Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 19 of 19

Thread: Recomandare televizor

  1. #1 SP
    Member dragos_mihaiy's Avatar

    Recomandare televizor

    As vrea sa cumpar un televizor pana in 1400 RON pentru un Playstation 3.
    Vreau sa imi dati cateva exemple dar sa fie de la producatori cu nume.

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Well, recomand acest model. Poate nu se incadreaza el in 1400 RON, fiind 1599 RON, dar vad ca primesti si un aparat foto cadou (in valoare de 299 RON), deci ai iesi bine: Televizor LED Samsung, 80 cm, Full HD 32EH5000 UE32EH5000WXBT - eMAG.ro.

  3. #3 SP
    Member dragos_mihaiy's Avatar
    Maxim 1400 RON.Nu pot sa dau mai mult.

  4. #4 SP
    Member Drag05azs's Avatar

    Re: Recomandare televizor

    http://www.pcgarage.ro/televizoare-l...m-alb-full-hd/

    Eu as mai strange bani pt ceva mai mare cu 200hz+.

    Sent from my ST26i using Tapatalk 2

  5. #5 SP
    Member dragos_mihaiy's Avatar

  6. #6 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by dragos_mihaiy View Post
    E peste 1400. Si 1400 e maxim cat poti da. Deci nu.

  7. #7 SP
    Member Drag05azs's Avatar

    RE: Recomandare televizor

    Televizorul e bun ,are cam tot ce ii trebuie la banii astia, pt mine important la un tv e tunerul DVB-C, frecventa panou peste 100-200 Hz (destul de imp la jocuri) ,rezolutia full-hd,tehnologia Led (un plus de contrast si luminozitate fata de lcd) diferenta de consum e destul de mica la diagonale 26-31in. In fine tehnologia led la panouri e mai bine conturata la tv-uri ceva mai scumpe.
    Sent from my Lumia 710 using Board Express

  8. #8 SP
    Member PayneKiller's Avatar
    E bun si asta...mai economisesti niste bani de la tehnologia 'LED' Televizor LCD LG , 81cm, HD 32CS460 32CS460 - eMAG.ro

  9. #9 SP
    Member dragos_mihaiy's Avatar
    E bun dar as prefera sa fie Full HD.

  10. #10 SP
    Member PayneKiller's Avatar
    Nu gasesti Full HD la 1400 lei


  11. #11 SP
    Junior Member g-player's Avatar
    as avea nevoie si eu de un sfat in legatura cu aceste 2 tv-uri...care este mai bun dintre acesta LG 42CS460 42in Full HD 1080p LCD TV Freeview MCI USB 8801031003167 | eBay si acesta LG PA4500 42" HD Plasma TV 16:9 600 Hz 2 HDMI VGA Dolby Digital 1024 x 768 Black 8808992813538 | eBay ...vreau tv pentru ps3 si pentru filme ....va rog daca se poate sa si argumentati...multumesc

  12. #12 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    LCD-ul

  13. #13 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    LCD, full hd, la plasma risti un pic cu efectul burn in

  14. #14 SP
    Junior Member g-player's Avatar
    multumesc pentru sfat

  15. #15 SP
    Junior Member marcuss's Avatar
    ]salutare ...cer putin ajutor din partea voastra(in special celor care au habar cu ce se papa televizoarele)...doresc sa achizitionez un televizor dar nu stiu la ce sa ma uit ptr a lua unu bun...
    LG 42CS460 - Public: υπολογιστές, τηλεφωνία, gaming, περιφερειακά, βιβλία & comics, μουσική & ταινίες
    ce spuneti de acest televizor....daca nu e bun aliniati cateva idei la ce sa ma uit

  16. #16 SP
    Admin MonkY's Avatar
    marcuss: fara a avea un buget... si a spune pentru ce anume vrei TV-ul, care sunt cerintele tale... e cam complicat sa-ti dea cineva un sfat. De exp. eu tocmai am testat un 55W905A si sunt complet nemultumit de el. Si este un TV de 13.000 RON totusi...

  17. #17 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by marcuss View Post
    ]salutare ...cer putin ajutor din partea voastra(in special celor care au habar cu ce se papa televizoarele)...doresc sa achizitionez un televizor dar nu stiu la ce sa ma uit ptr a lua unu bun...
    LG 42CS460 - Public: υπολογιστές, τηλεφωνία, gaming, περιφερειακά, βιβλία & comics, μουσική & ταινίες
    ce spuneti de acest televizor....daca nu e bun aliniati cateva idei la ce sa ma uit
    Eu am LG LM615S si sunt multumit de el. Daca vrei Smart TV iti recomand 42LM620S. Astea cu S in coada au si tuner DVB-S. Sau te poti uita aici: Televizoare cu ecran plat 3D, Smart şi televizoare HD de la LG | LG România

  18. #18 SP

  19. #19 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Cine stie greaca?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Recomandare televizor By naz in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 27-12-2013, 23:08
  2. Recomandare televizor By CSergiu in forum Foto & Video
    Replies: 1 Last Post: 02-11-2012, 15:57
  3. Ce televizor sa aleg? By boggiy in forum Console Club
    Replies: 15 Last Post: 10-07-2011, 22:33
  4. La televizor By zinodaur in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 25 Last Post: 22-03-2010, 01:07

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts