Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 7 FirstFirst ... 4 5 6 7 LastLast
Results 101 to 120 of 124

Thread: Star Wars The Old Republic - MMORPG

  1. #101 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Hai se dezgropam putin topicul. Din 15 noiembrie, adica in doua trei zile, jocul va deveni free to play. Eu astept treaba asta de vreo 6 luni. Cum am auzit ca il fac free to play, nu am mai vazut rostul sa iau timecard. Anyway, cine mai joaca?

  2. #102 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Eu l-am instalat - dar nu am timpul necesar (sau nervii) sa trec prin procesul de inregistrare.

    Poate dupa ce va deveni free to play : D

  3. #103 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    merita sa cumpar The Old Republic in loc la Guild Wars 2? acum ca sunt ambele free to play. Singurul eavcantaj e ca SWTOR e mai ieftin decat GW 2 (nu am nici unul momentan)

  4. #104 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu am vazut Star Wars si cu 10 euro. Eu zic ca merita, mai ales cand va deveni free. Eu l-am jucat cand l-am luat acum cateva luni pana pe la level 30 si mi-a placut foarte mult. Eu zic ca merita. Il poti incerca si sa iei Guild Wars 2 mai tarziu.

  5. #105 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    merita sa cumpar The Old Republic in loc la Guild Wars 2? acum ca sunt ambele free to play. Singurul eavcantaj e ca SWTOR e mai ieftin decat GW 2 (nu am nici unul momentan)
    Merita sa iei SWTOR d.p.d.v al povestii fiecarui personaj ce te duce pana la lvl 50 . Voice acting-ul si story telling-ul sunt neasteptat de bine facute pentru un MMO .....dar cam asta e tot ce tine de el . PVP-ul e incredibil de unbalanced (empire wins every single f***ing time) . End game-ul e ca si inexistent , asta in cazul in care esti hard core raider . Eram in cea mai buna guilda de pe server si in 2 zile faceam "clear" la toate operations-urile (foarte lame) . Eu am fost profund dezamagit de joc si faptul ca il vor face free to play isi spune soarta de la sine . Dar daca esti casul MMO-er si nu-ti prea pasa de iteme si the end game content eu zic ca poti linistit sa il joci .

    GW2 , pe de alta parte nu te pot ajuta insa din review arata mult mai bine ca SWTOR .

  6. #106 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Stati ca nu inteleg,trebuie sa il cumperi chiar daca e Free2Play ? Adica nu dai lunar ci doar o singura data ?

  7. #107 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Cred ca poti sa-l download-ezi pe gratis de la ei de pe site . Oricum nu e scump in momentul de fata , ar trebuii sa il gasesti pana in 15€ .

  8. #108 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Pai daca e gratis,ce anume platesti ? Acele bonusuri lunare ?

  9. #109 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Platesti doar jocul cand il cumperi. Atat. Nu platesti nimic lunar. Doar daca vrei.

  10. #110 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Platesti daca vrei sa faci operations (raids) la lvl maxim si daca vrei sa ai alte "bonusuri" .

  11. #111 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Gata, de astazi se poate juca for freeeeeee. Ieri mie nu mi-a mers. Erau in reparatii si renovari. Am jucat azi vreo 5 minute pana am ramas fara baterii la mouse

    Ramane sa joc de maine incolo.

  12. #112 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Treaba cu "free" e relativa . Nu poti sa sprintezi (abilitate ce iti creste run speed-ul cu 30% parca) , nu ai acces la bank , stash , guild bank , nu poti da trade , nu poti vinde pe trade chat , nu poti face operations . ) Deci esti lasat cu vreo 20% din joc .

  13. #113 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Era de asteptat.

  14. #114 SP
    Member bartonn's Avatar
    Features | Star Wars: The Old Republic

    Merita sa il joci doar pentru story.

    Sunt in QUEUE de 30min si cred ca mai am de stat inca 30min. Si faza cu sprint(lvl 15 for F2P) e foarte...foarte enervanta

    Experience Rate: Rest XP...iau 50% din xp-ul care trebuie dintr-un kill/mission.

    Daca mai sunt persoane daca vor sa joace sa imi da un PM...sunt LVL 12 JEDI.(server THE RED ECLIPSE)

  15. #115 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    F2P - XP redus de la lvl 10 in sus, acces limitat la pvp, acces la 3 looturi pe saptamana in flashpoints (poti face flashpoints cate vrei dar nu ai loot), nu ai acces la operations, ai doar un quickslot bar, doar 2 caractere per cont si nu ai secure trading . Cam astea sunt limitarile importante la F2P..mai sunt dar minore.

  16. #116 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Eu unul il joc mai mult pentru poveste,pentru restul exista WoW.

  17. #117 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Si eu la fel. Il joc ca pe un joc singleplayer.

  18. #118 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Mai am un slot liber,doreste careva sa crestem de la lvl 1 ? Cu rugamintea ca aceea persoana sa aibe skype.

  19. #119 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar

  20. #120 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    M-am reapucat iar de la 0 cu jocul (vechiul cont l-am schimbat pe BF3+dlc).Mai joaca careva ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 7 FirstFirst ... 4 5 6 7 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 08-03-2012, 09:08
  2. Replies: 0 Last Post: 28-11-2011, 18:58
  3. Star Wars: The Old Republic primeste data de lansare By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 0 Last Post: 25-09-2011, 12:18
  4. Star Wars: The Old Republic Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 26 Last Post: 19-08-2011, 22:25
  5. Replies: 1 Last Post: 24-10-2008, 11:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts