Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 5 of 5

Thread: Football Manager 2009

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Football Manager 2009

    Ultimul joc din seria Football Manager a fost lansat anul trecut pentru PC si PSP. Acesta aduce un mod 3D, conferinte de presa si alte imbunatatiri.
    Mai joaca cineva acest joc? Eu am inceput ieri o cariera cu Manchester United. Am jucat vreo 11-12 etape si 4 meciuri in grupele Champions League. Am pierdut Community Shield( m-a batut Portsmouth cu 1-0) si am castigat Supercupa Europei( am batut Zenit cu 1-0). Momentan sunt pe primul loc in Premier League, dar si in grupele Champions League. Am picat in grupa cu Porto, Celtic si Fiorentina. Dupa 4 etape am 8 puncte.
    As dori ca pe acest thread sa discutam despre carierele noastre, sfaturi si pareri despre reusitele celorlalti/echipele acestora
    Attached Images Attached Images thumb_75064.jpg wallpaper1600.jpg

  2. #2 SP
    g.g
    Member g.g's Avatar
    Mi-a mancat toti nervii jocul asta. Am avut rabdarea sa incerc tot felul de tactici si asezari in teren insa am avut parte de niste rezultate complet surprinzatoare. Ba mai mult nu este posibil ca o echipa la retrogadare cu un lot de 2 lei sa domine autoritar un meci si sa reuseasca peste 25 de suturi la poarta pe meci cand ei in 20 de meciuri au dat 10 golori.

    In rest jocul este super misto, mai ales ca sunt sute de pack-uri cu echipamente, poze jucatori, steme, sunet, etc.

  3. #3 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    ca sa va bucurati la maxim de acest joc trebuie sa-l cumparati. versiunea piratata este plina de buguri si doar te enervezi jucandu-te. cate amintiri imi aduce aceasta serie. am inceput cu total manager 2005 (asa se numea pe vremea aia) si l-am jucat timp de 2 ani. dupa am facut o pauza si am trecut la FM 2008. cred ca este jocul pe care l-am jucat cel mai mult, stateam de dimineata pana seara in fata calculatorului ascultand radioul si jucand FM.

  4. #4 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    ca sa va bucurati la maxim de acest joc trebuie sa-l cumparati. versiunea piratata este plina de buguri si doar te enervezi jucandu-te. Cate amintiri imi aduce aceasta serie. am inceput cu total manager 2005 (asa se numea pe vremea aia) si am jucat jocul acela timp de 2 ani. dupa am facut o pauza si am trecut la FM 2008. jocul acesta cred ca l-am jucat cel mai mult in viata mea, stateam de dimineata pana seara in fata calculatorului, ascultand radioul si jucand FM.
    Total Club Manager este alt joc, este un concurent al Football Manager
    Cat despre buguri. Acestea sunt prezente in prima versiune de joc. Si in demo jucatorii se accidentau foarte usor( 1-2 accidentari pe meci). Dupa ultimele patchuri nu prea mai are probleme

  5. #5 SP
    g.g
    Member g.g's Avatar
    Bineinteles ca jocul este original.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Football Manager 2012 By erik95 in forum Jocuri PC
    Replies: 1 Last Post: 08-12-2011, 20:58
  2. Football Manager 2011 By erik95 in forum Jocuri PC
    Replies: 3 Last Post: 05-01-2011, 19:22

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts