Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 7 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 LastLast
Results 81 to 100 of 124

Thread: Star Wars The Old Republic - MMORPG

  1. #81 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Laure de ce nu ai zis ca vrei jocul? Am eu un cont ce sta degeaba

  2. #82 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Free Weekend again! Grab it while it's hot!

  3. #83 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathWings View Post
    Laure de ce nu ai zis ca vrei jocul? Am eu un cont ce sta degeaba
    Voriam sa vad cum este jocul ca timp sa ma apuc de el nu am (la naiba). Nu am stiut ca il ai si oricum Mask a fost dragut si mi-a dat sa testez. mei da fors bi uit iu bouth

  4. #84 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Mai am o invitatie de oferit.

  5. #85 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Woooo ! Maine apare patch-ul 1.2 ! 1 Warzone nou, 1 operation si un flashpoint. Si inca o gramada de chestii noi, precum UI customization, gear customization, gear nou etc. Ah da, si in sfarsit aflam cum sta treaba cu Legacy.

    http://www.swtor.com/

  6. #86 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Mai am 25 de invitații. Care mai vrea, PM me cu adresa de mail.

  7. #87 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu am renuntat... manca prea mult timp si nu vroiam sa ajung ca la WoW...

  8. #88 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Da, abia am venit acasă de la munte și ardeam de nerăbdare să ma loghez și să-mi cresc sorc-ul, numai la asta stăteam cu g�ndul.

    E cam addictive jocul.

    *click - click* ... *downloading 1.2* Novare Coast, here I comeeeeee.

  9. #89 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Ahh, what a long trip it's been

    Primele sunt cu Jedi-ul, am inceput sa joc cu el in decembrie la lansare. Iar Anderul, e Sith jugg, tank-ul.

    Dupa mai mult de 500 ore jucate, pot spune ca nu am mai jucat si nu voi mai juca un joc asa frumos ca asta.
    Attached Images Attached Images screenshot_2011-12-27_10_55_13_739383.jpg screenshot_2012-01-29_10_36_35_986217.jpg screenshot_2012-02-03_21_56_56_795467.jpg screenshot_2012-05-19_21_16_00_813386.jpg screenshot_2012-05-19_21_18_28_983861.jpg

  10. #90 SP
    Member mitnic's Avatar

  11. #91 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Mda, au dat in sfarsit detalii despre transferurile intre servere. Din pacate daca ati facut reroll pe alt server gen Red Eclipse, nu va veti putea transfera acolo, pentru ca la inceput transferurile vor fi free dar ei vor alege intre ce servere se va putea realiza transferul. Rubbish, but whatever, au spus ca planuiesc sa introduca un sistem platit in viitor care iti va permite sa te duci pe ce server vrei tu. Si inca un lucru. Nu se pot face transferuri de la PVE --> PVP si vice versa. Makes sense.

    Aici este tot articolul pentru cei care vor sa il citeasca. Character Transfer, Server Populations and You | Star Wars: The Old Republic

    Iar pe langa aceasta stire, au anuntat ca vor face schimbari pentru a balansa clasele. Va fi mai usor sa mentii aggro pe inamici ca tank, iar sith assasin au primit un nerf deoarece aveau un avantaj asupra juggernauts si powertechs.

    Aici puteti vedea schimbarile pe care le vor mai face: Class changes and balance in Game Update 1.3 | Star Wars: The Old Republic
    Am reusit ieri sa incerc noul game update pe serverul de PTS. Total dezamagit, am intrat cu niste tipi intr-un ops group pentru Ranked PVP, dar nu am putut sa gasim nici un meci. OK, e pe PTS, mai un bug ceva, nu-i problema.
    Nu-mi place totusi ca trebuie sa fi in ops team de 8. Daca eu vreau sa fiu Lone Wolf si sa fiu cel mai bun de pe server nu pot ? Nu imi place cum lanseaza chestii importante pe bucati. Ori il lansezi odata si este complet, ori il termini si dupa il lansezi, nu pe bucati.

    Dar asta nu este problema. Am incercat si noua lor jucarie, LFG Tool, si pot sa spun ca (cel putin in cazul raidurilor) este un haos total. Toti cei care au atins level 50, pot sa se alature. Chiar daca au gear de level 40. Si asta nu este vina jucatorului, ci vina celor de la bioware pentru ca nu au un sistem de ilvl gen wow. Sper sa regandeasca sistemul, nu este ok sa pieri de 100 de ori din care unui neghiob care abia a ajuns level 50 si se gandeste sa se alature in EC hard mode.

    Si inca un lucru care m-a enervat si mai tare, faptul ca am reusit sa strangem un ops group, pentru denova, dupa care 2 ratati au plecat, si noi am fost lasati cu ochii in soare, sistemul nedandusi seama ca trebuie sa caute pe altcineva.

    Anyway, sper sa repare chestiile astea pana in 16 cand apare, daca nu, au bagat sistemul LFG degeaba.

  12. #92 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  13. #93 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Stiti un loc ieftin de unde sa iau un timecard?

    Dar si sigur

  14. #94 SP
    Member Devergo's Avatar
    Chillax putin ca se face f2p

  15. #95 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    nu am mai citit demult stiri legate de joc. Chiar asa de mult i-au scazut numarul de jucatori incat l-ar face free to play in mai putin de un an? De vandut stiu ca s-a vandut bine dar la monthly subscription nu stiu cati au ramas. Si oricum nu cred ca ar face jocul F2P prea curand...la iarna cel mai devreme.

  16. #96 SP
    Member Xristina's Avatar
    O sa devina f2p cat de curand la cat de agresivi au inceput sa fie cu invite a friend, recruit a friend, here is your 7 days free of charge, bla bla bla. Oamenii sunt disperati ca SWTOR nu a avut impactul dorit si pe buna dreptate.

  17. #97 SP
    Member Devergo's Avatar
    Au 500.000 de subscriberi, in toamna il fac f2p.

  18. #98 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Quote Originally Posted by Devergo View Post
    Chillax putin ca se face f2p
    Star Wars: The Old Republic Going Free-to-Play - IGN
    Star Wars: The Old Republic will add a free-to-play option this Fall. Those who opt to play for free will have access to all the story content for all eight classes, and will be able to level a character all the way up to the current cap of 50. Some content will be restricted, though, and will only be attainable through paying a monthly subscription fee of $14.99 or using an upcoming in-game currency called "Cartel Coins" to make purchases (subscribers also get monthly allotments of Cartel Coins).

  19. #99 SP
    Member Xristina's Avatar
    Jocul nu a fost extrem de prost, ci a dus lipsa de consistenta in content, incepand cu legacy system pana la sistemul de lupta in spatiu.

    Ce mi se pare mie fantastic este cum Rift a reusit sa se mentina (de abia) pe linia de plutire, inca este P2P si Star Wars a clacat atat de repede. Oh well pana in toamna Guild Wars 2.

  20. #100 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 7 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 08-03-2012, 09:08
  2. Replies: 0 Last Post: 28-11-2011, 18:58
  3. Star Wars: The Old Republic primeste data de lansare By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 0 Last Post: 25-09-2011, 12:18
  4. Star Wars: The Old Republic Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 26 Last Post: 19-08-2011, 22:25
  5. Replies: 1 Last Post: 24-10-2008, 11:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts