Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 17 of 17

Thread: Donatie Joc Promo Motorstorm Arctic Edge

  1. #1 SP
    Senior Member h0stile's Avatar

    Donatie Joc Promo Motorstorm Arctic Edge

    Avem o copie promotionala pentru Motorstorm Arctic Edge pe care dorim sa o donam unei persoane dispusa sa petreaca ceva timp cu el si sa scrie un review pentru CG. Jocul nu merge cum trebuie pe un PS3 60GB (se blocheaza in meniu) asa ca avem nevoie de cineva cu PS2. Conditia este ca persoana respectiva sa aiba un minim de 500 de posturi pe acest forum si sa faca dovada ca a mai scris macar un review (de preferat aici dar acceptam si alte siteuri). Cei care doresc sa se inscrie trebuie sa posteze aici. Alegerea imi apartine si nu o comentez (spun asta de la inceput ca sa nu mi se ceara socoteala dupa).

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Make that two ! In sensul ca mai am si eu o copie promotionala. Daca e vre-un doritor... let me know.

  3. #3 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Eram interesat si desi detin un PS2 mai am pana la 500 de posturi pe acest site. Pana atunci, succes celui ce va scrie acel review.

  4. #4 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pizzi, daca esti interesat si vrei sa scrii review-ul... facem o exceptie. Decat sa stea jocul degeaba... Ai PM.

  5. #5 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    MonkY - Sunt interesat si am raspuns la PM.

  6. #6 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    m-ar tenta si pe mine . am un ps2 , aproape 500 de posturi si am mai scris si ceva pe forum despre tony hawk ride . daca vreti va scriu eu acel review

  7. #7 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    ok.....copia mea poate sa plece la Tudoran in acest caz. astept PM cu detalii de contact. daca esti in Bucuresti poate ne vedem intr-una din zilele astea. in fond, nu ar strica sa vedem doua opinii diferite.

  8. #8 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Poate nu sunt chiar asa diferite daca jocul este placut. Vedem ce o sa iasa, iar voi o sa decideti. Multumesc Monky pentru oportunitate si sper sa iasa ceva fain. Sa auzim numai de bine, domnilor.

  9. #9 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    ms h0stile . acuma ti-am trimis un PM cu adresa mea . daca mai e ceva ce trebuie sa iti spun , anunta-ma

  10. #10 SP
    Member klausn's Avatar
    As vrea si eu..se mai poate?

  11. #11 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu l-am trimis la Pizzi. Baiat de zahar... asteptam review-ul

  12. #12 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    De-asta iubesc eu ConsoleGames.

  13. #13 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    daca e pt PSP/PS2 mar interesa si pe mn

    Later Edit: ewwww im always late :\

  14. #14 SP
    Member CaNtO's Avatar
    Mai aveti vreo copie?? si asa tin degeaba ps2,si as mai vrea sa-l folosesc.

  15. #15 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nope. Sorry. Dar mai anuntam daca mai vin goodies

    P.S. Si cand ma gandesc ca la intalnirile CG le dadeam moka si nu vroia nimeni sa le ia

  16. #16 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Ultimele retusuri la review si apoi repede pe CG.

  17. #17 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    astazi am fost la posta si am luat si eu jocu de la h0stile. thx dude . joi am ultima teza si dupaia promit ca ma apuc de review . I will dedicate it to CG . site-ul pe care nu pot sa nu il vizitez cel putin de 5 ori pe zi . Cheers

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. User Review : Motorstorm: Arctic Edge By Tudoran in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 0 Last Post: 18-12-2009, 20:14
  2. Motorstorm Arctic Edge features By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 05-10-2009, 22:27
  3. MotorStorm: Arctic Edge Videos By istrategie in forum Videos
    Replies: 4 Last Post: 02-10-2009, 07:54
  4. Motorstorm Arctic Edge - Multiplayer By Christien in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 20-05-2009, 20:00
  5. Motorstorm: Arctic Edge@PSP By steauacroitoru in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 16 Last Post: 26-03-2009, 10:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts