Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 38 of 38

Thread: Recomandari Telefoane

  1. #21 SP
    Member N3O2005's Avatar
    **** sim numbers ... nu am ce sa fac cu ele considerand ca de ~5 ani imi tin agenda in outlook

  2. #22 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    sa se ieftineasca si o sa vezi toti cocalarii si pitzipoancele cu aifonu pe strada facandu-si poze. N95 e mult mai bun, hell, chiar si p1i e mai bun!

  3. #23 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    sa se ieftineasca si o sa vezi toti cocalarii si pitzipoancele cu aifonu pe strada facandu-si poze. N95 e mult mai bun, hell, chiar si p1i e mai bun!
    Attached Images Attached Images 302026474890a457eca90.jpg

  4. #24 SP
    Member N3O2005's Avatar
    am avut si P1i vreo 2 luni si am N73me + M600i atm si nici unul nu este nici macar pe aproape de iPhone ... not even close

    ( a nu se intelege gresit ... admir functiile telefonului rather then faptul ca e "feshan" )

  5. #25 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Quote Originally Posted by SpitFire View Post
    Daca as fi vrut neaparat iphone mi-as fi luat, cand a aparut mi s-a parut interesant, acum s-a dus tot hype-ul si mi-am dat seama ca nu e decat un ipod cu cartela sim. Si cum n-am fost niciodata adeptul ipodurilor, preferand mp3-urile normale, iphone nu imi place deloc, la fel cum nu imi place nici Prada, nici Armani ala de nu stiu cate sute de euro.

  6. #26 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Eu sunt foarte multumit de iPhone. Si am avut si PDA-urile pe mana, HTC si HP. Este altceva. Totul este simplu, user friendly si incredibil de stabil Nu ma intereseaza ca in piata tiganca face poze cu iPhone. Eu stiu ce poate acest telefon si cum sa il folosesc. Eu sunt multumit de el. 10/10

  7. #27 SP
    Ex: phat_sua amermofo's Avatar
    moda cu teme animate e simpla sunt mai interesante si mai frumoase.. (cum ar fii sa iti iei tu un ps3 alb , mie imi place cum toata lumea bate cu pumnul in piept ca telefonul lui este cel mai bun, asta cand clar fiecare telefon este conceput pentru o anumita categorie de oameni (uni nu au nevoie de wifi, hence telef X nu are wifi; telefonul Y nu are tast qwerty) deci daca producatori nu vor sa faca cel mai bun/complet telefon din lume dc vreti voi sa zicetzi ca X e mai bun ca Y, eu cred ca pentru fiecare in parte exista telefon perfect.. asa ca decat sa transformam thread-ul in X e mai bun ca Y mai bine zicem ce telef este cel mai bun pentru nevoile respective ale celului care doreste sa-l cumpere

  8. #28 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Foarte bine zis Hamerboss/phat_sua

    Asa cum pana acum 2 luni am folosit iphone+v3 ... v3 se mula exact pe necesitatile mele era micut

  9. #29 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    Daca as fi vrut neaparat iphone mi-as fi luat, cand a aparut mi s-a parut interesant, acum s-a dus tot hype-ul si mi-am dat seama ca nu e decat un ipod cu cartela sim. Si cum n-am fost niciodata adeptul ipodurilor, preferand mp3-urile normale, iphone nu imi place deloc, la fel cum nu imi place nici Prada, nici Armani ala de nu stiu cate sute de euro.
    tu iti alegi telefonul dupa cum arata-n poze sa-nteleg? Oricum mi se pare absurd sa spui ca tu alegi avand in vedere ca n-ai buget pe mana.
    Prada si Armani sunt telefoane fara nimic special. Inafara de un portmoneu banal din piele folosit ca "suport" pentru telefon, functiile lor sunt identice cu alte telefoane ale firmelor LG si respectiv Samsung (care produc Prada si Armani) doar ca au brand-ul respectiv.
    La fel cum era si auriul V3 Dolce & Gabbana dar erai prea mic pe vremea aia, abia faceai ochi.

    Iphone e mult mai mult decat un ipod dar pana sa-ti dai tu seama ce face o sa dai de majorat si o sa vezi viata cu alti ochi.
    Stiai ca Iphone-ul are capacitate mult mai mare decat un PSP si un Nintendo DS la un loc si pe viitor s-ar putea sa gasim unele aplicatii chiar dragute pentru aceasta platforma? Arata-mi asta pe Iphone.
    Aspectul lui oarecum fashionable e din cauza ca cei de la Apple au facut dintotdeauna design-uri mai trendy asa.. daca te uiti si la Gmac-uri si la iBook-uri.

    Anyway, cum zicea si phat_sua mai sus, fiecare cu telefonul lui. Eu unul sunt incantat de ce am vazut la Xperia pana acum dar cu siguranta n-o sa-l iau cand apare. O sa aiba un pret nebun si inexplicabil, va trebui sa mai astept vreo juma' de an pt "cooldown".

  10. #30 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    V3-ul branduit de dolce & gabbana nu l-am adus in discutie pentru ca face parte dintr-o clasa de telefoane destul de demodate, dar poti sa le pui in aceeasi oala, toate au preturi exorbitante raportate la capabilitatile lor.

    Revenind la Iphone, zi-mi si mie niste aplicatii revolutionare pe iPhone, din ce am auzit "I am rich" e cea mai avansata aplicatie care foloseste tehnologie de ultima ora.

    Concluzia ca imi aleg telefoanele dupa poze nu stiu de unde ai tras-o. Daca citeai atent vedeai ca am scris "Iphone nu e decat un ipod cu cartela sim" (ipod touch ca sa fiu mai explicit). Daca citeai si mai atent scriam ca "n-am fost niciodata adeptul ipodurilor, preferand mp3 playerele normale, iphone nu imi place deloc". Pui toate astea cap la cap si rezulta ca: 1. Iphone e un Ipod cu cartela sim. 2. Nu imi plac Ipodurile -> nu imi place nici Iphone. Got it ?

    P.S. Varsta am lasat-o intentionat pe profil, sa vad cat de repede se leaga cineva de lucrul acesta.
    P.P.S. Ultimul post in legatura cu Iphone. Vad ca ma atacati repede daca zic ceva de rau de bijuteria voastra

  11. #31 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Fiecare cu parerea lui. Fiecare si-a exprimat-o. Nu este si nu va fi nevoie sa continuati pe acest ton, de parca ati fi platiti sa faceti reclama.

  12. #32 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    Daca as fi vrut neaparat iphone mi-as fi luat, cand a aparut mi s-a parut interesant, acum s-a dus tot hype-ul si mi-am dat seama ca nu e decat un ipod cu cartela sim. Si cum n-am fost niciodata adeptul ipodurilor, preferand mp3-urile normale, iphone nu imi place deloc, la fel cum nu imi place nici Prada, nici Armani ala de nu stiu cate sute de euro.
    uite de aici vine concluzia mea ca tu te iei dupa poze. Ma refeream la Armani si Prada. In general mi-a cam sarit mustarul sa zic asa pentru ca ai pus Iphone la un loc cu celelalte doua si nu pentru ca vai vezi doamne venerez eu iphone-ul.
    Personal nici mie nu-mi place si chiar am zis ca eu am asteptari de la Xperia nu de la iPhone.

    In ce priveste aplicatiile de iphone, nu exista momentan. Dar stim cel putin ca e o platforma care promite multe. Insa daca ai fi un pic documentat ai sti ca platforma era oarecum "locked" in ceea ce priveste aplicatiile, adica Apple nu a facut SDK-ul public si a cerut foarte multi bani pe el astfel incat nu oricine poate sa vina sa faca aplicatii pe platforma lor. Pe de o parte au dreptate pentru ca astfel ei asigura un control al calitatii si un mers fluent al telefonului ( ca deh daca n-are ce sa incarce) dar pe de alta parte au gresit si abia acum se indreapta. E pe drumul cel bun.

    Nu m-am uitat la varsta ta pana dupa ce am scris, pentru ca mi-am dat seama ca doar prin indiferenta ai putea sa pui Armani si Prada in aceeasi categorie cu iphone.
    Cei ca tine i-au adus un renume prost telefonului...

  13. #33 SP
    Member N3O2005's Avatar
    niaha ... fiecare isi ia ce vrea pwla lui ... sa fie clar asta ... daca la 12 ani vrei telefon gurci ... gurci iti iei si gata


    sftu plx sau continuati pe ton calm

  14. #34 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Inteleg ca PLLDK e puternic in tine dar incearca sa scrii si tu omeneste Dupa FIFA cu oamenii pe LIVE si alcoolul mi-a luat ceva sa pot descrifa ce ai vrut sa spui

  15. #35 SP
    Member N3O2005's Avatar
    sunt absolut sigur

    sunt prieten bun cu gramatica si punctuatia, dar in cazuri de extrema urgenta si necesitate se va folosi forumspeak cu diferite stalceli si abrevieri pocite

  16. #36 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Ce pot sa imi iau in maxim 200 euro ( vreau sa dau n80 cu 4-5 mil sper ) si sa fie in genul motorola v3?

  17. #37 SP
    Member verde's Avatar
    eu totusi nu inteleg de ce va trebe asa telefoane...sunteti batuti in cap ,asa am fost sie u...am vrut n95 ,dupa o saptamana tzac-pac am ramas fara el ,l-am scapat pe jos si era in zece bucati ,apoi miam luat un 1100...lam scapat pe trecerea de piuetoni,o trecut masini cu namila peste el(chiar si un autobuz si o basculanta) si nu avea nici pe dracu ,lam scapat pe jos si vine omu din spate si imi zice ,copilu!tziai scapat telefonu! ,sa vad daca ai un telefon ultimate generation cu ce te ajuta?acum am un e71 de care is complet multumit ,eu totusi iti recomand sa te gandesti inainte sati iei un telefon

  18. #38 SP
    Member Snoopz's Avatar
    God..
    Tu vezi cand a fost scris ultimul post??

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Recomandari jocuri By erik95 in forum Console Club
    Replies: 53 Last Post: 01-12-2020, 10:26
  2. Recomandari TV By AndRewqp in forum HiFi
    Replies: 106 Last Post: 11-02-2015, 13:53
  3. Recomandari By kiwi2012 in forum Jocuri PC
    Replies: 2 Last Post: 08-10-2012, 09:34
  4. Lcd lg recomandari By Alexinho1337 in forum HiFi
    Replies: 2 Last Post: 13-02-2011, 13:55
  5. Recomandari External HD! By fratila in forum Hardware
    Replies: 5 Last Post: 26-02-2010, 17:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts