Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 15 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 41 to 60 of 299

Thread: The Angry Video Game Nerd - AVGN

  1. #41 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Deci tipul e CRIMA! abia astept urmatorul ep xD

  2. #42 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by Honord View Post
    Deci tipul e CRIMA! abia astept urmatorul ep xD
    pacat ca asta a fost ultimul episod din maratonul Nerd-ului legat de Castelvania . Is curios ce joc o sa aleaga acum

  3. #43 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    pacat ca asta a fost ultimul episod din maratonul Nerd-ului legat de Castelvania . Is curios ce joc o sa aleaga acum
    Eu asi dori sa aleaga vreodata un joc cu James Bond , am jucat un joc pe NES , dar daaaamn sa ma fac pusca daca mai stiu cum se numea.Iara reviewul facut de Nerd + James bond = epic

  4. #44 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Jocul ala a fost superb. Se cheama James Bond Jr. Si nu cred ca ar fi fost ceva frustrant despre el cat sa merite analiza nerd-ului

  5. #45 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar



  6. #46 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Foarte tare. Dupa seria Castlevania ma asteptam sa se orienteze spre alt tip de jocuri.

  7. #47 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    deci little red hood has to be one of the sh%tiest games pt NES . Faza cu level 8 m-a dat pe spate .cum zicea James : ,,Dr. Jekyll & Mr Hyde standards "

  8. #48 SP
    Junior Member djtzami's Avatar
    Salut, ati vazut acest episod ?

    Imi aduce aminte de copilarie
    James e prea tare!

  9. #49 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...da lol

    Și are dreptate. La fel reacționam/reacționez și eu c�nd iau c�te un gadget și constat că e crap! Am c�teva pentru X360 și zeci pentru celelalte console mai vechi...

    ...sunt cool așa...pentru �nceput, apoi sunt doar niște palstic-uri reci și enervante ...care adună praf.

    E funny, că uneori le mai �ncerc ...chiar dacă știu că nu merg ...cine știe...poate, poate lol

    Un sac de manete (A-Z), pistoale (A-Z), adaptoare, transformatoare, casete (stricate A-Z), senzori, ochelari 3D, etc...

  10. #50 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar


    3DISCS! :WITCH:

  11. #51 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  12. #52 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    mwahahah... m-am trezit de 10 minute si imediat dupa ce m-am spalat pe dinti am intrat pe site-ul screwattack. Simteau eu ca gasesc un episod nou

  13. #53 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...faza cu AAAA la nume...e clasică! lollol

  14. #54 SP
    Junior Member Zuluf's Avatar
    Mamă c�t detest jocurile cu sporturi olimpice ><

  15. #55 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    [url]ScrewAttack Video Game, Angry Video Game Nerd: Street Fighter 2010 | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com

    ---------- Post added 06-01-2010 at 10:22 AM ----------

    ...mie, Street Fighter 2010: The Final Fight, mi-a plăcut enorm. L-am terminat c�nd aveam 6 ani (țin minte de parcă a fost ieri). Cel mai mult mi-a plăcut muzica iar cu restul m-am obișnuit treptat. La �nceput nu știam ce și cum...dar după c�teva runde, wooooooo!

    Mor de dorul lui! - emulatoruleeeeee, unde ești?

  16. #56 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    They made a movie based on the game, to make a game based on the movie. Ahahahaha

  17. #57 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    [url]

    ayayayay! lol

  18. #58 SP
    UberDude Honord's Avatar
    another awsm job made by AVGN

  19. #59 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Ma poate ajuta cineva ? Nu mai tin minte despre ce joc era vorba dar vreau neaparat sa il revad pentru ca asa de mult am ras atunci incat am crezut ca mor.
    Era un joc platform ... si la un moment dat trebuia sa sara de pe o platforma pe alta (scuze dar nu am stiut cum sa ma exprim altfel) si dupa 20 de incercari, el constata ca nu trebuia sa sara.
    "You just walk over there?"

  20. #60 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Krusht View Post
    Ma poate ajuta cineva ? Nu mai tin minte despre ce joc era vorba dar vreau neaparat sa il revad pentru ca asa de mult am ras atunci incat am crezut ca mor.
    Era un joc platform ... si la un moment dat trebuia sa sara de pe o platforma pe alta (scuze dar nu am stiut cum sa ma exprim altfel) si dupa 20 de incercari, el constata ca nu trebuia sa sara.
    "You just walk over there?"




    ...stai liniștit că toti care-am jucat TMNT-ul din clip am avut aceeași reacție (evident personalizată)

    Cu toate prostiile din joc...eu unul l-am iubit. Și tare mult mi-ar plăcea să-l văd pe PSN/XBLA/Wii Ware.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 15 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. Angry Video Game Nerd Adventures By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 1 Last Post: 02-10-2015, 22:06
  2. Replies: 0 Last Post: 04-11-2012, 13:54
  3. Toy Story 3: The Video Game dezvaluit By erik95 in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 16-02-2010, 21:56
  4. The crow video game By al'tair in forum Console Club
    Replies: 6 Last Post: 09-10-2008, 08:01
  5. Ghostbuster The Video Game By Bobby in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 01-08-2008, 10:39

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts