Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 2 of 2

Thread: Laptop help

  1. #1 SP
    Junior Member kappaiss's Avatar

    Laptop help

    salutare,

    Vreau si eu sa imi iau un laptop nou mai calumea si am nevoie de niste sfaturi.

    In principui vreau sa pot lucra in adobe after effects cs5 (64-bit) cerintele de sistem aici: system requirements | Adobe After Effects CS5

    rami neaparat 4gb
    procesor sa optez pt un core 2 duo sau un core i3? (i5 si i7 nu imi permit;\ )
    cu placile video nu ma prea am sugestii...
    hard +320gb
    diagonala ecranului si dimensiunile nu conta
    windows 7 sau free dos
    pret pana in 26 de milioane

    deci in principiu m-ar interesa un procesor calumea si 4gb rami si daca imi puteti sugera si de la ce furnizor sa cumpar online shop sau din cj.
    thanks;\

  2. #2 SP
    Junior Member kappaiss's Avatar
    Quote Originally Posted by kappaiss View Post
    salutare,

    Vreau si eu sa imi iau un laptop nou mai calumea si am nevoie de niste sfaturi.

    In principui vreau sa pot lucra in adobe after effects cs5 (64-bit) cerintele de sistem aici: system requirements | Adobe After Effects CS5

    rami neaparat 4gb
    procesor sa optez pt un core 2 duo sau un core i3? (i5 si i7 nu imi permit;\ )
    cu placile video nu ma prea am sugestii...
    hard +320gb
    diagonala ecranului si dimensiunile nu conta
    windows 7 sau free dos
    pret pana in 26 de milioane

    deci in principiu m-ar interesa un procesor calumea si 4gb rami si daca imi puteti sugera si de la ce furnizor sa cumpar online shop sau din cj.
    thanks;\
    ceva ca si asta la pret mai mic gasesc oare? Laptop Asus K52JK-SX001D cu procesor Intel® CoreTM i3-350M 2.26GHz, 4GB, 500GB, ATI Radeon HD5145 1GB, Free DOS K52JK-SX001D

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Un laptop, doi leptopi? Sau laptop-uri? By MihneaWii in forum Hardware
    Replies: 20 Last Post: 06-09-2012, 21:37

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts