Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 2 of 2

Thread: Sfaturi iPhone 4S

  1. #1 SP
    Senior Member Danny's Avatar

    Sfaturi iPhone 4S

    Dupa 4 ani de folosire, al meu 5800 XM deja e destul de batran. La vremea lui era un telefon ok, acum ceva timp am vrut sa-l inlocuiesc cu un N8 dar unele sfaturi pe care le-am primit nu erau prea bune asa ca am ales sa il mai tin o vreme.
    La ce mult au scazut preturile, am pus ochii pe un 4S. O sigura data am butonat 4S, si destule i4-uri. Cel mai mult la 5800, mi-a placut felul in care reda muzica + o pereche buna de casti in ear.

    Nu stiu daca e alegerea buna, sunt un tip care scrie foarte multe mesaje, asculta muzica si cate o poza din cand in cand. Singurul lucru care nu mi-a placut este ca nu am vazut equalizer pe care il pot seta cum vreau (sau nu stiu eu). Am ascultat de cateva ori muzica cu equalizer-ul default si castile lui (cred), si dupa parerile mele prefet 5800-ele.

    Vreau cate sfaturi de la posesori de iPhone, cu o pereche de casti in ear presupun ca e o alta experienta.

    Va rog, fara sfaturi de genul: Mai bine iti cumperi un iPod/mp3 player. Nu imi place sa umblu cu toate dupa mine.

  2. #2 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu folosesc de cateva luni bune 4S cu castile astea si iti spun sincer ca aceasta combinatie e perfecta pentru mine. Nu ma pricep prea bine la muzica si casti, dar pentru mine astea au fost perfecte. Acum daca tu ai alte casti mai bune, cu siguranta experienta ta va fi si mai buna. Cat despre equaliser, da, iPhone-ul nu e grozav, dar ai multe alte aplicatii cu care poti asculta muzica, aplicatii in care poti schimba diverse moduri de redare si etc. Pentru mine personal care nu sunt maniac dupa sunet, combinatia de 4S + castile de mai sus e perfecta.

    Castile alea chiar le recomand, eu le am de aproape un an si acum vad ca sunt la jumatate de pret. Asta in caz ca vrei si alte casti.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Sfaturi achizitie By drix in forum Nintendo DS, DSi, 3DS & XL
    Replies: 1 Last Post: 16-10-2014, 08:26
  2. Sfaturi zavvi By Min3L in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 05-04-2011, 09:34
  3. Am nevoie de sfaturi By drakishar in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 4 Last Post: 25-10-2010, 11:33
  4. Sfaturi configuratie PC By CaNtO in forum Hardware
    Replies: 34 Last Post: 28-12-2009, 15:01
  5. Sfaturi jocuri By maniac360 in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 9 Last Post: 16-11-2008, 16:49

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts