Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: Recomandati-mi niste jocuri

  1. #1 SP
    Junior Member Firefoxfl's Avatar

    Thumbs up Recomandati-mi niste jocuri

    Am un PC destul de slab, de obicei merg jocurile aparute pana in 2006 (deci nu-mi recomandati jocuri noi sau cu grafica buna) dar mai sunt si exceptii. Imi plac jocurile gen Assassin's Creed, Batman Arkham, God of War, Darksiders, Devil May Cry, Uncharted (dar nu merg astea).

  2. #2 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Devil May Cry 3, Half-Life 2, Legacy of Kain Defiance, Hitman, Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth, Vampire the Masquerade: Bloodlines, Prince of Persia, Metal Gear Solid 2

  3. #3 SP
    Junior Member Firefoxfl's Avatar
    Quote Originally Posted by AzFaust View Post
    Devil May Cry 3, Half-Life 2, Legacy of Kain Defiance, Hitman, Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth, Vampire the Masquerade: Bloodlines, Prince of Persia, Metal Gear Solid 2
    Ty, si altii daca mai stiti recomandati

  4. #4 SP
    ACT
    Member ACT's Avatar
    Nu vreau sa par ipocrit, dar iti recomand sa bagi ceva bani in PC sau sa economisesti bani sa-ti cumperi o consola. Nu ma intelege gresit, dar e pacat sa nu joci jocuri mai noi. Bine, depinde ce fel de jucator esti, cat timp petreci in fata calculatorului, daca merita sau nu. Din ce ai enumerat tu acolo, sigur o sa-ti placa Red Dead Redemption, The Witcher, Souls games (Bloodborne, Dark Souls), The Order 1886

  5. #5 SP
    Junior Member Firefoxfl's Avatar
    Stiu dar pana fac bani pentru ceva mai bun incerc sa ma joc ce se poate

  6. #6 SP
    Junior Member mhn3a's Avatar
    warcraft 3 e viata <3

  7. #7 SP
    Member chris diaz's Avatar
    @Firefoxfl 》 Capul sus, băiete, am vazut la profilul tău că ai abia 15 ani si îndrăznesc sa spun că înțeleg ce simți când ti se spune verde-n față sa iti cumperi un pc ori o consolă iar tu esti la mâna părinților.
    M-a impresionat faptul că tu ai spus ca încerci să strangi bani pentru a-ti cumpăra ceva, pentru mine inseamna ca încerci sa-ti iei din banii si asa puțini de buzunar, pe care ti-i dau ai tăi, pentru a te bucura la fel ca ceilalți copii de vârsta ta.
    Fac un apel la membrii acestui forum sa-i donam copilului cate ceva, un joc, o memorie, un procesor, o placa video mai veche pe care n-o mai folosim, dar nici nu o mai putem vinde. Consider ca putem face bine unui seamăn de-al nostru in pragul acestor sărbători. Daca sunteți dispuși sa-l ajutam pe băiat, va rog să nu stați prea mult pe gânduri, gândiți-vă că in timp ce voi vedeți pe net un film ori vă jucați la pc sau consolă, băiatul ăsta nu poate vedea nimic hd ori se juca vreun joc.
    Astept părerile altora despre ce ar fi mai bine să facem pentru a-l ajuta. Ca o părere personală, i-ar prinde mai bine un pc bun decât o consolă, dat fiind ca nu dispune la 15 ani de bani pentru cumpărarea jocurilor.

    PS 》Încearcă si jocurile Deus Ex, System Shock 2, Gothic 1 si 2, seria Baldurs Gate, seria Icewind Dale, Planescape Torment, seria Knight Of The Old Republic, Unreal, Unreal - Return to Na Pali , Unreal 2

  8. #8 SP
    Junior Member Firefoxfl's Avatar
    Multumesc pentru intelegere si pentru recomandari, Knight Of The Old Republic sunt foarte bune le-am jucat fiind un fan Star Wars. Nu e bai, in 3-4 ani sunt destul de sigur ca imi voi lua si eu ceva next-gen daca continui sa strang.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Ce jocuri de Ps2 imi recomandati? By Venom911 in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 11 Last Post: 19-10-2011, 19:38
  2. Replies: 5 Last Post: 27-01-2010, 08:32

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts