Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 13 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 81 to 100 of 242

Thread: Discutii despre casti - ce cumparam, de unde, cat de bune sunt?

  1. #81 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by X3M View Post
    iry poate cumperi si pentru mine o bucata daca au pe stoc. eu sunt mai pesimist de fel :]
    Am numarul tau, daca au ceva pe stoc magazin, te ajut cu multa placere man

  2. #82 SP
    def
    Junior Member def's Avatar
    Quote Originally Posted by def View Post

    Iar sunt la 200 lei pe site! Ori trolleaza, ori.... nu stiu...

  3. #83 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Joi ar trebui sa-mi ajunga si mie castile alea Pulse Elite, sper sa nu fie numai niste bureti prin cutie. Astia care le primiti mai devreme postati pe aici sa stim si noi daca a fost totul ok

  4. #84 SP
    Member Twiztid's Avatar
    Guys...la mine tocmai a sosit curierul (casti sony pulse comanda facuta ieri la 1 noaptea de la kauf). Castile sunt cele din imaginea prezentata pe site din cate imi dau eu seama la un prim unboxing. Cu transport cu tot au fost 205 lei. Inca nu le-am testat dar cutia era sigilata...avea totusi un pic de shelf wear. Hope this helps.
    Attached Images Attached Images 20140521_111453.jpg

  5. #85 SP
    Member iGot Game's Avatar
    Este cineva, in afara Bucurestiului, care a primit confirmarea ca va primi castile ?
    Eu cand am sunat ieri am auzit povestea cu importatorul si ca ma vor contacta ei dupa ora 16, acum nu imi mai raspund la telefon.

    btw : pretul actual 419 RON , Casti Sony Pulse pentru Playstation3, Wireless, 7,1 SO-9258735 - Kauf - Pret promotional

  6. #86 SP
    Member Twiztid's Avatar
    Da. Eu tocmai le-am primit. Comanda facuta ieri la 1 noaptea..i-am sunat eu pe la vreo 12 dimineata...mi-au confirmat comanda si astazi am primit mesaj de le urgent curier. Eu am vorbit cu o d-ra foarte amabila.

  7. #87 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Extras din regulamentul CG
    "18. Nu folositi functia "Reply With Quote" pentru a raspunde unui mesaj imediat anterior, exceptie facandu-se atunci cand selectati in Quote doar o anumite parte din mesajul anterior."

  8. #88 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Probabil livrarea se face pe zone, tu fiind în prima zonă, eu am mai sunat şi azi dimineaţa, am întrebat iar dacă le primesc azi după 17 şi mi-sa confirmat.
    Din cei cărora li-sa confirmat comanda. A mai primit careva mesaj de la curier ?

  9. #89 SP
    def
    Junior Member def's Avatar
    Am primit mesaj azi dimineața ca vor fi livrate de urgent curier azi între 10-17.

  10. #90 SP
    X3M
    Member X3M's Avatar
    Eu am facut comanda acum 2 zile (am luat si niste jocuri in plus de casti), abia astazi m-au sunat sa-mi spuna ca ajung vineri. can't wait !
    E cineva care poate sa-mi confirme ca sunt compatibile PS4, cineva care a facut proba ?

  11. #91 SP
    Member Twiztid's Avatar
    Cu ps4 ar fi compatibile din cate am citit pe net (cu ultimul firmware update). Pot spune doar ca nu le-as recomanda pentru muzica. Pt jocuri sunt ok dar pt auditii muzicale... Sincer m-as fi asteptat la mai mult la capitolul asta. Ma bucur doar ca nu am dat pretul intreg pt ele si ca le-am prins la promotia asta...la pret normal nu cred ca merita luate...

  12. #92 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Eu le-am ridicat de la sediu, am sunat să cer awb şi nu am înţeles eu bine de ce nu le-a pus la curier aşa că am întrebat dacă le pot ridica personal, zis şi făcut, sunt cele de pe site, 189 de lei, sigilate, am încercat să mai rezerv o bucată dar au spus că numai au în stoc, dacă vrei să faci ceva bun îl faci cu mâna ta. Thanks to 007danyel merită o bere & thanks CG.

  13. #93 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Le-am ridicat si eu acum de la sediu. Totul ok, fete dragute pe acolo
    Btw, cand am intrebat de garantie, mi-au zis ca o am in cutie. Am desfacut pachetul de fata cu ei, nu aveam nimic ofc.
    Mi-au dat garantie sony separat, 2 ani. Cei care primiti prin curier, mare grija. Nu cred ca pun si garantia in pachet (posibil sa ma insel).
    Attached Images Attached Images photo.jpg photo-2.jpg

  14. #94 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Hehe, au crescut pretul inapoi. Le-as fi luat si eu pentru ca cele de PS4 nu imi plac.

  15. #95 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    La factură primeşti şi un certificat de garanţie, ce nu înţeleg eu:
    " Produsele identificate în acest certificat pe baza denumirii comerciale, a codului şi a numărului de serie S/N, beneficiază de garanţie în termenul specificat pentru fiecare în parte, termenul de garanţie calculând-se de la dată facturarii fiecărui produs în parte. Durata medie de utilizare a produselor este de 3 ani "
    Am 3 ani garanţie ?

  16. #96 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Ciudat ce ai primit tu, uite ce primisem eu inainte sa le cer si garantia care nu exista nicaieri, pe factura sau in cutie (2 ani am garantie):
    Attached Images Attached Images photo.jpg

  17. #97 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Pune şi tu un print cu garanţia să vedem si noi cum arată, a mea este aşa.
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1400684770424.jpg uploadfromtaptalk1400684858606.jpg uploadfromtaptalk1400684905907.jpg

  18. #98 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    In prima poza mai sus, este si garantia.

  19. #99 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Am să îi sun mâine şi dacă este mai fac un drum până la ei.

  20. #100 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    tocmai le probez acum pe ps4 ,smecherie nu gluma ,se aud foarte bine

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 13 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 25 Last Post: 11-10-2015, 22:24
  2. Xbox One - discutii despre comenzi si preturi bune By Snake in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 98 Last Post: 13-05-2015, 00:01
  3. De unde sa cumparam Redeem Codes la jocuri ?!? By sebycu13 in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-09-2014, 20:11
  4. De unde cumparam filme ieftine ! By MonkY in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 7 Last Post: 10-05-2010, 19:29
  5. Cat de bune sunt de fapt jocurile generatiei actuale? By Mika in forum Stories & Other News
    Replies: 6 Last Post: 06-05-2009, 10:56

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts