Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: The "Medal Of Honor" Project

  1. #1 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar

    The "Medal Of Honor" Project

    Ok, so ma tin de mult timp sa fac chestia asta. Insa pana cu putin timp in urma nu stiam exact ce metoda sa adopt si anume sa inregistrez de pe consola. In weekend am reusit si mi-am cumparat un Dazzle Video Creator. O jucarie excelenta si nu foarte scumpa dupa parerea mea.

    Proiectul la care ma refer este legat de un joc pe care l-am iubit la vremea lui si anume Medal Of Honor de PlayStation. Sunt 10 ani de cand l-am jucat prima oara si inca imi place foarte mult. Am decis sa inregistrez toate cele 7 misiuni si 24 de nivele pe care le are jocul si sa le urc pe youtube.

    In acest moment am complete primele 10 nivele dintre care am uploadat 5. Ce a iesit gasiti mai jos! Pe parcurs ce le joc, zilele acestea, in functie si de timpul meu, le voi posta si aici.

    Enjoy!










  2. #2 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Cat a costat placa?se poate inregistra si cu tv tunner?

  3. #3 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by teodor15 View Post
    Cat a costat placa?se poate inregistra si cu tv tunner?
    http://www.consolegames.ro/forum/f60...pe-consola-ta/

    Aolo se discută despre așa ceva.

    Excelent Junnkie! N-am crezut că te apuci așa repede de proiect (muzicaaaa! )

    *poate că mă apuc și eu de unul...Resident Evil* - dacă mai apuc vacața de vară

  4. #4 SP
    Member Vami's Avatar
    Foarte tare junnike ! si eu am jucat jocul chiar un joc excelent la vremea lui.

  5. #5 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    Respect! Chiar frumos jocul,am sa l caut sa l cumpar si eu

  6. #6 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Thanks guys!

    In acest moment l-am terminat, urmeaza sa urc si restul de nivele pe youtube.

  7. #7 SP
    Banned jumpingflash's Avatar
    L-am jucat si eu in '99 l-am avut in franceza dar a fost superb. Mi-a placut feeling-ul si coloana sonora mai ales cand se accentua muzica nu stiu cum sa ma exprim dar era un feeling de parca eram eu in joc ma treceau fiorii la ultimele misiuni cu racheta V2 sau cum se chema...a fost frumos!

    PS: (dintre toate armele nu mi-au placut shotgun-ul ca avea teava stramba si mp40 mitraliera germanilor pentru ca la fel era prost realizata in rest toate armele mi-au placut mai ales m1 garand si thompson machinegun. Cred ca o sa-l cumpar

  8. #8 SP
    Junior Member HIMMNOZZ's Avatar
    The dream ''never'' ends my dear friend junkie...i know why

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 2 Last Post: 20-04-2011, 18:40
  2. "Devil Project", urmatorul joc al lui Kojima By erik95 in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 04-02-2011, 16:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts