Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 339 of 501 FirstFirst ... 239 289 329 337 338 339 340 341 349 389 439 ... LastLast
Results 6,761 to 6,780 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #6761 SP
    Senior Member tray's Avatar
    intotdeauna mi-au "placut" oamenii care se cred superiori si nu iti arata niciodata ca ai gresit printro explicatie rationala

  2. #6762 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    NOOOO! I'm all alone against the Sony Defense Force now. Me sad!
    you just have one option : join the dark side

    le: rate my new avatar http://www.consolegames.ro/forum/f35...r/index41.html

  3. #6763 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Din cate stiu Khan are doar un ban temporar... ceea ce e inca o dovada ca "nu are cineva ceva cu el". Pt. ca la cele 3 pagini de infractiuni pe care a reusit sa si le insuseasca, aproape oricine altcineva ar fi primit un BAN FOREVER. Insa atat eu cat si echipa CG am invatat sa-l acceptam asa cum este. Asa cum am facut-o cu multi alti useri. Asta nu inseamna ca trebuie abuzat fara limita de aceasta acceptare/incredere pt. userul respectiv.

    Eu pe Khan il consider un consolist serios, si cred/sper ca ii va trece supararea... insa l-as ruga sa-si reciteasca multe din posturile care au cauzat probleme... sa stea 2 minute si sa se intrebe "A meritat ?". Stiu ca de multe ori primim lovituri din toate directiile... si desi nu sunt adeptul "intoarcerii si celuilalt obraz" sunt convins ca raspunsul cu aceeasi moneda nu ajuta niciodata la aplanarea unui conflict. Insa regulile sunt singurele care pot tine in frau astfel de situatii fara ca cineva sa spuna "acela e protejatul lui x" sau "favoritul lui y" si de aceea nu i se poate aplica.

    Tocmai de aceea, desi il consider pe Khan un prieten pe CG... nu pot sa nu-i aplic Regulamentul. Hell yeah, daca vine cineva si-mi spune "MonkY, ar trebui sa ne lasi pt. ca ai incalcat Regulamentul CG de ai putea strange 3 pagini de infractiuni"... probabil ca m-as intreba si eu daca intr-adevar asa este si as lua o pauza. Din pacate, Khan nici dupa ce a luat cateva pauze... nu s-a putut relaxa si scapa de problema lui, care in termeni neaosi se cheama "Gica Contra".

    So, daca doreste sa revina... e liber sa o faca (dupa expirarea ban-ului). Daca doreste sa-si faca blog, e liber sa o faca. Daca doreste sa fie in continuare Gica Contra, e liber sa o faca. Dar sa nu se astepte ca regulile sa se muleze dupa el. Prin urmare orice alt moderator (nu neaparat Grey) e la fel de liber sa-i aplice o sanctiune. Repet, din pacate, la userii cu multe sanctiuni, aproape orice extra devine Recidiva... prin urmare si ban (chiar daca doar temporar).

    Daca nu doreste sa revina... atunci ii doresc tot binele din lume si sper sa ne mai vedem la un pahar de vorba. Daca e insa atat de suparat pe mine/noi... atunci nu stiu daca am ce sa fac. It's all upto him !

  4. #6764 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

  5. #6765 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Urasc noul youtube... arata ca o pagina neterminata acum. Si colac peste pupaza, normal ca nu se mai pupa cu embed code-ul pt. vbulletin, si vedem doar linkuri. Damnit!

  6. #6766 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    gay people say what ?

  7. #6767 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    acum nu merge nici sa dau rate, doar like it si dislike this

  8. #6768 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar




    ^LOL

    PS: damn i curse the day i choose to change my user name....

  9. #6769 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...s-au luat repede după vechiul metacafe. Din ce �n ce mai mult mă g�ndesc să renunț la youtube și să trec la metacafe. S-au prostit rău de tot cei de la youtube - nu știu ce naiba tot fac (evident că deja am 2 avertismente trimise (�ncă unul și-mi iau adio și de la al 5-lea cont) - și pe ce motiv? Naiba știe. Le-am dat mail și nimic...

    Caca maca...

    Văd că ei vor să transforme youtube-ul �ntr-un video blog thing...

  10. #6770 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    ^Si eu as vrea sa schimb, problema este ca nu toate site-urile au embeding support ptr altceva inafara de youtube... inca o problema este ca youtube au devenit adevarati comunisti cu violariile lor de drepturi...

  11. #6771 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Vin cu un drept la replica, ca tot va place sa il scoateti pe Khan martir si om de mare caracter.

    Khan a luat ban pentru ca este un troller de mare clasa. De ce spun asta, o dovedeste si mesajul PM sau ce este postat de eXistenZ. Nu stiu cum a ajuns el la concluzia ca am ceva personal, mai ales ca vezi doamne nu i-am dat thanks la concursul cu poze. De parca stateam toata ziua pe acel thread si fix pe el am decis sa il omit la thanks. Comportament de troller sau om de mare caracter? Va las pe voi sa decideti.

    A fost atentionat si banat in decursul timpului de cateva ori, tocmai din aceleasi motive pentru care este banat si acum. Nu a inteles, si a continuat sa faca pe Gica Contra. Pentru cei ce au cap sa judece, se poate vedea foarte clar motivul banului, aici
    http://www.consolegames.ro/forum/f51...tml#post319284

    Niciodata nu m-am ascuns de deciziile pe care le-am luat si le-am sustinut. Data aceasta nu face exceptie, dar daca doriti sa faceti circ, prin diverse posturi, si sa nu respectati regulamentul, aveti macar bunul simt sa va asumati si eventualele repercursiuni.
    De obicei nu ma apuc sa postez aiurea la remarci la fel de aiurea, dar am zis sa fac o exceptie, sa vedeti si o alta parte a lucrurilor. Daca dupa atatea concursuri cu premii, dupa atatea competitii organizate de ConsoleGames.ro, toate benevol voi inca credeti ca acesta este un forum unde moderatorii isi fac de cap... inseamna ca problema este in alta parte.

    Over and out.

    P.S.: Nici lui ffocus, h0stile, ineedmoney93, tray, trickz, Madutzzu14 si Graft nu le-am dat thanks pe threadul concursului foto. Clar am ceva si cu ei.

  12. #6772 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Urasc noul youtube... arata ca o pagina neterminata acum. Si colac peste pupaza, normal ca nu se mai pupa cu embed code-ul pt. vbulletin, si vedem doar linkuri. Damnit!
    Off domane vorba lui MonkY YouTube arata ca o pagina neterminata, de ce a trebuit sa il schimbe puteau sa il lase cum era si ar fi fost perfect , acum nu stiu parca e prea alba far nicun tab doar scris si thumbnails-urile de la videouri , bleah !

  13. #6773 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    You don't mess with "The Trickz"!!!

  14. #6774 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Urasc noul youtube ca aveam un Add-on pentru descarcat clipuri in format mp4 perfect pentru iPod.
    Si acum cu noul layout...nici nu stiu cum sa le iau.

  15. #6775 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Youtube Sucks! Youtube Sucks! Youtube Sucks!

  16. #6776 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    .....

  17. #6777 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hai ca l-am reparat... Pai ce, se pune youtube-ul cu noi ?

  18. #6778 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    Mersi mult.Chiar sunt foarte tari "spectacolele" astea ca petreceri nu pot sa le spun.
    EDIT: Pun aici si un super radio din Ibiza.
    http://sonica.wft.es/sonica.pls
    Pastilutza incearca si friskyRadio > feelin' frisky? | Dance Internet Radio. E preferatul meu!

  19. #6779 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by SpitFire View Post
    Tot respectul pentru Khan Mai putin moderatori(moderator). Pacat.
    Te-ai trezit si tu micutule flamer ?

  20. #6780 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    flamer/spammer/troll dar undeva acolo are dreptate

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10180 Last Post: 26-04-2024, 13:13
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts