 Nov. 2008)
    - Call of Duty: World at war! (Q4 2008)
    - Crash Bandicoot: Mind over Mutant (31 Oct.2008)
    - Daxter (26 Sep. 2008)

    Lista intreaga, aici. Enjoy!

  2. #2 SP
    Banned dragosh's Avatar
    daxter?jocul de pe psp?

  3. #3 SP
    Member EvilG's Avatar
    ehhh...stim prea bine ca deja incepe sa se duca...hot topics PS3 si 360...

  4. #4 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    dragosh: Dap, e portare de pe PSP, insa cred ca va fi si ceva extra-content!

    Prince of Persia (aka EvilG): Da, toata lumea se agita in jurul PS3 si XBOX360, insa sunt destui care inca apreciaza consolele mult mai retro, asa ca eu cred ca PS2-ul este inca la moda...

  5. #5 SP
    Member sarpe's Avatar
    Quote Originally Posted by DonAdryan View Post
    - Call of Duty: World at war! (Q4 2008)
    abea astept sa iasa

  6. #6 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    - Tomb Rider: Underworld (21 Nov. 2008)
    - Call of Duty: World at war! (Q4 2008)
    - Crash Bandicoot: Mind over Mutant (31 Oct.2008)
    - Daxter (26 Sep. 2008)

    Artileria grea !!

  7. #7 SP
    Member cj_quest's Avatar

    Thumbs up

    Din fericire Ps2 nu se lasa. Si atat timp cat vor mai aprea jocuri bune, mai ales in modul multiplay la mai mare.

  8. #8 SP
    Member drati71's Avatar
    Hmm... sa dispara PS2!? Pentru mine niciodata, il tin cu mare mandrie pe langa PS3, mai ales pentru jocurile "de suflet" aparute de-a lungul timpului atat pe PS1(One) cat si pe PS2. Ganditi-va la serii precum Tomb Raider, Syphon Filter, MGS, Resident Evil, James Bond, Prince of Persia, God of War etc. etc. sau Point & Click-urile de pe vremea PS1, jocuri care sincer se vad foarte naspa pe fullhd-ul meu in combinatie cu PS3. Asa ca tin de rezerva un Crt Sony Wega de 72 si cuplat cu PS2 isi face treaba asa cum trebuie multi ani de acum incolo. Chiar ma gandesc sa imi mai cumpar un bloc optic complet, nou, sa-l am de rezerva pentru vremuri demult apuse ale consolei PS2. Asa ca... "Regele N-A murit, Traiasca Regele!"

  9. #9 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by drati71 View Post
    Hmm... sa dispara PS2!? Pentru mine niciodata, il tin cu mare mandrie pe langa PS3, mai ales pentru jocurile "de suflet" aparute de-a lungul timpului atat pe PS1(One) cat si pe PS2. Ganditi-va la serii precum Tomb Raider, Syphon Filter, MGS, Resident Evil, James Bond, Prince of Persia, God of War etc. etc. sau Point & Click-urile de pe vremea PS1, jocuri care sincer se vad foarte naspa pe fullhd-ul meu in combinatie cu PS3. Asa ca tin de rezerva un Crt Sony Wega de 72 si cuplat cu PS2 isi face treaba asa cum trebuie multi ani de acum incolo. Chiar ma gandesc sa imi mai cumpar un bloc optic complet, nou, sa-l am de rezerva pentru vremuri demult apuse ale consolei PS2. Asa ca... "Regele N-A murit, Traiasca Regele!"
    amen to that .

  10. #10 SP
    Member obidan's Avatar
    Underworld pe alte console
    Cod5 Multiplatform ( Iau pe PC)
    De yazuka,crash si daxter nu am auzit...
    Am luat un PS2 cand s-a lansat, a fost tare dar acum ca am un Wii si un 360 Ps3-ul e plin de praf, pentru mine e dead, apare si Force Unleashed, dar prefer sa iau pe Wii.

  11. #11 SP
    Member N3O2005's Avatar
    Quote Originally Posted by drati71 View Post
    Ganditi-va la serii precum Tomb Raider, Syphon Filter, MGS, Resident Evil, James Bond, Prince of Persia, God of War etc. etc.

  12. #12 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Yakuza este DEMENTIAL -- probabil ca Yakuza 2 (de fapt sigur conform multor reviewuri/previewuri) este si mai bun. Ca sa va faceti o idee, este un fel de GTA in Japonia ... cu tot ce implica treaba asta

  13. #13 SP
    Manager paul's Avatar
    Nu am incercat primul Yakuza insa 2-ul sigur o sa il incerc.
    Mai astept tomb Raider si Daxter, COD5 nu cred ca o sa fie fain pe PS2. Se concentreaza mai mult pe PS3 si 360 si pur si simplu fac un port pe PS2.

  14. #14 SP
    psx
    Junior Member psx's Avatar
    Am jucat eu primul Yakuza si va asigur ca are o poveste foarte captivanta eu lam jucat doar ca sa aflu cum se terminain rest jocul este destul de plictisitor trebuie sa te bati cu acceasi luptatori doar capeteniile famililor difera adica bosii cum se spune.

  15. #15 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Ma rog, daca Daxter, crash si yakuza nu sunt jocuri cunoscute, ma intreb care sunt acelea...

    Eu am ales din lunga lista de aparitii pentru PS2 doar titlurile care par mai atractive... La un moment dat se zvonea ca o sa iasa si GOW: Chains of Olympus pe PS2, insa deocamdata zvonul a fost infirmat... Daca o sa se produca minunea, probabil ca o sa fie o resuscitare fabuloasa a consolei minune...

  16. #16 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Seria de Silent hill, Devil May Cry, Resident Evil, Metal Gear, Jak & Daxter, Crash ..etc etc

  17. #17 SP
    Member zaice's Avatar

    yakuza 2 pe ps2 ? Superrrrrrrrrr

    Serbustoc,
    Superrrrrrrrrrrrrrr yakuza 1 a fost super tare jocul (din nou mentionez ca sunt fan beat um upuri ).Din ce am vazut stiam ca yakuza 2 va fi pe ps3 si ma intristase gandul,asa cum ma intristeaza gandul ca God of war 3 va fi pe ps3 .Oricum long live ps2 si gamesurile de pe el D

  18. #18 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Poate avem noroc de GOW: COO pe PS2 anu' asta...

  19. #19 SP
    Member sepet's Avatar
    Quote Originally Posted by DonAdryan View Post
    Poate avem noroc de GOW: COO pe PS2 anu' asta...
    Pai daca e vorba sa apara,imi cumpar din nou ps2,si asa vroiam sa fac combinatia asta ,sigur cedez pana la urma

  20. #20 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Quote Originally Posted by sepet View Post
    Pai daca e vorba sa apara,imi cumpar din nou ps2,si asa vroiam sa fac combinatia asta ,sigur cedez pana la urma
    La un moment dat asa se zvonea, insa apoi s-a infirmat zvonu... Nush ce sa zic! Vezi ca uite Daxter apare si pe PS2!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Media Library - Upcoming games of 2015 By MonkY in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 15-01-2015, 05:43
  2. Replies: 0 Last Post: 08-08-2013, 09:34
  3. Replies: 0 Last Post: 25-06-2011, 16:53
  4. Upcoming Wii games 2009. By Nariggar in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 16-01-2009, 16:40
  5. Replies: 5 Last Post: 09-08-2008, 03:38

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts