Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 22 of 22

Thread: Ultimul joc devorat - PC

  1. #21 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Finalmente am terminat F.E.A.R. pe PC, a fost un prilej bun sa testez Xpadder si maneta de Xbox One, si trebuie sa mentionez ca Xpadder este exceptional integrand maneta perfect in joc. F.E.A.R. este primul joc pe care l-am intalnit unde DLC-urile sunt mult mai bune decat jocul in sine (nu ca ar fi rau dar DLC-urile sunt superioare).

    F.E.A.R.:

    A fost un joc decent, cu un combat care te acapareaza, povestea a fost scurta si interesanta dar au lungit-o cam mult pe parcursul tuturor stagiilor. Paxton si Alma cu siguranta au fost star-urile jocului si elementele care au dat viata acestuia. Cea mai mare problema a jocului au fost stagiile anoste si repetitive, ca noroc ca a fost combat-ul bun.

    F.E.A.R. Extraction Point:

    Aici lucrurile incep sa fie cu adevarat bune, avem interactiune mai multa intre Alma si personajul principal, chiar aflam mai multe despre ambii, stagiile sunt mult mai diversificate si dinamice, armele noi sunt bine venite (in special gatling gun-ul XD).

    FEAR Perseus Mandate:

    Acesta a fost cel mai dinamic, sa pus acentul mult mai mult pe actiune si combat, probabil din acest motiv a fost si mai infricosator. Deoarece sa pus mai mult accentul pe actiune cand venea un jump scare sau o sectiune mai infricosatoare o simteai mult mai bine. Caracterele sunt mai pline de viata in acest DLC si aflam mult mai multe detalii despre Paxton. Deasemenea avem parte si de un boss battle acaparant cea ce cam lipsea din Extraction Point si jocul principal.


    Impreuna cu DLC-urile a fost o experienta excelenta si acum ca insfarsit l-am terminat si pe primul pot linistit sa adaug intreaga serie FEAR in topul shooter-elor favorite.

    PS: Mi-a adus aminte si ma facut sa ma simt nostalgic fata de Resident Evil (seria veche), inca un plus este valva (ronan stie la ce ma refer )
    Attached Images Attached Images fear-2015-07-19-17-12-36-88.png fearxp-2015-07-30-18-01-12-97.png fearxp-2015-07-30-18-34-49-20.png fearxp2-2015-07-31-16-11-53-78.png fearxp2-2015-07-31-16-16-29-08.png fearxp2-2015-08-02-00-35-42-12.png

  2. #22 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Am terminat DOOM:



    A FOST FANTASTIC! Doom tocmai a devent FPS-ul meu favorit si nu am nimic de reprosat.
    Am indragit absolut totul in acest joc! Directia artistica, grafica, coloana sonora, imbinarea clasicelor FPS's-uri cu elemente moderne, protagonistul, totul a fost fantastic. Doom Marine-ul este noul meu personaj din gaming favorit, nu este el vorbaret (ba chiar tace ca mutul in papusoi ), dar actiunile lui fac cat 1000 de cuvinte .

    PS: Am facut si cateva screen-uri in diferite locatii din joc, am incercat sa tin totul spoiler free totusi, daca vreti sa le vedeti nu trebuie decat sa da-ti click pe dragon born-ul care aparent s-a facut pe el pana la moarte in iad:



    Scuze ca nu le-am facut upload pe CG dar pe moment am ramas fara premium si fara spatiu la atasamente.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Ultimul joc devorat By Dj Mo in forum Console Club
    Replies: 3529 Last Post: 18-01-2024, 16:11
  2. Ultimul Joc Nedevorat!-PC By Strike105X in forum Jocuri PC
    Replies: 6 Last Post: 24-07-2015, 09:35
  3. Ultimul joc (ne)devorat By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 11 Last Post: 21-07-2015, 22:53
  4. Melodii care va plac din actualul/ultimul joc By DeathOfArt in forum Console Club
    Replies: 11 Last Post: 27-01-2015, 15:59
  5. Replies: 2 Last Post: 23-09-2009, 11:40

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts