Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 106

Thread: Cea mai buna grafica in jocuri PS2

  1. #41 SP
    Member nuyokamata's Avatar
    vad ca de Genji nu ati pomenit,daca ar fi sa ii dau o nota pt. grafica lui ,nota ar fi cam 9,arat minunat,si e un joc grozav de bun

  2. #42 SP
    Member MSlv's Avatar
    mi-a zis cineva ca e singurul joc ps2 care nu poate fi copiat (sau nu poate fi jucat decat original). e adevarat?

  3. #43 SP
    Member klausn's Avatar
    Quote Originally Posted by MSlv View Post
    mi-a zis cineva ca e singurul joc ps2 care nu poate fi copiat (sau nu poate fi jucat decat original). e adevarat?
    Interesant,dar eu nu cred.

  4. #44 SP
    Member nuyokamata's Avatar
    Quote Originally Posted by MSlv View Post
    mi-a zis cineva ca e singurul joc ps2 care nu poate fi copiat (sau nu poate fi jucat decat original). e adevarat?
    eu l-am jucat original,asa ca nu stiu sa iti raspund la intrebare

  5. #45 SP
    Member octav's Avatar
    fratilor numai sa modati stiti?de jocuri originale nu ati auzit?

  6. #46 SP
    Member klausn's Avatar
    Eu zic sa terminati cu off...

  7. #47 SP
    Member MSlv's Avatar
    Nu am avut ps2 modat, am jucat numai originale, asa ca nu e cazu sa faceti morala. Venise vorba de genji si mi-am adus aminte ce mi-a zis cineva ca nu poate fi jucat copiat, cu niste povesti ca a experimentat sony nush ce sistem de protectie inainte de lansarea ps3...

    in fine, imi cer scuze pentru derapajul acesta.

  8. #48 SP
    Member octav's Avatar
    nu ma refeream strict la tine,ci la klaus si altii...chiar el mi-a spus ca are ps2-ul modat si trage la greu dupa torrent

  9. #49 SP
    Member klausn's Avatar
    Quote Originally Posted by octav11 View Post
    nu ma refeream strict la tine,ci la klaus si altii...chiar el mi-a spus ca are ps2-ul modat si trage la greu dupa torrent
    Si la vreme tu esti perfect LEGAL.Eu zic sa lasam aceste discutii caci nu ne alegem cu nimic.Octav daca nu iti convine subiectul topicului cearta-te in alta parte...

  10. #50 SP
    007
    Banned 007's Avatar
    GTa, Driver Tom clancys lockdown, si muuuuuulte

  11. #51 SP
    Member psicho1986's Avatar
    Eu am Genji original dar PS2-ul meu cam zgarie DVD-uri si il joc backup, dar grafica este foarte buna, problema la genji este ca jocul foloseste fundale prerandate, si nu se prea foloseste de putere mare de procesare ca Onimusha 4, dar arata bine oricum.

  12. #52 SP
    Member Outblast's Avatar
    Ico, metal gear solid 2, ratchet and clank, final fantasy x, god of war, gran turismo 4

  13. #53 SP
    Member klausn's Avatar
    Ca veni vorba de Ratchet & Clank acum joc up your arsenal,sunt la ultima misiune din cate stiu,dar e cam grea.In rest jocul are grafica ok.Merita incercat.

  14. #54 SP
    Member octav's Avatar
    gran turismo 4 are o grafica superba. l-am cumparat si e super

  15. #55 SP
    Member zaice's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Gof of War 2 si seria Ratchet and Clank
    Subscriu si eu acestei pareri.As mai adauga si final fantasy 12

  16. #56 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Pe jumate offtopic daca vreti grafica buna in jocuri de PS2 incercati PCSX2 emulator de PS2, partea proasta ii ca trebuie calculator performant lol

  17. #57 SP
    Member cloud's Avatar
    99% din jocuri nu-ti merg fluent pe pcsx2 indiferent de calculatorul care-l ai. iar grafica este la fel de proasta, intrucat texturile au o dimensiune si o calitate care nu pot fi imbuntatite prin scalare in sus, deci pcsx2 frectie la picior de lemn. sa nu mai zic ca modul de functionare este de genul: iti randeaza scena intr-o poza si ce vezi tu pe ecran este o poza, de aici si framerate-ul total aiurea.

  18. #58 SP
    Member colossus's Avatar
    cea mai buna grafica...pai shadow of colossus ;gta san andreas.,.,si apropo cu dvd decrypter scrii jocuri fara probleme rezultand o grafica impecabila

  19. #59 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Quote Originally Posted by cloud View Post
    99% din jocuri nu-ti merg fluent pe pcsx2 indiferent de calculatorul care-l ai. iar grafica este la fel de proasta, intrucat texturile au o dimensiune si o calitate care nu pot fi imbuntatite prin scalare in sus, deci pcsx2 frectie la picior de lemn. sa nu mai zic ca modul de functionare este de genul: iti randeaza scena intr-o poza si ce vezi tu pe ecran este o poza, de aici si framerate-ul total aiurea.
    Serios ?

    Scz da permite-mi sa te contrazic:





    Cum am zis un calc puternic (core2duo de minim 3 ghz) nvidia 8600 si teai scos (cu exceptia jocuriilor 2D alea le poti rula si pe single core cu un 6600 bine), intradevar nu toate jocuriile merg dar lista de compatibilitati ii destul de mare si impresionata, glitch-urile rare neobservabile in majoritatea in ultima vreme, data viitoare ar fii bine sa te informezi .
    Attached Images Attached Images 1.jpg 2.jpg ff12d_fullhd_001.jpg dbz4am4.jpg ffxx2_10.jpg gsdx_20080222191704.jpg xeno_fullhd_003.jpg fm29.jpg ffxii_4.jpg ffxii_1.jpg

  20. #60 SP
    Member psicho1986's Avatar
    Man nu vreau sa fiu rau dar "glitch-urile rare neobservabile in majoritatea in ultima vreme" este incredibil de neadevarat. Nu cred ca am jucat un joc care sa nu aiba glitchuri mari de tot la texturi, lumini si alte lucruri si in legatura cu sitemul eu am C2D@3Ghz, 2GB Ram si 9600GT de 512MB, deci sa zicem ca este un sitem mediu, dar nu cred ca am jucat un joc cu tot cum trebuie la framerate normal, RE4 si VF4, Teken 5 astea merg bine dar fara sunet sau cu buguri de sunet, Shadow of the Colossus iara merge bine. Eu le am astea originale si le joc direct de pe DVD deci practic mai elimin cateva probleme de compatibilitate, dar nu am reusit deloc sa il configurez bine si mai am si gamepad de xbox360 ca sa mearga bine. Oricum in comparatie intre PS2- meu si Pcsx2 nu se vede mai bine.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 31-12-2014, 15:00
  2. Replies: 4 Last Post: 02-06-2014, 01:56
  3. Replies: 18 Last Post: 16-12-2013, 18:34
  4. Jocul cu cea mai buna grafica By MonkY in forum Console Club
    Replies: 21 Last Post: 11-02-2013, 19:17
  5. Replies: 11 Last Post: 01-04-2012, 10:50

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts