Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 7 of 7

Thread: Console vechi, la preturi mici...

  1. #1 SP
    Junior Member Julema's Avatar

    Console vechi, la preturi mici...

    Pentru cei interesati...
    Duminica trecuta(adica ieri) am tras o fuga prin BAZAR(un fel de targ cu obiecte second hand de prin Ucraina, Moldova sau chiar Romania cu diferse produse) si am vazut un tip care vindea N64 + vreo 5 jocuri la numai 20RON(vreo trei jocuri erau cu MARIO) ... interesant, nu? ... vroiam sa il cumpar dar nu aveam la mn bani si astazi este inchis bazarul, o sa incerc maine

    CONCLUZIE: Ce mai asteptati, trageti o raita prin BAZAR/Iarmaroc sau cum se spune in zona voastra (maine am teza, deci o sa incerc deabea Wekendul viitor daca mai gasesc)

    SPOR LA CUMPARARE

    P.S.: SIGUR 100% nu erau TERMINATOR

  2. #2 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    si aste pe unde se gasesc mai exact?ca bucurestiul e mare,si nu stiu incotro so apuc.

  3. #3 SP
    Junior Member Julema's Avatar
    Si de unde sa stiu eu unde sunt prin Bucuresti, vezi si tu, intereseaza'te

    P.S.: Eu is din Suceava!!!

  4. #4 SP
    Entertainment Analysis level's Avatar
    noi am gasi la targul Autovit - p linia lui 135 - acolo este "bazarul" nostru, acum nu pot sa itzi zic ca o sa gasesti chestii functionale sau nu , dar potzi sa iltzi arunci o privire - din cate stiu yo duminica d la 10-11 dim , lumea e p acolo

    (P.S. - pt cei din bucuresti )

    bafta

  5. #5 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Daca te duci duminica la 10-11 gasesti fix nimic, avand in vedere ca anumiti "consolisti" fac tura de onoare pe la 7-8

    Oricum un alt "talcioc" este la valea cascadelor (nu stiu 100 % sigur unde, dar in zona aia) - eu n-am fost pentru ca e FOARTE DEPARTE de mine.

  6. #6 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    In Buzau este talcioc Duminica de la 7 la 11 la Dragaica.Eu am gaist un Xbox 360 cu E74 la 90 ron + 2 controllere si 5 jocuri dar nu m-a interesat si jocurile le aveam .M-ar fi tentat sa iau Borderlands versiune fizica dar era cam zgariat.

  7. #7 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    In Cluj, in fiecare sambata de la ...7/8am pana pe la 12/13 este oser - aici/acolo gasesti console la preturi mici (din apcate nu se pot testa ca n-ai unde). Ultima consola pe care am vazut-o (e drept ca n-am mai fost de...2 luni) a fost un Gamecube (cu tot) la ~ 80 de lei..d.eci cu negociere ~ 60 de lei.

    Sunt si jocuri (x360, ps3, ps2, ps1, n64, etc) la preturi de nimic. 20 lei +

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts