Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 148

Thread: Clubul PlayStation 1 - PSX

  1. #21 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar



  2. #22 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  3. #23 SP
    Member I-Ray's Avatar
    cam ce suma de bani pot obtine pe o ps1 prafuita ce sta de 1 an intr-un dulap?

  4. #24 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by gMan View Post
    cam ce suma de bani pot obtine pe o ps1 prafuita ce sta de 1 an intr-un dulap?
    Un colectionar s-ar putea sa-ti ofere ceva bani pe ea. Insa mai bine fa-o cadou cuiva amarat care nu stie ce-i aceea o consola, un joc, un calculator. Priceless !

  5. #25 SP
    Member klausn's Avatar
    Quote Originally Posted by gMan View Post
    cam ce suma de bani pot obtine pe o ps1 prafuita ce sta de 1 an intr-un dulap?
    O poti da pe un pret bunicel,sau cum zice Monky fa cadou la cineva mai amarat.Merita gestul,dar la careva la cine sti ca se bucura de ea.

  6. #26 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    In urma vizionari acelui videoclip am de facut urmatoarele declaratii:

    1. Vad ca sunt filme ce nu leam vazut si as face bine sa o fac.
    2. Superba melodia.
    3. Ah amintiri placute cu jocu ala.

    Domnu Niky va mai amintiti de :



    ^^

  7. #27 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Bloody Roar 2: Bringer of the New Age

    Wooooooooooooooo!

    De ce n-au continuat seria și pe consolele nextgen?!?!?!

    S-au oprit la Bloody Roar Extreme@Xbox

    Jucam cu Andrei de...explodau televizoarele

    http://www.xbox.com/en-US/games/back...ygameslist.htm

    ...ni mă că nu-i �n listă! Mor!!!!!

  8. #28 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Superba serie... erai mai bun ca mine exceptie facand Uriko la aia eram best, da oricum eram singuru care itzi mai putea tine piept ^^. Mama ce meciuri dadusem.

  9. #29 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Mai știi c�t m-am chinuit să-i �nvăț la Jenny atack-ul ăla din aer cu picioarele? - Woooooo! Sau la Long/Shenlong combo-urile - p�nă la urmă le știam la perfecție (doamne...de aveam stick pe vremea aia, pfffff).

    Păcat...merita un remake sau ceva pentru next gen...



    ...aur curat!

  10. #30 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    La jenny parca descoperisem eu din greseala combo-ul. Oricum dupa aia *facepalm* ambi cand neam dat seama cat de usor era. Si intradevar bine ca se continua alte tampenii si o serie buna ii lasata de izbeliste. De asta imi plac emulatoarele ca dau ceva replay value jocuriilor astea.

  11. #31 SP
    Member colossus's Avatar
    si mie mi-a placut medievil pe psx atat 1 cat si 2 ...sau kula world ,crash bandicoot & tekken 3 le jucam prin clasa a 3-a

  12. #32 SP
    Junior Member ellan's Avatar
    unde pot face rost de un psx nou??stiu ca numai se fac demult...si stiu ca greu se gasesc..dar poate intrun colt mai este ascuns

  13. #33 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar


    ...ce amintiri frumoase am cu jocul ăsta

    Cred că de existau pe vremea aia achievements/trophies...pffff nu 1000/1000 sau platinum aveam că...10000000/10000000 și 100 de platinums, la c�te mii de meciuri am jucat cu Strike105x.

  14. #34 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Chiar ca mai tii minte cat bagam, ah... Naru , si noa Eiji cu ala eram best XD.

    PS: defapt si acuma mai ma joc

  15. #35 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...eu n-am mai jucat de c�nd mi-a dispărut salvarea de pe Memory Card (adică de peste 8+ ani).

    Da oricum sunt liniștit c-am reușit să fac totul. Contează amintirea...

  16. #36 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Dap ^^ desi si eu miam pierdut salvarea si nush cum reusesc de fiecare data dupa ce intru intr-o manie de-l rejoc o pierd deci de fiecare data o iau de la inceput

    PS uite inca o amintire faina:



    Si asta lam jucat pana la exasperare pana am dat de naru mai tii minte ce dementiala era ea asa pitica cu sabia aia mare ? lol

    Mai tii minte melodia asta ? XD si acuma o iubesc

    Caut acuma CD-ul sa ii fac un rip iara la melodie XD

  17. #37 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...jocuri de aur.

  18. #38 SP
    Member maravela's Avatar
    Eu nu pot sa uit de "porsche challange"

    Un joc care m-a marcat in copilarie. Il am si acum.


  19. #39 SP
    Member klausn's Avatar
    Quote Originally Posted by maravela View Post
    Eu nu pot sa uit de "porsche challange"

    Un joc care m-a marcat in copilarie. Il am si acum.

    YouTube - Porsche Challenge
    Sa fim sinceri,chiar nu arata deloc rau jocul,mai ales ca e pe ps1,eu zic ca arata very good

  20. #40 SP
    Member EvilG's Avatar
    Inafara de multe jocuri care s-au mentionat mai sus. Care imi aduc aminte de copilarie. Si cum ne adunam cate 8-9 sa facem seara de gameing la o singura consola. Si cel mai bun statea la masa
    Eu personal am ramas "marcat" foarte impresionat de jocul In Cold Blood. Este si va fi pt. mine cel mai tare puzzle game. Grafica extraordinara pentr PS1 si destul de greu jocul.

    Alt joc care il am si acuma a fost X-men Mutant Academy 2. Dupa Tekken 3 si Soul Blade X-men rullz. Mai ales ca a fost un joc mai nou grafica foarte buna. Multi jucatori si niste combinatii de te speriai ( a fost singurul joc care iti perimitea sa faci maxim damage prin combinatii puteai face un combo de 66 lovituri chiar si mai mult) multe nopti petrecute in fata consolei PSX, PS1 foarte multe. Ce vremuri

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 06-12-2015, 14:10
  2. Replies: 0 Last Post: 06-12-2015, 12:49
  3. Replies: 0 Last Post: 06-12-2015, 12:45
  4. Replies: 0 Last Post: 06-12-2015, 12:31
  5. Replies: 0 Last Post: 06-12-2015, 12:20

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts