Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 13 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast
Results 121 to 140 of 260

Thread: Arcade mania

  1. #121 SP
    Admin MonkY's Avatar
    OK, so you don't need me anymore ? Nu de alta, dar vad dublu... Sorry RonanN1, n-am avut timp sa stabilesc tournament, dar o voi face azi (de fapt, aceasta era si ideea, sa incepem pe 1 Aprilie sa terminam pe 15). 2 weeks... Sorry guys, i'm just too tired...

  2. #122 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Da, s-a rezolvat c�t despre turneu nu-i problemă (vroiam să știu doar un mic info.)

    ---------- Post added at 02:08 PM ---------- Previous post was at 10:07 AM ----------

    ...iar eu,

    MonkY, nici cum nu se pot lua jocuri de aici?

    vNES

    ...Doamne c�te sunt (majoritatea le-am jucat c�nd eram mic...și sunt sigur că nu doar eu...de pe forum).

    E mai greu cu Java dec�t cu Flash? (nu mă pricep). Chiar dacă nu se poate contoriza scorul...să fie aici pe site...ca-s din epoca de aur!

    *nu acuma, c�nd ai timp...�n vacanța de vară...sau știu eu...măcar un test, două

    Merci.

    http://www.virtualnes.com/play/?id=NES-6E&s=9

    no comment!

  3. #123 SP
    Admin MonkY's Avatar
    RonanN1: chiar daca ar exista un plugin pt. java games or something pt. vBulletin, nu cred ca vom putea face ceva pana nu detinem originalele, asa cum o fac cei de la vNES: "Due to substantial legal pressure, the staff of vNES International has gone to extensive lengths to continue operating within United States law, while still providing a quality product to our users. All of the games on VirtualNES.com that were released within North America, and/or are originally sanctioned products of Nintendo Co. Ltd. (or its subsidiaries), are backups from original cartridge copies stored at the vNES office, in accordance with 17 U.S.C. � 108 and 17 U.S.C. � 1201 (a)(1). Products made outside of those limitations are (generally) not known to have a copyright recognized by Title 17 of the United States Code.
    Additionally, as made precedent in Sony v. Universal, the creation"

  4. #124 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    It's me again...

    Eu, cum iau fiecare joc �n parte, despistez unele erori...și unele sunt super enervante și afecteaza mult gameplay-ul

    După concurs (turneu)...pot să scot �n evidență aceste jocuri? (și cum e normal să descriu problema lor �n c�teva cuvinte?)

    Acum nu...ca e prea �ncărcat programul, dar o listă am...demult

    Merci.

  5. #125 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Te rog. Stiu ca sunt cateva buggy, dar in afara de a le scoate de tot nu prea sunt optiuni. In unele cazuri am preferat sa le lasam in lista, chiar daca aveau mici bug-uri.

  6. #126 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Wave 126 si m-am oprit... Eram cu toate la MAX si orice intra in harta disparea in mod subit
    Attached Images Attached Images 2009-03-16_203916.jpg 2009-03-16_204342.jpg

  7. #127 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Eu am ajuns la 3840 la onslaught, greu tare! si deja incepuse sa aiba lag

    Secretul sta in combo-uri, dar e cam nasol ptr ca da prima tureta 1 combo apoi intra sirul de monstrii in raza turetelor secundare si nu mai dai nici un combo!

    Ajunsesem la un joc incat nu pleca nimic pe harta - mureau cum apareau pe harta, dar daca apucau sa treaca de zona de combo nu mai puteam face nimic! Faceau turetele dmg mult prea mic fara combo.

  8. #128 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Shoot 'Em Up Games - Games at Miniclip.com - Play Free Games

    ...se poate lua ceva de aici? Orice, nu contează

  9. #129 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  10. #130 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Well, aveti 13 New games in Arcade. Enjoy

  11. #131 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  12. #132 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    vreau sa intreb si eu cva in legatura cu donkey kong (ca asta imi place f mult ). deci nu puteti sa faceti sa nu ma duca de fiecare data la lista de hi scores decat cand vreau eu ? ca de fiecare data cand pierd cele 3 vieti ma duce iar la lista aia chiar daca nu am facut un alt hi score . si credema duja juma de ora de donkey kong devine frustrant . si nu puteti sa mai bagati nivele in plus la jocu asta ? ca parca era un level la care luai un baros si puteai sparge butoaiele , nu terbua sa sari peste ele . si din cate am observat se tot repeta lvl 1 la infinit . . astai tot pt moment. multumesc

  13. #133 SP
    Junior Member Bisti's Avatar
    Rog verificare la x_elx - Archery si IceAge3. Mi se par scorurile exagerate in comparatie cu restul.

  14. #134 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Bisti View Post
    Rog verificare la x_elx - Archery si IceAge3. Mi se par scorurile exagerate in comparatie cu restul.
    Banned.

    Tudoran, jocurile nu sunt facute de noi. In cel mai fericit caz convertite de noi pentru a fi compatibile cu versiunea noastra de Arcade. O sa ma uit daca exista un alt Donkey Kong, cu extra levels. Btw, cu limba romana ce-ai avut ?

  15. #135 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    am incercat sa dau cat mai multe detalii legat de ce ma supara si se pare ca m-a luat valu . acuma imi dau seama ca mesaju era un pic confuz . sorry , my bad .

  16. #136 SP
    Junior Member Bisti's Avatar
    Alt baguit - la Multiball Madness. Toti au 3-4000, numai el are 400.000.

  17. #137 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Bisti View Post
    Alt baguit - la Multiball Madness. Toti au 3-4000, numai el are 400.000.
    Deleted score...

  18. #138 SP
    Member Skaar's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Deleted score...
    Mi-ai sters highscore-ul?!?
    Uita-te aici care-s highscore-urile la jocul asta... daca nimeni de aici nu a jucat destul de mult acest joc incat sa ajunga atat de departe nu inseamna ca nu e posibil
    MultiBall Top Scores - Armor Bot Rankz

    Sau poate toti cei 502 jucatori care sunt in acel top (apropo cel mai mic score e peste 390.000) au trisat?

  19. #139 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    As dori daca se poate sa mai bagati niste jocuri retro . Gen Frogger , Space Invaders , mai multe level-uri la donkey kong si de asemenea cat mai multe TD-uri (i love those games :X:X:X) . si de asemenea as sugera sa te uiti la scorul de la X-training . cum poate sa aibe 41505 de puncte cand kerf care e pe locul 2 are numa 47 de puncte . something ain't right

  20. #140 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    SkyFyre

    ...ăsta trebuie pus. Neapărat!

    Cu lejeritate ăsta poate ajunge un XBLA Game de succes.

    Echipa asta a făcut și Castle Crashers.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 13 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast

Similar Threads

  1. Tekken 6 Mania By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 38 Last Post: 10-10-2012, 14:11
  2. Console Games Booth Babes Mania! By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 115 Last Post: 30-09-2011, 02:05
  3. E3 2011 - Apple Mania By MonkY in forum Apple
    Replies: 4 Last Post: 11-06-2011, 02:28
  4. Screenshots mania - 17.10.2010 By MonkY in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 17-10-2010, 00:39

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts