Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: Recomandare monitor pentru Xbox one

  1. #1 SP
    Member Popae36's Avatar

    Recomandare monitor pentru Xbox one

    Salutari, trebuie sa îmi iau un monitor pentru consola, diagonala maxim de 27" preț până în 250e,chestia este ca mai locuiesc cu cineva în casa și nu pot sa îmi iau sistem 5.1 sau ceva ,asa ceva am și eu acasă la mine, precizez ca sunt în Germania la munca,monitorul va fi pentru Xbox one de aceea am zis ca era bine dacă avea și ceva difuzoare câtuși de mici,.sau sa îmi iau căști cu microfon.. Va las jos modelele cu specificațiile monitoarelor din magazinul de unde vreau sa cumpar.. Mulțumesc în avans celor care își vor dedica puțin din timpul lor și pentru problema mea.

    1* LG*27 MP 55 HQ-P
    LG 27 MP 55 HQ-P TFT Monitore ab 25,9" g�nstig bei SATURN bestellen

    2* Benq Gw 2760 hs
    BENQ GW 2760 HS SCHWARZ TFT Monitore ab 25,9" g�nstig bei SATURN bestellen

    3* Asus vs 278h
    ASUS VS278H Monitor 27 Zoll TFT Monitore ab 25,9" g�nstig bei SATURN bestellen

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Personal as alege LG-ul pentru ca e cu panou IPS (unghiuri de vizualizare perfecte).

  3. #3 SP
    Member Popae36's Avatar
    Ok deci atunci ma întorc la LG și îmi iau căști cu microfon + adaptor, cred ca este cea mai buna soluție..
    Mulțumesc mult Monky

  4. #4 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Si iesi si mai ieftin

    Referitor la boxe, ai putea sa-ti iei un stereo bun si mic (niste monitoare de studio de exp.)... sau macar un soundbar...

  5. #5 SP
    Member Popae36's Avatar
    Da am găsit ceva interesant : Creative Labs Gigaworks T40 series 2, îmi plac foarte mult chestia este ca nu le-am auzit live..

  6. #6 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Le-am avut eu... se aud foarte bine pt. cat de mici sunt. Am trecut insa la Klipsch Promedia 2.1 (care ocupa aproape la fel de putin, insa iti trebuie spatiu si pt. subwoofer). E la un cu totul alt nivel calitatea sunetului...

  7. #7 SP
    Member Popae36's Avatar
    Da, mi au plăcut astea ca sunt mici și eu cum ma tot mut ar fi numai bune, un 2.1 deja e prea mult, nu vreau sa mai țin și subwoofer..

  8. #8 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Daca nu vrei sa cheltui mult pana si Logitech-urile Z200 Z200 Multimedia Speakers - 2.0 Speaker System - Logitech fac treaba buna.

  9. #9 SP
    Member Popae36's Avatar
    Da sunt și astea o opțiune dar chestia este cum bag sunetul în ele dacă monitorul nu are audio out

    ---------- Post added 15-09-2014 at 10:33 ----------

    Sau dacă îmi iau căști ce căști trebuie sa îmi iau sa am și sunet din joc și în game chat vă rog ajutați-mă ca intr-o ora ma duc la magazin

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Recomandare monitor By PumaS in forum Hardware
    Replies: 7 Last Post: 24-01-2015, 20:32
  2. Recomandare Monitor Pentru Console By naz in forum Hardware
    Replies: 2 Last Post: 08-11-2014, 01:08
  3. Recomandare monitor LED By GS0Ls in forum Hardware
    Replies: 3 Last Post: 05-04-2012, 23:36
  4. Replies: 6 Last Post: 30-05-2011, 00:05
  5. Recomandare monitor LCD By Mariusik in forum Hardware
    Replies: 7 Last Post: 25-03-2010, 05:02

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts