Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 340 of 501 FirstFirst ... 240 290 330 338 339 340 341 342 350 390 440 ... LastLast
Results 6,781 to 6,800 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #6781 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Doamne cat am cautat butonu favorite pe youtube....ma bate site-ul

  2. #6782 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    ^Te duci la "save to"

    Finalmente user name-ul vechi , mersi mult Monky XD numai schimb nick-ul cat traiesc

  3. #6783 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Mi-am dat seama ca e la save to...dar cam tarziu

  4. #6784 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar

  5. #6785 SP
    Senior Member tray's Avatar
    The Jewnited States of Americunts - Encyclopedia Dramatica

    dar ep cu south park a fost live,sau e fan made?

  6. #6786 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by Muthu Raoul View Post

    Fu@k you people ! Doamne cat ma pot enerva unii oameni ! In America din punctul meu de vedere , nu este mai bine ca la noi ! Aici , in primul rand ma refer la educatie ! Marea majoritate a adolescentilor care traiesc acolo , sunt tinuti in 'puf' de mami si tati si stau toata ziua cu degetul in gura, nici macar nu sunt in stare sa se uite in frigider si sa isi faca singuri ceva de mancare.

  7. #6787 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Fu@k you people ! Doamne cat ma pot enerva unii oameni ! In America din punctul meu de vedere , nu este mai bine ca la noi ! Aici , in primul rand ma refer la educatie ! Marea majoritate a adolescentilor care traiesc acolo , sunt tinuti in 'puf' de mami si tati si stau toata ziua cu degetul in gura, nici macar nu sunt in stare sa se uite in frigider si sa isi faca singuri ceva de mancare.
    Si pe mine m-a dezamagit putin acest video. Acel "presedinte" ar fi trebuit sa fie Nicolaescu? Ehhh... Whatever... urat... foarte urat din partea producatorilor. Inteleg ca se leaga de somalezi, ba ca is pirati, ba ca nu au mancare... dar in cazul Somaliei chiar asa este. Romania nu e cum au prezentat-o acolo si nici inainte de revolutie nu cred ca era asa. (nu am apucat perioada, daca gresesc va rog sa ma corectati)

  8. #6788 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    e satira, parodie, ironie, etc...nu cred ca e cazul sa va strofocati atata pentru nimic.

  9. #6789 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Nu inteleg de ce scandalul de pe urma episodului, South Park este un pamflet care in 90% din episoade face misto de stilul de viata american, de ignoranta ei si de prostia prezenta in aceea tara. Cum apare un episod in care este mentionata si Romania toti se enervozeaza (stiu enerveaza este corect da imi place cum suna lol), un episod in care pana la urma adevaratul mesaj este cat de mare este ignoranta americana in legatura cu alte state lol. Eu unul am urmarit tot episodul si am fost pe spate de ras nesimtindu-ma in nici un fel jignit lol.

  10. #6790 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Ati vazut ultimul episod? BOUNCE-BOUNCE-BOUNCE

  11. #6791 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    si legat de Khan..si asa nu imi placea tipul. MARE TROLL! nu stiu cum de i-au fost permise atatea. NU?!

  12. #6792 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    nu vad de ce va enerveaza, pe mine ma amuzat enorm in plus, south park face "misto" de america desi este un serial de animatie american.

    si inca ceva, ca vreti ca nu vreti trebue sa recunoastem ca traim intr-o tara praf

    DJ_Andrei,ai fost in america sa vezi cum traiesc ? nu toti oameni sunt la fel si atata timp cat ei sunt mai open-minded ca noi eu consider america cu mult peste romania la orice.

  13. #6793 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Prefer Romania la orice ora, sigur nivelul de trai o fii mai ridicat dar in ciuda discursuriilor pe care le tin libertatea lor este inferioara celei a noastre, mananci 100% chimicale si pe langa aceea nici nu se compara gustul cu alimentele noastre, majoritatea americanilor lasa de dorit desigur mai sunt si exceptii cunosc multi americani destepti si distractivi este o adevarata placere sa conversezi cu ei din pacate totusi majoritatea nu este asa.

  14. #6794 SP
    Banned Mario's Avatar
    Am fost in US si am stat cateva ore intr-un mediu de copii de varsta mea,sunt niste idioti complet...au un cap doar jocuri si sunt niste "fatalai".Eu aveam 12 ani si ma simteam normal cu cei de 16 17 ani,acuma cum cred ca m-am mai maturizat umpic de atunci cred ca si aia mi se vor parea idioti.

  15. #6795 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    mario sincer tu pari mai "fatalau"ca ei

    Strike, si noi mancam chimicale stai linistit, marea majoritate a produselor fabricate in romania sunt date catre export.

  16. #6796 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Quote Originally Posted by DevilBringer View Post
    mario sincer tu pari mai "fatalau"ca ei

    Strike, si noi mancam chimicale stai linistit, marea majoritate a produselor fabricate in romania sunt date catre export.
    Depinde daca cauti gasesti pana si in mall-uri desi majoritatea produselor sunt de import sunt si produse romanesti printre ele, nu te obliga nimeni sa cumperi primul lucru ce-ti pica in mana, iar in cluj cel putin sunt mai mult decat destule magazine (incluzand piata) unde poti gasi produse romanesti, iar daca transportul nu constituie o problema poti mereu trage o fuga pana intr-un sat pentru niste cumparaturi 100% naturale .

  17. #6797 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    dar tu esti 100% sigur ca in piata se vand produse romanesti 100% naturale ? in plus, chiar trebue sa traim 100 de ani "savurand"produse naturale ? eu sunt multumit cu 60-70 de ani.

  18. #6798 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    DevilBringer, in primul rand vreau sa te intreb eu pe tine daca ai fost in America ? Prietene, crezi ca daca nu fusesem in America , mai puteam afirma ce am scris in primul post sau cum puteam eu sa stiu acest lucru. Am stat acolo o vara intreaga, nu doar cateva zile sau saptamani. Fac o mica paranteza si admit ca sunt si oameni , adolescenti , care chiar daca au primit pentru varsta de 16 ani (la ei , poti sa iti iei carnet de la aceasta varsta, dar nu poti sa calatoresti pe distante mari decat insotit de un om major ) un Porsche (dau aceasta masina ca exemplu deoarece chiar un Porsche 911 GT1, mi se pare ca era prima varianta), nu s-a dat mare cu el sau alte chestii. Cand era sa mearga undeva in oras, venea ori cu autobuzul ori il aducea tatal lui si credeti-ma , avea bani de benzina.

  19. #6799 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Admir ca nu iti dai cu parerea aiurea si ca ai fost acolo .

  20. #6800 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    Fiecare tara cu problemele ei,ceea ce ma enerveaza pe mine e acel patriotism afisat de unii asa zisi patrioti care sar imediat in sus cand se spune ceva de rau despre tara lor,dar cand ii intreaba cineva unde ar vrea sa lucreze si sa traiasca,ii auzi pe toti cu apelative de genul celor folosite in acel episod din south park la adresa Romaniei. Ca o concluzie nimeni dupa lumea asta nu e perfect toate natiunile globului au "uscaturile" lor si fiecare se descurca cum poate. Cat despre acest episod in sine este facut de americani de la care nu prea am macar pretentia sa ne localizeze corect pe harta ,daramite sa ne arate si un pic de respect.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10180 Last Post: 26-04-2024, 13:13
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts