Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 360 of 501 FirstFirst ... 260 310 350 358 359 360 361 362 370 410 460 ... LastLast
Results 7,181 to 7,200 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #7181 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    You were faster , the last man on the track

  2. #7182 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Dammit nu-mi gasesc mixerul sa-mi fac niste Creme Jogo.

    lol

  3. #7183 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  4. #7184 SP
    Junior Member KOBE23's Avatar

  5. #7185 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    ce plictiseeeaaallaaaa !!!

  6. #7186 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Am primit disable la al 5lea cont pe youtube. Ce nebunie. Să primești disable aiurea pe clipurile tale...
    1. csRonan
    2. e3Ronan
    3. RonanN1
    4. Ronaaaaaan
    5. xXRonanN1Xx

  7. #7187 SP
    Diesel k1du's Avatar
    5 conturi banate lol

  8. #7188 SP
    Member Tsutsy's Avatar
    de ce ronnan?

  9. #7189 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Tsutsy View Post
    de ce ronnan?
    Sunt aproape sigur ca motivatia este content-ul. Au niste metode incredibile de a se prinde de exp. si de soundtrack... Cum pui ceva pe care-l recunosc in baza de date (de aceea si dureaza mult mai mult lately conversia pe youtube) cum iti trimit un warning, dupa care... te poti astepta sa-l dezactiveze. La un numar de x astfel de warning-uri, ti se spune bye-bye

    Nu inteleg ce este cu Google in ultima vreme, parca devin un pic prea non-user-friendly. De exp. noi am pus Google Ads acum un an pe site... si ni l-au dezactivat fara drept la replica (desi de-abia facuse 50 USD in 3 luni or so). Desi am tot trimis mailuri, nu au avut bunul simt sa raspunda. Motivatia pt. care a fost oprit era ceva de genul "abuz de clickuri", de parca eu as putea sa opresc pe cineva sa nu abuzeze, sa dea 1000 de clickuri odata. Mai ales ca din cate stiu, doar un singur click per IP se lua in considerare. Dar, in fine...

  10. #7190 SP
    Member al3xultimate's Avatar
    nostalgia omoara optimismul

  11. #7191 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    As dori sa-mi cumpar si eu produse de pe Zavi.com , Shopto.net, PSN UK sau alte site-uri. Ce tip de card trebuie sa imi fac? La ce banca? Doresc sa raspunda cineva care foloseste, deoarece mi-am facut acum cateva luni unul la Bancpost (Taifun parca se nume) la recomandarea cuiva si nu a mers. Multumesc anticipat.

  12. #7192 SP
    Senior Member Razvan's Avatar

  13. #7193 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Laurentiu, ti-as recomanda 2 carduri, ambele de la Raiffeisen. Mastercard si Visa. Ambele embossed (acceptate international). Din pacate, Raiffeisen nu face Visa decat Business... so, daca nu ai firma, ti-as recomanda Mastercard la Raif si Visa la ING. Si neaparat cont de PayPal. That's all.

  14. #7194 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Pe cand un spambox Revolutions? (asta daca pastram numele continuarilor filmului Matrix )

  15. #7195 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Stie cineva cumva un programel de administrare a banilor, respectiv a cheltuielilor? Ca fac ce fac, uit pe ce ii stric si ma trezesc fara

  16. #7196 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Da, se cheama agenda personala, foaie, pix

  17. #7197 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Primul post de pe OpenSolaris 2009.06

    Mozilla/5.0 (X11; U; SunOS i86pc; en-US; rv:1.9.1b3) Gecko/20090429 Firefox/3.1b3

  18. #7198 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Cine ma poate ajuta si pe mine cu instalarea/copierea aplicatilor pe un HTC diamon(banuiesc ca e la fel pe orice HTC)

  19. #7199 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by pooaul View Post
    Stie cineva cumva un programel de administrare a banilor, respectiv a cheltuielilor? Ca fac ce fac, uit pe ce ii stric si ma trezesc fara
    Ia-ti iPhone ca ai sute de astfel de programe. Dar ma tem ca daca iei un 3GS, o sa ramai fara oricum... si n-o sa mai ai nevoie de programe. Zero se calculeaza simplu

    ---------- Post added 12-04-2010 at 10:25 PM ----------

    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Pe cand un spambox Revolutions? (asta daca pastram numele continuarilor filmului Matrix )
    Dupa ce iese consolegames.ro pe BluRay

  20. #7200 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    As dori sa-mi cumpar si eu produse de pe Zavi.com , Shopto.net, PSN UK sau alte site-uri. Ce tip de card trebuie sa imi fac? La ce banca? Doresc sa raspunda cineva care foloseste, deoarece mi-am facut acum cateva luni unul la Bancpost (Taifun parca se nume) la recomandarea cuiva si nu a mers. Multumesc anticipat.

    Eu am un Taifun la Bancpost (Mastercard) si am peste 20 comenzi de pe Zavvi & Thehut efectuate.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10181 Last Post: 08-05-2024, 02:30
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts