Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 10 of 10

Thread: EyeToy USB Camera - pareri

  1. #1 SP
    Junior Member Dj. Andu's Avatar

    EyeToy USB Camera - pareri

    Salut , as vrea sa aflu si eu mai multe despre acest accesoriu de PS2(EyeToy USB Camera),deci va rog pe cei care au testat asa ceva sau au acasa sa posteze aici parerile despre camera si despre cat de distractiva e in jocuri( am vazut vreo cateva titluri interesanta cu care ar fi compatibila).
    Si nu in ultimull rand pe unde as putea sa mai gasesc si eu unaa????

    MC

  2. #2 SP
    Member maniac360's Avatar
    Am eu EyeToy impreuna cu Kinetic pe PS2. Practic e un webcam cu microfon inclus si are niste performante medii. Imaginea are o rezolutie de 640x480 si pt. a o putea folosi in jocuri ai nevoie de o incapere bine iluminata si de o distanta fata de camera de cel putin 2 metri. Microfonul nu are o sesibilitate prea buna si introduce un zgomot de fond acceptabil. Singurul joc pe ps2 care l-am jucat cu acest eyetoy e Kinetic si mi se pare genial (uita-te pe youtube la gameplay).
    Printre altele camera e compatibila si cu pc-ul si cu ps3-ul si o gasesti pe ebay.co.uk sub 5lire.

  3. #3 SP
    Junior Member and13gtc's Avatar
    Acea camera se vede putin mai bine decat un webcam de 50 ron...

  4. #4 SP
    Junior Member Dj. Andu's Avatar
    mc de raspunsuri! insa astept si alte pareri ....mentionez ca pe mine nu ma intereseaza sa folosesc camera ca webcam ci in jocuri! deci pareri in jocuri si chiar ...daca vinde cineva asa ceva postati aici sau PM

  5. #5 SP
    Junior Member specyal's Avatar
    Salut ,
    Dispun si eu de un eyetoy ... mi se pare un accesoriu rezonabil pentru ps2 , l-am jucat ceva timp cu Kinetic Combat , EyeToy Sports , Play Hero , AntiGrav care mie mi-au placut , recunosc ca acum nu mai au acelasi farmec ca atunci dar ma joc cu placere aceste jocuri .Camera are o calibrare buna in jocuri si daca incaperea este luminata si camera pusa la o distanta corespunzatoare jocurile sunt destul de reale , ma refer la miscari nefiind delay .
    Mie unul chiar mi-a placut , unele jocuri sunt cam de copii dar AntiGrav si SuperStars mi se par chiar ok .
    Te sfatuiesc sa incerci , preturile sunt FOARTE mici la accesoriile de ps2 pe siturile din Anglia si merita sa incerci sa vezi care e ideea
    Incearca de asemenea si Buzz si SingStar si Dance Revolution .
    O seara placuta

  6. #6 SP
    Junior Member Dj. Andu's Avatar
    mc mult de sfaturi @specyal ...Buzz am deja si chiar ...merg si la alte jocuri manetele de la buzz??/

  7. #7 SP
    Junior Member daniel22's Avatar
    Salut Donely, am şi eu un Xbox o versiune mai veche(Elite) din 2009 , aş vrea să mi-l modez c�t m-ar costa?? Lasă-mi te rog un PM.

  8. #8 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by daniel22 View Post
    Salut Donely, am şi eu un Xbox o versiune mai veche(Elite) din 2009 , aş vrea să mi-l modez c�t m-ar costa?? Lasă-mi te rog un PM.
    de curiozitate te intreb dc ai scris aici, nu ai vazut ca se discuta despre total altceva?

    http://www.consolegames.ro/forum/f41...-nintendo-wii/ , incearca aici.

  9. #9 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Atacul celor care dezgroapă �nvie threaduri!

  10. #10 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Oare cum l-a gasit ? ce-a cautat sau cum a intrat fix pe el ? Mai ales ca nu are NICIO TREABA cu X360

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts