Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 28 of 28

Thread: Set de intrebari Xbox

  1. #21 SP
    Junior Member sniper007_wolf's Avatar
    Recent am achizitionat o consola xbox(printre primele modele, carcasa are culoarea portocaliie transparenta) si nu stiu ce poate sa
    faca.Poate sa-mi spuna cineva ce poate sa faca?(daca merg jocuri de ps1, ps2, daca merg filmele in format divx, daca suporta mp3 si de unde pot achizitiona jocuri).Multumesc.

  2. #22 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by sniper007_wolf View Post
    Recent am achizitionat o consola xbox(printre primele modele, carcasa are culoarea portocaliie transparenta) si nu stiu ce poate sa
    faca.Poate sa-mi spuna cineva ce poate sa faca?(daca merg jocuri de ps1, ps2, daca merg filmele in format divx, daca suporta mp3 si de unde pot achizitiona jocuri).Multumesc.
    1. Cum sa mearga jocurile de Playstation pe Xbox?! (Si invers) Asta era logic.
    2. Iti merg jocurile de xbox, dvd-urile cu filme si muzica luate din magazin.
    3. Suporta si mp3.

  3. #23 SP
    Junior Member judele's Avatar

    mi-am luat xbox:P clasic sigilat cutie :P

    hihihi ieri miam luat un xobox clasic sigilat.....am multe multe multe intrebariiiii...................

    - ce sunt cele 2 sloturi de pe maneta?
    - ce accesorii pot adauga la un xobox clasic ?
    - mai multe inbunatatiri inafara de modchip ?
    - pot adauga joiystick wirless?(cel de xbox360?)SAU CARE MODEL?
    multumesc si damtimi si mie tipsuri.....

    Inca ceva :
    Pot aduce jocuri originale pentru PS 1 PSX PS2 PS3 PSP, GABE CUBE,NINTENDO DS GAMBOY ,XBOX , XBOX 360 , WII ,
    SI CONSOLE LA CELE MAI BUNE PRETURI DOAR CONSOLE FARA ACCESORII SAU COMPLETE... EU SUNT IN FRANTA PE 8 DECEMBRIE VIN IN TARA,

  4. #24 SP
    Admin MonkY's Avatar
    -cele 2 sloturi de pe gamepad sunt pentru memory card si alte accesorii
    -poti adauga telecomanda, joystick, volan, etc.
    -in afara de modchip, xbmc ar fi cea mai mare imbunatatire
    -sunt si gamepad-uri wireless, dar se gasesc mai greu (si sunt si mai grele, de obicei avand 4 baterii)

    Inca ceva: daca mai vad intr-un singur post de-al tau reclama, primesti ban pentru nerespectarea Regulamentului (pe care vad ca refuzi sa-l citesti). Pentru asta ai arie dedicata pe Bazar. Last warning !

  5. #25 SP
    Junior Member judele's Avatar
    thks monkey merge joystik de 360? te rog daca ma poti ajuta cu niste linkuri ptr accesorii aici in franta nu gasesc.si pe 8 vin acasa

  6. #26 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by judele View Post
    thks monkey merge joystik de 360? te rog daca ma poti ajuta cu niste linkuri ptr accesorii aici in franta nu gasesc.si pe 8 vin acasa
    First of all, e MonkY, nu monkey
    Second, am impresia ca ti-ai cumparat Xbox cam cu 3-4 ani prea tarziu. E totusi o consola veche, nu mai iese aproape nici-un joc pt. asa ceva.
    Third, aproape nici-un accesoriu de Xbox 360 nu merge pe Xbox-ul clasic. Dar gasesti joysticks & co, insa majoritatea S/H. Ai putea incerca magazine online din Franta, gen amazon.fr: Joystick Top Gun Fox 2 Pro: Xbox: Amazon.fr: Jeux vid�o

  7. #27 SP
    Junior Member Ps3gamer300's Avatar
    Buna!
    As vrea sa intreb cateva lucruri despre Xbox 360 Arcade. Xbox 360 Arcade vine cu un memory card, dar eu nu cred ca un card de exemplu de 256 Mb este destul pt. salvari. As vrea sa stiu daca se poate salva datele de jocuri pe un HDD extern? sau se poate implementa un Hdd? Eu as vreau sa folosesc cel extern. Anyway spuneti-mi merita sa iau un Xbox 360 Arcade sau nu?

  8. #28 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Te-ai uitat la data ultimului post?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Intrebari XBOX 360 SLIM E, sunt incepator... By alexandruww2 in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 8 Last Post: 02-03-2014, 02:02
  2. Cateva intrebari legate de Xbox By ProLover14 in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 3 Last Post: 06-02-2014, 00:01
  3. Cont Xbox live intrebari By cosmincmp in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 14 Last Post: 23-08-2013, 10:52
  4. Replies: 11 Last Post: 09-03-2013, 09:58

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts