Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 41 to 60 of 76

Thread: GoPro Hero - Be a hero!

  1. #41 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Am luat Hero 3+ Black pana la urma. Multumesc pentru sfaturi. Revin cu impresii dupa folosinta

  2. #42 SP
    Admin MonkY's Avatar
    S-o stapanesti sanatos! Fiind vorba de emag, presupun ca stii ca daca nu-ti place, o poti da inapoi in 30 de zile... o dai inapoi si iei Hero 4

  3. #43 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  4. #44 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Din pacate nu am reusit cu emagul sa fac mare branza. Camera era in stoc cand am pus comanda, intre timp a ajuns in stadiul de "La comanda" asa ca am anulat comanda si o sa iau din alta parte.

    Stiti cumva alte site-uri serioase de unde as putea comanda?
    M-am gandit la Camera Video Outdoor GoPro HERO 4 Black Edition 125014936
    M-am uitat si pe f64 si pcgarage dar nu au multe modele si preturile sunt destul de piperate comparativ cu cel sau emag.

    Sau sa merg pe varianta Hero 4 silver? http://www.emag.ro/camera-video-gopr.../pd/DH1NGBBBM/

  5. #45 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    De ce nu incerci amazon? La nemti e mult mai ieftin decat in Romania de exemplu, la modelul ales de tine faci o economie de aproape 100 de euro, bani pe care ii investesti ulterior in baterii, extra mount-uri, etc.

    LE: Te sfatuiesc sa iei o varianta cat mai "cheala" a camerei pe care o vrei. Accesoriile le gasesti apoi mult mai ieftine pe amazon/ebay. Eu de exemplu am luat un chest mount cu 10EUR de pe amazon, asta pe cand GoPro le vinde cu 50EUR.

  6. #46 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Am mers pe silver 4 pana la urma (l-au avut pe stoc si l-am si ridicat astazi): Camera video GoPro Hero 4, Full HD, Silver Edition - eMAG.ro Comparativ similar cu Black 3+ si are ecranul LCD in plus.
    Acum urmeaza sa ma joc cu ea si cumparat accesorii. O sa iau sfatul tau Tudy si pentru accesorii o sa ma orientez spre amazon and co.

  7. #47 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Vezi ca amazon.de are preturi mai mici la produse, dar mult mai mare la transport (si mult mai lent). Eu zic sa faci o comparatie la costul final atat pe amazon.de, amazon.co.uk cat si amazon.fr... Bafta!

  8. #48 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  9. #49 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  10. #50 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Stiu ca nu e preferatul tuturor, insa eu cred ca nu ma mai pot abtine pentru mult timp si voi lua un Session. A fost redus complet la 220eur si tot apare si dispare la oferta la doar 189eur, un pret fabulos pentru un asa zis Hero 3+ extrem de mic.

  11. #51 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Eu zilele astea doresc sa iau un Sj5000 tip GoPro,pur si simplu nu ma pot decide intre Sj5000+ sau Sj5000.Cel mai important este bateria si calitatea camerei.Budgetul meu este pana in 550 lei.Am vazut diferente intre cele doua si pare mai bun Sj5000 fata de Sj5000+.Astept niste pareri de la voi,ca eu inca nu m-am decis.Imi cer scuze daca nu este locul potrivit.

  12. #52 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Eu am luat saptamana trecuta camera asta. Este la baza tot un SJ chinezesc si pentru banii pe care-i dai pe ea filmeaza 1080p in 30fps mai mult decat decent.

  13. #53 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Grey, ai un sample filmat noaptea, cumva?

  14. #54 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Uite aici, fix asta am testat.

  15. #55 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  16. #56 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Clipul asta chiar mi-a dat de gandit, de ce oare nu fac si baietii astia de la GoPro o drona? Oricum au un brand extrem de puternic si valoros si cred ca ar avea un cuvant greu de spus. Sunt asociati direct cu orice filmare a unui sport extrem sau in conditii mai dificile, cred ca le-ar da bine. Cred insa ca sunt si ei constienti de asta pana la urma si poate chiar vom vedea ceva de la ei cat de curand.

    Ah, si la software sa mai umble, ca Ionica de si-a luat GoPro de pe OLX se incurca cu aplicatia lor cretina. Da import, da convert, taie-l, da-i export si stai cu orele pentru un nimic. Pentru average Joe e prea complicata.

    In fine, rant off, sunt suparat pe ei ca mi s-a stricat Session-ul

  17. #57 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Pai chiar asta vor face o drona care te urmareste peste tot, etc. de aia ii si zice KARMA ca te urmareste ca si KARMA, lol. Eu aia am inteles din clip.

  18. #58 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  19. #59 SP
    Junior Member Ultranativ's Avatar
    Cu ce editati clipurile ?

  20. #60 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Tocmai ce am vandut atat 3-ul cat si Session, nu prea le-am mai folosit. In curand cica ar veni GoPro 5.

    Desi intern nu ar veni cu multe imbunatatiri in afara de IS (care insa cica nu ar functiona in 4K sau la peste 60fps), s-ar putea sa aibe comenzi vocale si cloud storage.

    Cum au trecut vreo 2 ani de la ultimul model, personal ma asteptam la mai mult.
    Attached Images Attached Images goprohero5.jpg leakedgopro_3-800x550.jpg cloud-gopro.png actioncommands.png

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Similar Threads

  1. GoPro a lansat Hero 3 By iUser in forum Tech News
    Replies: 12 Last Post: 12-05-2013, 10:55
  2. Guitar Hero 5, Band Hero si DJ Hero By erik95 in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 07-05-2009, 23:33

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts