Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 13 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 61 to 80 of 242

Thread: Discutii despre casti - ce cumparam, de unde, cat de bune sunt?

  1. #61 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    Am comandat si eu de aici " Sony Casti Playstation3, Wireless, 7,1 virtual sound - Kauf - Pret promotional " pana sa plec la munca de dimineata iar pe la 10 am fost sunat de o doamna (a vorbit foarte frumos) si mi-a spus ca miercuri primesc castile (ptr. ps4 imi trebuiesc si din cate stiu merg).O sa revin cu o poza daca e adevarat si nu primesc cine stie ce sau nimic ,mie unu nu imi vine sa cred ce diferenta de pret (200-250 lei ) fata de emag ,altex sau sh
    Am vazut ca au si super promotii la jocuri dar din pacate nimic pentru ps4
    Merg şi pe PS4 ? A încercat cineva ?

  2. #62 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Da, merg si pe PS4: PULSE wireless stereo headset | PS3™ Accessories - PlayStation®

    Compatible Systems: PS4™

  3. #63 SP
    def
    Junior Member def's Avatar

  4. #64 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    La mine doar s-a confirmat comanda.

  5. #65 SP
    Junior Member Elphy's Avatar
    Sunt probleme cu acele casti, se crapa pe laterale. Sunt calitative in privinta sunetului dar nu si a materialului. E posibil sa fi fost eu ghinionist, dupa mai putin de 7 luni sa rupt partial la incheietura (zona rotunda care face legatura dintre casca si coronita) si am sansa sa raman cu ea in mana.

  6. #66 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Am dat și eu comanda. Mulțumesc pentru informație.

  7. #67 SP
    svg
    Member svg's Avatar
    Jesus H Christ 200 lei ? Eu am dat 500 pe ele. Buy buy buy !

  8. #68 SP
    Member Buyk's Avatar
    Sunt tare curios daca este reala treaba si nu vine acasa o lada cu cartofi noi.

  9. #69 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Quote Originally Posted by Elphy View Post
    Sunt probleme cu acele casti, se crapa pe laterale. Sunt calitative in privinta sunetului dar nu si a materialului. E posibil sa fi fost eu ghinionist, dupa mai putin de 7 luni sa rupt partial la incheietura (zona rotunda care face legatura dintre casca si coronita) si am sansa sa raman cu ea in mana.
    bine ca ai zis o sa am grija cu ele atunci ,le urmaresc de ceva timp dar nu ma asteptam sa le gasesc asa ieftin ,vedeti ca sunt bune si cele la 189 lei

    ---------- Post added 19-05-2014 at 21:25 ----------

    Nu inteleg cum de au preturile astea mici

  10. #70 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    bine ca ai zis o sa am grija cu ele atunci ,le urmaresc de ceva timp dar nu ma asteptam sa le gasesc asa ieftin ,vedeti ca sunt bune si cele la 189 lei

    ---------- Post added 19-05-2014 at 21:25 ----------

    Nu inteleg cum de au preturile astea mici
    Din ce am citit pe net se pare că nu prea onorează comenzile, eu sper să le prindem toţi

  11. #71 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Dintre cele doua, pe care le recomandati? Ce diferente sunt intre ele?

  12. #72 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Sony Pulse.

  13. #73 SP
    Member Twiztid's Avatar
    a mai fost sunat cineva pt confirmare la castile sony pulse? nu de alta dar acuma pretul s-a dublat si la mine status-ul comenzii de ieri este "in curs de confirmare"....

  14. #74 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Eu am sunat la ei şi mi-au spus că mâine primesc comanda, după ora 5.
    Am intrat şi pe site, la status apare confirmată.
    Eu încă cred că ne fac vreo surpriză în care ne anunţă că nu o mai au pe stoc, e prea real să fie adevărat, parcă...

  15. #75 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    La mine au confirmat pentru joi. Sper să fie modelul comandat :-)

  16. #76 SP
    Member Twiztid's Avatar
    I-am sunat eu si intr-un final au si raspuns. Mi-au spus ca vor onora comanda. On va voir...

  17. #77 SP
    X3M
    Member X3M's Avatar
    mie mi-au spus ca au comandat niste bucati si ca asteapta sa le trimita importatorul.
    eu sunt foarte rezervat cu castile astea la pret de pomana.

  18. #78 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Pe mine m-a sunat o d-soara, spunandu-mi ca maine la orele 16-18, pot ridica produsul.

    Asta dupa ce sunasem eu, si un tip ma aburea la fel ca pe x3m, ca importator, ca sa vedem etc.

  19. #79 SP
    X3M
    Member X3M's Avatar
    iry poate cumperi si pentru mine o bucata daca au pe stoc. eu sunt mai pesimist de fel :]

  20. #80 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Am fost sunat mai devreme de catre Kauf sa imi confirme comanda pentru Pulse, urmand ca in cursul zilei de joi sa fie livrate. Daca ajunge comanda la pretul specificat in mail si telefonic, o sa aibe un mare +1 din partea mea.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 13 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 25 Last Post: 11-10-2015, 22:24
  2. Xbox One - discutii despre comenzi si preturi bune By Snake in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 98 Last Post: 13-05-2015, 00:01
  3. De unde sa cumparam Redeem Codes la jocuri ?!? By sebycu13 in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-09-2014, 20:11
  4. De unde cumparam filme ieftine ! By MonkY in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 7 Last Post: 10-05-2010, 19:29
  5. Cat de bune sunt de fapt jocurile generatiei actuale? By Mika in forum Stories & Other News
    Replies: 6 Last Post: 06-05-2009, 10:56

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts