Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast
Results 41 to 60 of 82

Thread: Team Fortress 2

  1. #41 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Da,nici eu nu gasesc servere in browser.

    Oricum,versiunea F2P are cateva limitari.De exemplu nu poti cumpara unele arme noi...dar pe astea oricum le iei deblocand achievments.

  2. #42 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Nici eu nu gaseam servere in browser dupa ce l-am instalat. Am dat restart la calculator si apoi apareau. De atunci merge bine, e full de servere fara lag.

  3. #43 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Alta problema
    No friends!...
    Adica...instalez Tf2...si nu pot adauga prieteni..."U haz no gamez".
    Daca e f2p atunci cum fac achievements-urile care necesita asasinarea prietenilor din lista?

  4. #44 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Madk91 View Post
    Alta problema
    No friends!...
    Adica...instalez Tf2...si nu pot adauga prieteni..."U haz no gamez".
    Daca e f2p atunci cum fac achievements-urile care necesita asasinarea prietenilor din lista?
    Trebuie sa ai cel putin un joc cumparat pe cont ca sa functioneze chestia cu Friends

  5. #45 SP
    Member Devergo's Avatar
    Sunt curios. Pentru fraierii care au cumparat jocul (gen eu) se ofera ceva in plus? Eu m-am lasat cand au scos Man CO. Shop. "Micropayments" mi se pare cel mai idiot sistem facut vreodata in gaming.

  6. #46 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Da... cei care au cumparat jocul au conturi premium cu mai multe avantaje oferite de Valve si alte avantaje oferite de fiecare server in parte, desi eu l-am cumparat si am intrat astazi pe un server si mi-am luat kick pentru ca nu eram user premium

  7. #47 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by Devergo View Post
    Sunt curios. Pentru fraierii care au cumparat jocul (gen eu) se ofera ceva in plus? Eu m-am lasat cand au scos Man CO. Shop. "Micropayments" mi se pare cel mai idiot sistem facut vreodata in gaming.
    Awww, my brother
    EXACT la fel am facut si eu. In plus, dupa ce au scos Man CO. a inceput si lagul infernal.

  8. #48 SP
    Junior Member Kazumo's Avatar
    Eu m-am apucat dupa ce Man CO. era bagat, deci pentru mine nu exista experienta inainte, dar incerc sa ignor hats-urile si toate cele...Si da, se ofera. Ai slot de 300 de iteme, nu de 50, tu poti primi iteme rare, ei nu, etc.
    Da' acum nu-mi mai merge Garry's Modu' pentru ca au facut TF2 free...A fost ceva de genu':
    Do you enjoy Garry's Mod? Here, have an update!

    Chestia cu user premium e de la unele servere, care cer sa ai User Premium pe serverul respectiv pentru a putea juca. O porcarie, bineintels ca Premium-ul costa bani. Eu am dat un report la VALVe in legatura cu asta, dar vad ca n-au facut nimic...

  9. #49 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Kazumo View Post
    Eu m-am apucat dupa ce Man CO. era bagat, deci pentru mine nu exista experienta inainte, dar incerc sa ignor hats-urile si toate cele...Si da, se ofera. Ai slot de 300 de iteme, nu de 50, tu poti primi iteme rare, ei nu, etc.
    Da' acum nu-mi mai merge Garry's Modu' pentru ca au facut TF2 free...A fost ceva de genu':
    Do you enjoy Garry's Mod? Here, have an update!

    Chestia cu user premium e de la unele servere, care cer sa ai User Premium pe serverul respectiv pentru a putea juca. O porcarie, bineintels ca Premium-ul costa bani. Eu am dat un report la VALVe in legatura cu asta, dar vad ca n-au facut nimic...
    Pai asta e chestia dude, ca eu am cont premium (am cumparat mai demult Orange Box-ul) si tot m-a dat afara

  10. #50 SP
    Junior Member Kazumo's Avatar
    E o porcarie, sunt niste servere care vor sa castige niste bani, nimic oficial. Nu stiu de ce VALVe nu ia masuri...

  11. #51 SP
    Junior Member SiLl3nTKiLl's Avatar
    cei care am cumparat jocul primim o palarie , stiti cumva daca e free si pe console?

  12. #52 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by SiLl3nTKiLl View Post
    cei care am cumparat jocul primim o palarie , stiti cumva daca e free si pe console?
    Daca ai sti ce mandru imi port eu palaria aceea!
    S-a rezolvat cu serverele, acum imi doresc sa nu mai fie nevoie EVER sa apelez la Steam Support pentru ca sunt de toata jena.
    Cine se baga la un TF2? Add me on Steam (god_at_sergiu).

  13. #53 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    băi ce porcărie.

    am stat ORE să trag TF2 de pe Steam și imi dă crash cu hl.exe ( win7 )

    fmm

  14. #54 SP
    Junior Member Kazumo's Avatar
    Verifica integritatea fisierelor. S-ar putea sa fi ramas ceva pe dinafara sau sa nu se fi descarcat corect...
    @Icebird: Saptamana asta imi vine si mie mouse-ul si daca mai esti dispus te-as provoca la un meci

  15. #55 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Guys eu am avut jocul cumparat de mult, insa am 2 tovarasi ce primesc o eroare in legatura cu '' unable to connect to VAC servers '' ( nu e exact asa, dar tot in genul asta ). A reusit cineva sa-i dea de cap?

  16. #56 SP
    Junior Member Kazumo's Avatar
    Sa verifice integritatea fiserelor. De obicei cele mai multe probleme asa se rezolva, eu am mai adus vreo 3 oameni si n-au nici o problema, joaca de pe F2P non-stop. Aranjam sa jucam mai multi un meci?

  17. #57 SP
    UberDude Honord's Avatar
    oricand man
    steam: dragonmaul

  18. #58 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Check my signature guys !

    Tks

  19. #59 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    @Mask: Nu prea cred ca merita sa faci schimbul pentru ca poti sa transformi contul free in premium printr-un purchase din Mann Co. store. Din cate am vazut sunt iteme acolo si la 0.40E.
    TF2 FAQ

  20. #60 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Quote Originally Posted by Kazumo View Post
    Sa verifice integritatea fiserelor. De obicei cele mai multe probleme asa se rezolva, eu am mai adus vreo 3 oameni si n-au nici o problema, joaca de pe F2P non-stop. Aranjam sa jucam mai multi un meci?
    Te poti baza si pe mine
    Add: Zaktan

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 15:50
  2. Replies: 0 Last Post: 26-06-2011, 08:51
  3. Team Fortress 2 free earbuds By Graft in forum Apple
    Replies: 0 Last Post: 13-06-2010, 01:57
  4. Team Fortress 2 Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 06-05-2010, 11:09

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts