Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 7 of 7

Thread: Sony Ericsson w880i

  1. #1 SP
    Member octav's Avatar

    Sony Ericsson w880i

    Salt. Detin un sony ericson w880 i si am ceva probleme cu el. De un timp se inchide cand mi-e lumea mai draga. L-am resoftat si am reformatat cardul. Dupaia nu s-a mai inchis vreo luna, dupa care am ascultat niste muzica pe el si iarasi a inceput sa se inchida. Cateodata, se inchidea cand deschideam capacul de la bateria sau il aruncam prin pat. Ar putea sa fie de la baterie sau e vreun virus pe telefon?

  2. #2 SP
    Member Rblood's Avatar
    Virus e imposibil sa fie, poate nu sta bine bateria, cum l-ai resoftat?

  3. #3 SP
    Member octav's Avatar
    i l-am dat unui prieten care se pricepe. mi-a zis ca avea un soft de sony ericsson si cand mi l-a dat interfata era diferita si nu era nimic setat de la teme. am uitat sa spun ca, calculatorul dupa care am pus muzica pe telefon are troieni si virusi

  4. #4 SP
    Member Rblood's Avatar
    Pai da, dar nu intra virusii de genul in fisiere mp3, in plus telefonul tau e java deci n-ai treaba cu virusii, mai ales virusi PC. Ti-a pus soft de w880i sau altul?

  5. #5 SP
    Member octav's Avatar
    de 880 i.dar problema era dinainte

  6. #6 SP
    Member Rblood's Avatar
    Inseamna ca e o problema hardware, adica eu asa cred, intreaba la un service cam ce ar putea sa fie si cat te-ar costa.

  7. #7 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Asa se intampla cu majoritatea SE-urilor. Si eu patesc la fel la w910, asa pateam si la w810 deci n-are rost sa il duci la service.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts