Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 10 of 10

Thread: Disperare

  1. #1 SP
    Junior Member Daniel Moldovan's Avatar

    Unhappy Disperare

    Cine-mi poate vinde si mie un joc din ala vechi cu lupul si ouale? Macar ajutati-ma sa gasesc unul...un sfat unde as putea gasi

  2. #2 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Nu zaiet

    uite aici varianta flash

    Varianta de joc fizica - exista pe ebay -> 45 $ - din Ukraina (25 jocul + 20 shippingu)

  3. #3 SP
    Member mihaif27's Avatar
    Nu are nici un haz varianta flash. Jocul asta mi-a marcat copilaria pot sa zic ca e prima consola handheld pe care am avut-o .

  4. #4 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Ehh - tin minte ca era super ieftin la moldovenii care vizitau Romania dupa revolutie - nu mai stiu exact suma cu care se vindea dar era undeva in jurul sumei de 25 - 50 lei. (eu inca mai am 1 bucata, din pacate nu mai functioneaza)

  5. #5 SP
    Junior Member Daniel Moldovan's Avatar

    HEEELP

    Ai cumva idee ce sa caut pe ebay?...nu stiu ruseste si nu stiu cum sa-l caut...poti sa-mi dai un link?...sunt pregati sa dau 50 $

  6. #6 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Pasul 1: intrii eBay - The UK's Online Marketplace
    Pasul 2: scrii no pagadi
    Pasul 3: vei gasi rezultatele

    succes.

    PS: userul -> eBay My World - sovdepia - are de vanzare

  7. #7 SP
    Junior Member Daniel Moldovan's Avatar

    Mii de ani fericire

    Daca-l gasesc am sa te iubesc toata viata mea....multumesc

  8. #8 SP
    Member Cristache07's Avatar

    Lightbulb

    este primul joc,care l-am avut si l-am jucat in disperare exact dupa '89.Dupa aia era la moda primul model de Gameboy cred, de se schimbau ecranele.Doamne ce timpuri,parca toate au rostul lor,acum avem super grafica,super console,super placi etc dar eram asa de entuziasmat atunci.Long live good memories

  9. #9 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristache07 View Post
    este primul joc,care l-am avut si l-am jucat in disperare exact dupa '89.Dupa aia era la moda primul model de Gameboy cred, de se schimbau ecranele.Doamne ce timpuri,parca toate au rostul lor,acum avem super grafica,super console,super placi etc dar eram asa de entuziasmat atunci.Long live good memories
    WooOrd!

    La noi la bloc venea unu si ne inchiria joculetul cate 10-15minute. Depinde la cat te intelegeai cu el!
    Asta era prin '92. I think.

  10. #10 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Ar fi super sa pun mana pe unu' din ala acum, insa nush in ce stare s-ar gasi... Am sunetul ala tampit si acum in cap, tac tac tac.... si cum cadeau oulale jos si se spargeau

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts