Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 341 of 501 FirstFirst ... 241 291 331 339 340 341 342 343 351 391 441 ... LastLast
Results 6,801 to 6,820 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #6801 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Quote Originally Posted by GuCOZA View Post
    Fiecare tara cu problemele ei,ceea ce ma enerveaza pe mine e acel patriotism afisat de unii asa zisi patrioti care sar imediat in sus cand se spune ceva de rau despre tara lor,dar cand ii intreaba cineva unde ar vrea sa lucreze si sa traiasca,ii auzi pe toti cu apelative de genul celor folosite in acel episod din south park la adresa Romaniei. Ca o concluzie nimeni dupa lumea asta nu e perfect toate natiunile globului au "uscaturile" lor si fiecare se descurca cum poate. Cat despre acest episod in sine este facut de americani de la care nu prea am macar pretentia sa ne localizeze corect pe harta ,daramite sa ne arate si un pic de respect.
    oricum tara asta nu merita respect nici macar de la cetateni. faptul ca oameni apara tara nu este neaparat un gest de patriotism, il consider mai mult in gest de mandrie absurda.

  2. #6802 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Quote Originally Posted by DevilBringer View Post
    dar tu esti 100% sigur ca in piata se vand produse romanesti 100% naturale ? in plus, chiar trebue sa traim 100 de ani "savurand"produse naturale ? eu sunt multumit cu 60-70 de ani.
    1. Dupa un timp de facut piata iti dai seama fara probleme, recunosti de la posta ce marfa este RO si ce marfa este de import, ce marfa este de calitate si ce marfa nu este.
    2. Ajuns acasa si degustand produsele, se simte extraordinar diferenta la gust si textura (produsele romanesti fiind net superioare).
    3. Este clar ca si producatori mai mari Romanesti folosesc ingrasamant chimic si insecticide dar cea ce folosim noi este mult mai "light" in comparatie cu ce folosesc occidentalii (mai ales americani care si-au otravit solul in anumite zone datorita faptului ca au abuzat de chimicale), sau in cazul zootehniei mai sunt producatori ca oncos ce indeasa animalele cu chimicale, dar sunt si magazine ca: Agricola Bacau si Salonta, care au niste produse bune.
    4. Longetivitatea nu este singurul benificiu al unei hrane corespunzatoare si fara chimicale, mentinerea in forma si sanatatea sunt doar cateva alte benifici si mai importante (ce rost are sa traiesti si acei 60-70 de ani daca esti chinuit de vreo boala?).

  3. #6803 SP
    Member shorinnn's Avatar
    Producatorii South Park au facut episodul cu Romania pentru ca South Park fusese interzis in Romania prin 2000. Reactia South Park a fost fair enough (Episodul insusi fiind vechi, tot de prin 2000)

  4. #6804 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Quote Originally Posted by nightprowler View Post
    si legat de Khan..si asa nu imi placea tipul. MARE TROLL! nu stiu cum de i-au fost permise atatea. NU?!
    Nu.

  5. #6805 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Cine a vazut un intro mai bun la un film sa ridice mana!


    Apropo, Lord of War este unul dintre cele mai bune filme pe care le-am vazut, recomand!

  6. #6806 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by DevilBringer View Post
    oricum tara asta nu merita respect nici macar de la cetateni. faptul ca oameni apara tara nu este neaparat un gest de patriotism, il consider mai mult in gest de mandrie absurda.

    Du-te in pace !
    Attached Images Attached Images facepalm1ve4.jpg

  7. #6807 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    care chiar daca au primit pentru varsta de 16 ani (la ei , poti sa iti iei carnet de la aceasta varsta, dar nu poti sa calatoresti pe distante mari decat insotit de un om major )
    15 si nu poti sa calatoresti pe distante mari decat cu un posesor de permis major.

    Sincer, discutia Romania vs restul mi se pare jalnica. Nu iti place romanica? Cine te tine aici? Iti faci frumos bagajelul si iei vaporu' ca e mai ieftin. Simplu. Mie imi place atat tara cat si faptul ca NU suntem America, ca NU suntem UK, ca nu suntem alte tari pe care EU le consider submediocre la multe aspecte (desi in "altele" sunt varf de lance). Simplu. Iti convine, stai. Nu iti convine, pleci.

    De plans putem sa ne plangem toti, mai greu este chiar sa faci ceva cu viata ta.

  8. #6808 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Quote Originally Posted by DarkRazvan View Post
    Cine a vazut un intro mai bun la un film sa ridice mana!
    YouTube - Lord of War intro - Bullet Cam

    Apropo, Lord of War este unul dintre cele mai bune filme pe care le-am vazut, recomand!
    Intradevar un film excelent si un intro bun dar pentru mine Phantom of the Opera de Andrew Loyd are cel mai bun Intro (Skip la 4:10 cei ce nu au chef sa astepte ):


  9. #6809 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Am si eu o intrebare , pe ce se bazeaza mai exact sistemul de experience points ? Daca iti scade activitatea , ratia de post sau daca nu postezi o zii intreava pierzi puncte....!?

    10:40 PM DJ_Andrei has lost -810 Experience points

    WTF ?

  10. #6810 SP
    Member richardm27's Avatar
    Uita-te repede aici http://www.consolegames.ro/forum/f51...de-experience/ ca vede Monky postul tau si iar ii sare capsa.....

  11. #6811 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by richardm27 View Post
    vede Monky postul tau si iar ii sare capsa.....
    Asa de rau sunt vazut pe Spambox ? Ma duc sa plang un pic

  12. #6812 SP
    Junior Member KOBE23's Avatar
    What is this thread about

  13. #6813 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by KOBE23 View Post
    What is this thread about
    Rezumatul threadului:
    Attached Images Attached Images spam.jpg

  14. #6814 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Practic, tot nu am inteles de ce am pierdut atunci 810 puncte, dar macar am inteles cum este cu sistemul de experience points.

  15. #6815 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Who cares about this stupid thing anyway?

    Paste fericit tuturor! Nu mai apuc sa intru pe forum pana luni.

  16. #6816 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Who cares about this stupid thing anyway?

    Paste fericit tuturor! Nu mai apuc sa intru pe forum pana luni.

    Paste fericit si tie man ! Mai vorbim noi pana atunci !

  17. #6817 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    voi va duceti la "inviere"azi ? eu nu ma duc, nu dau 2 bani pe sarbatori.

  18. #6818 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Da ,ma duc ! Pentru ca sunt plecat , deci nuam consola cu mine si nu am ce face, dabea am gasit net . Urati-mi succes , ca trebuie sa stau asa pana luni .

  19. #6819 SP
    Senior Member tray's Avatar
    si eu ma duc ,nu pentru ca nu am ce face ,ci pentru ca vreau

    ps:ii urasc pe aia care vin si incep sa faca galagie,sa bage melodii la telefon




    le:ce poate fi mai frumos decat asta :



  20. #6820 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    ps:ii urasc pe aia care vin si incep sa faca galagie,sa bage melodii la telefon
    Ai dreptate.


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10179 Last Post: 23-02-2024, 13:13
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts