Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: Bioshock 2 "sea of dreams" - limited edition:wishlist

  1. #1 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar

    Post Bioshock 2 "sea of dreams" - limited edition:wishlist

    Hai sa vedem cam ce ar vrea/dori fiecare de aici sa contina pachetul de editie limitata a sequelului Bioshock..
    o coloana sonora completa,un big daddy impreuna cu o little sister(care poate va fi big sister,
    Art book...orice
    de exemplu mie mi-ar placea sa vina un home made big daddy,cum apare in teaser trailer,impreuna cu o coloana sonora completa si un art book.
    coloana sonora din primul limited si collectors este dezamagitoare.
    Attached Images Attached Images bioshock-2-sea-dreams-20081023115911690_640w.jpg

  2. #2 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Ce vreau eu? Nu stiu. Nu am nici cea mai vaga idee ce va fi in Bioshock 2. Nestiind pot abera mult si bine, jocul a lasat multe porti deschise pentru aberat dar nu stim cat se va materializa.

    Un Daddy de plus ar fi dragut dar parca nu ar fi suficient. In stilul Fallout 3 limited ed, plusul ar fi echivalentul unui bobblehead. Mai e nevoie de lunchbox si inca multe alte briz brizuri.

    Coloana sonora din primul a fost mai mult o compilatie de efecte sonore din joc. Vreau ceva cu adevarat o coloana sonora pentru Bioshock 2

    Dupa mintea mea bolnava ar fi superba o macheta a orasului Rapture. Si dvd case'ul sa fie imbracat in cutie de metal in forma de cladire sau ceva...

  3. #3 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Nu cred ca va avea Big Daddy. Si eu sper totusi pentru ca n-am prins Collectors de BioShock.

    Dar am impresia ca Big Daddy va ramane la stadiul de papusa in BioShock 2. Cine stie... poate vom umbla toti cu papusi Big Daddy dupa noi ca Little Sister din imagine.

    L.E. Tocmai mi-a dat prin cap: O mini macheta a orasului Rapture facuta cum sunt pomii aia de craciun (intr-un glob si cu lichid in jur pe care cand il scuturi ninge). That would be awesome =P~

  4. #4 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    ar fi misto
    sa agati un big daddy la ghiozdan

  5. #5 SP
    is the man! trickz's Avatar
    un big daddy in marime naturala.. ar fi genial. sau un costum de big daddy realizat cat de cat dragut. si sa il faca really really really limited..

  6. #6 SP
    Member dogdan's Avatar
    o cheie ca ce-a din bioshock de marimi rezonabile care sa aiba si functii(breloc,bricheta,etc). cutie de metal .un dvd cu interviuri(desighners,progamers,voice actors, etc),artwork si o figurina pentru pasionatii de figurine.si nu mai stiu astept sa vad/citesc mai multe chestii depste joc.

  7. #7 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...this:
    Attached Images Attached Images adam_syringe2.gif bioshock_adam1_onebadmutha.com.gif bioshock_adam2.gif

  8. #8 SP
    Member dogdan's Avatar
    inca o ideie ,poate e prea mult un tape recorder si o caseta (ca cele din joc) ,record your thoughts and listen to them next time you play the game.

  9. #9 SP
    Junior Member smecher1997's Avatar
    sunt de acord cu khan cu macheta intr-un bol dar mi-ar placea sa fie orasul rapture si cand o scuturi sa se miste apa si eventual daca e bolul mai maricel sa apara si un big daddy sau ceva cand il scuturi si se misca apa.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Bioshock 2: Sea of Dreams By Bobby in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 16-04-2009, 10:02
  2. Bioshock 2 nu se mai cheama Sea of Dreams By istrategie in forum Console News
    Replies: 11 Last Post: 20-03-2009, 16:36

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts