Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 22

Thread: Brothers in Arms: Hell's Highway

  1. #1 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

    Smile Brothers in Arms: Hell's Highway

    Sparg eu gheata pe sectiunea asta cu thread-ul despre urmatorul titlu din seria Brothers in Arms. Apare pe 26 septembrie si va puteti bucura intre timp de cateva trailere. No console wars please!

  2. #2 SP
    Member canibalu's Avatar
    Mai bine facem astfel de threaduri, pe fiecare sectiune(dedicata unei platforme) in parte.Daca tot am inceput asa, sa ducem treba pan' la bun sfarsit.

  3. #3 SP

  4. #4 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    pare intersant, si cum star wars si mercenaries 2 au luat note mici, astept cu interes un review .

  5. #5 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Celelalte doua BIA nu le-am jucat pt ca de fiecare data erau multe alte jocuri aparute pe care le-am considerat mai interesante. Iar mai tarziu cand aveam timp liber, parca erau prea vechi ca sa ma mai apuc de ele.

    Sa vedem acum ce soarta are si ultimul BIA, dat fiind ca numai pe 26 sep cand e EU release mai apar inca 5 jocuri, din care vreau sa joc 4: Pure, Baja, Golden Axe, Mirror's Edge.

  6. #6 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Pai Pure si Baja sunt din aceeasi categorie. Golden Axe am impresia ca va dezamagi crunt si Mirror's Edge ramane un tovaras de nadejde cu care sa-ti imparti timpul cand nu joci BiA.
    Eu l-am jucat doar pe primul, terminat pe toate nivelele de dificultate. Doar Max Payne si BiA se pot lauda cu aceasta atentie din partea mea

  7. #7 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

  8. #8 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Oricum a aparut de aseara pe torrent-uri deci lumea deja il joaca.

  9. #9 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Poate ne spune cineva cum i se pare jocul, ca mi s-a parut dubios ca a luat 5.5 la grafica pe IGN.

  10. #10 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    neh ca iar incepe scandal ca de ce ne strica experienta astia care nu cumpara originale. eu o sa-l cumpar oricum. sunt un fan al seriei. puteau si sa-i dea nota 4 si sa-mi dea bani sa-l joc si tot il jucam.

  11. #11 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    cam naspa .

  12. #12 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Quote Originally Posted by ciypriyan View Post
    cam naspa .
    Poti te rog frumos sa detaliezi? In ultima vreme nu prea mai am incredere in review-uri si in criteriile lor de notare. Totusi, 5.5 la grafica e putin cam exagerat. Inseamna ca jocul e o catastrofa. Mie, cel putin, asa mi-a lasat impresia din review-ul de la IGN.

  13. #13 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    ^ grafica ca la cod 1 , ceva mai colorata la acest joc . sunet : 9 , gameplay - lasa de dorit.

    daca ar fi avut gameplay-ul de la cod2 ar fi fost mai fain.

  14. #14 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Gameplay-ul e acelasi din toata seria, nu aveau cum sa-l imbunatateasca la nivel major.

    Seria CoD si BiA nu au in comun decat faptul ca au ca tema razboaiele (CoD2 legat de WW2 la fel ca si BiA). Dar gameplay-ul este diferit. Daca nu-ti place genul de joc, e altceva.

  15. #15 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

  16. #16 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Gameplay-ul e acelasi din toata seria, nu aveau cum sa-l imbunatateasca la nivel major.

    Seria CoD si BiA nu au in comun decat faptul ca au ca tema razboaiele (CoD2 legat de WW2 la fel ca si BiA). Dar gameplay-ul este diferit. Daca nu-ti place genul de joc, e altceva.
    lo l , imi place acest gen de joc .

  17. #17 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    daca ar fi avut gameplay-ul de la cod2 ar fi fost mai fain.
    de aici eu am inteles ca il consideri nasol.

    Anyway, am jucat si eu jocul azi noapte pentru cateva ore. Este peste asteptarile mele din punct de vedere grafic, dar are unele mici buguri care ma calca pe nervi. De exemplu cand sa ies din cover sa pun tinta devine mai mult decat frustrant in unele situatii pentru ca trebuie sa imping de analog.
    Oare nu puteau invata ceva de la Gears of War?

    Urmeaza un review

  18. #18 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Are bug-uri urate de tot. Spre exemplu la AI, cand stau soldatii nemiscati si poti sa ii impusti, sa le arunci grenade sau ca mai vrei tu.

  19. #19 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    asta am vazut si eu de cateva ori (1 sau 2 soldati pe nivel) dar ma gandesc ca pe Veteran sau Authentic nu mi se va intampla... astept sa mai joc sa ma pronunt. Poate e doar un bug de dificultate.

  20. #20 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by ciypriyan View Post
    ^ grafica ca la cod 1 , ceva mai colorata la acest joc . sunet : 9 , gameplay - lasa de dorit.

    daca ar fi avut gameplay-ul de la cod2 ar fi fost mai fain.

    Grafica de COD 1? LOL? Domnu', pe ce TV joci?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Licitatie Brothers in Arms: Hell's Highway By hitokiri in forum Licitatii
    Replies: 8 Last Post: 23-01-2012, 20:01
  2. Brothers In Arms Hell's Highway By Donely in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 17-09-2008, 22:55
  3. Brothers in Arms: Hell's Highway Demo By Bobby in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 12-08-2008, 17:26

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts