Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: Mouse pentru CS/Shootere

  1. #1 SP
    Junior Member razvan21ro's Avatar

    Mouse pentru CS/Shootere

    Imi pare rau daca mai exista asa ceva pe site, am dat o cautare si nu am gasit ceva de genul. Sunt un fericit posesor al unui mouse A4Tech OP 620-D pe care il folosesc direct pe birou. Am auzit ca exista mousi care fac minuni in CS. Chiar daca nu am avut pana acum nici o problema si am jucat CS la nivel pro, as vrea sa imi iau si eu ceva mai bun, insa cu un buget de 100 ron. Atentia mea a fost captata de A4Tech x7, deoarece vad ca este foarte laudat. Vreau sa imi spuneti cateva informatii despre acest model, cat si despre rivalii care se inscriu la aceasta suma de bani. Unul din acestia ar fi Intellimouse 1.1, insa nu prea imi place forma. Vreau de la voi parerea personala si nucitate dupa net, deoarece pe net am citit si eu pana acum.

    ---------- Post added 29-01-2011 at 11:20 AM ----------

    L.E. De asemenea as vrea si un model de pad cu suport pentru incheietura care sa fie la un pret acceptabil.

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nu exista "Mouse Pro" la buget de 100 RON. Mai pune niste bani si mai incearca.

  3. #3 SP
    Junior Member razvan21ro's Avatar
    As dori macar unul mai bun decat ce am acum, ceva la nivelul unui x7.

  4. #4 SP
    Member AVoF's Avatar
    Quote Originally Posted by razvan21ro View Post
    As dori macar unul mai bun decat ce am acum, ceva la nivelul unui x7.
    Ai impresia ca daca iti schimbi mouse-ul vei juca mai bine?

  5. #5 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Ai impresia ca daca iti schimbi mouse-ul vei juca mai bine?
    Normal.

    Răzvan, eu �ți recomand Diamondback sau Copperhead de la Razer. Sunt excelente (le-am avut) și nu-s chiar așa de scumpe, mai ales acum și mai ales c-au apărut de ani buni.

    *p.s.

    Și nu uita să-ți schimbi și mouse pad-ul. N-ai ce juca pe un pad ordinar cu un mouse Razer. �l distrugi. Sau mai rău...să joci cu el pe birou. Crimă și pedeapsă.

  6. #6 SP
    Junior Member razvan21ro's Avatar
    Sincer sa fiu nu am probleme cu jucatul, fac multi jucatori cu periferice de milioane. Cu toate acestea as dori si eu o schimbare.

    ---------- Post added 29-01-2011 at 10:32 PM ----------

    Multumesc mult Ronan! M-am documentat in legatura cu Razer si cred ca o sa raman la aceasta firma ca fiind cea mai buna solutie. Acum mai ramane sa gasesc un pad pe masura.

  7. #7 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pai stai sa ne intelegem... Intai spui ca vrei mouse sa se incadreze in 100 RON si dupa vii si spui ca ramai la Razer (la care cel mai ieftin - si cel mai slab - mouse este 190 RON) ?!? Incurcate sunt caile Domnului...

    P.S. Diamondback este cam 45 lire pe ebay, iar Copperhead aproximativ 50 lire... cam departe de bugetul de 100 RON, nu crezi ?

  8. #8 SP
    Junior Member razvan21ro's Avatar
    Asa este, insa am gasit pe un forum de PGL pe cineva care vinde un Copperhead intretinut cu 80 Ron, atat doar ca trebuie sa il conving sa trimita in tara.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Sony lanseaza mouse si tastatura pentru PS3 By Dant3 in forum Console News
    Replies: 37 Last Post: 02-11-2011, 19:18
  2. Adaptor pentru tastatura/mouse By RaverX in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 26 Last Post: 05-10-2009, 13:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts