Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: Placi Video ati si Nvidia Pentru gaming

  1. #1 SP
    Junior Member scorpion88's Avatar

    Placi Video ati si Nvidia Pentru gaming

    sal spuneti-mi si mie ati radeon hd 5770 e buna pentru gaming sau ce placa video de la ati sau nvidia pentru gaming e buna in jur de 5 mil

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sincer, la 500 RON, cea mai buna alegere este aceasta placa, cu chipset GTX460: Placa video Gainward nVidia GeForce GTX460, 768MB, GDDR5, HDMI, DVI-I, PCI-E GTX460-768-DD-HDMI Green

  3. #3 SP
    Junior Member scorpion88's Avatar
    e prea scumpa gtx 460

  4. #4 SP
    Member styng's Avatar
    poi ai cerut o recomandare pentru o placa video buna si sa fie in jur de 500 Lei
    ce ti-a recomandat MonkY e doar cu 9 lei mai scumpa ( 509 Lei ) sau pentru tine suma de 9 lei este imensa ?

  5. #5 SP
    Junior Member scorpion88's Avatar
    nu dar eu nu iau de pe net sint din craiova

  6. #6 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    atunci cauta local la un magazin.

    in jur de 500 lei la tine inseamna cat? recomandarea facuta este de bun simt

    alta varianta este piata SH

  7. #7 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by scorpion88 View Post
    nu dar eu nu iau de pe net sint din craiova
    Nu cunosc situatia din Craiova, dar aici (in Oradea) preturile in magazinele de calculatoare sunt enorme, mult mai mari ca in magazinele online. Chiar nu inteleg reticenta de a lua dintr-un magazin mare online, mai ales ca majoritatea ofera transport gratuit si iti vine placa acasa.

    Probabil ca ti-e frica sa nu dea magazinul faliment, dar sa stii ca sunt sanse MULT mai mari ca sa dea faliment un magazin local (chiar si mamutii gen Ultra Pro au falimentat).

    La 500 lei recomandarea lui MonkY e excelenta, insa daca ai suplimenta bugetul cu 100-200 lei si te-ai orienta spre un GTX460 1 Gb sau un 6850 1 GB nu cred ca ai regreta.

  8. #8 SP
    Member emanuel's Avatar
    recomandarea lui Monky e excelenta, iar emag e firma serioasa, platesti ramburs, transport gratis - nu vad care e problema.

  9. #9 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Naspa orientare. Incearca x360/PS3, the best of all time for gamings.

  10. #10 SP
    Junior Member scorpion88's Avatar
    ce sursa pc e buna pt gtx 460 si de citi wati trebuie sa fie eu am sirtec de 400 si nu stiu daca o sa tina un gtx 460

  11. #11 SP
    Member Wargasm's Avatar
    Treci macar pe una de 500
    Daca detii ceva mai mult, baga-te la un 6850, daca nu ramai pe gtx 460.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts