Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 142 of 501 FirstFirst ... 42 92 132 140 141 142 143 144 152 192 242 ... LastLast
Results 2,821 to 2,840 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #2821 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    Nu e roman. Masa si tasu s-au nascut in Romania. lol
    Asta nu schimba faptul ca la origine este roman, am avut si avem multe talente cu siguranta avem cu ce sa ne mandrim (de exemplu si Tesla era la origine tot roman), singura problema este ca nu scapam odata de comunisti de la putere motiv pentru care majoritatea talentelor pleaca.

  2. #2822 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Apropo de talente... de oamenii astia super-talentati de la MediaGalaxy ce stiti? Cum se ocupa de garantii? Am o consola cu RROD si inca in garantie, merg la ei si imi dau alta pe loc sau astept ceva teste?
    A mai fost cineva in situatia asta?

  3. #2823 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Nu stiu la Xbox da la calculatoare sunt totali pe dinafara cu garantia. Te poti trezi in calculator cu componente second mai slabe si total diferite de ce ai avut inainte, cel putin in cluj.

  4. #2824 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by reborn2603 View Post
    Apropo de talente... de oamenii astia super-talentati de la MediaGalaxy ce stiti? Cum se ocupa de garantii? Am o consola cu RROD si inca in garantie, merg la ei si imi dau alta pe loc sau astept ceva teste?
    A mai fost cineva in situatia asta?
    Pot sa-ti spun eu cand am fost cu a mea in garantie... ca tipul de la service se uita la ea si nu stia pe unde s-o deschida... Mare greseala am facut. Daca l-as fi lasat, probabil ca mi-as fi luat o alta consola pe loc. Asa, pentru ca m-am contrat cu inteligenta suprema, am fost nevoit sa astept cam o saptamana-doua sa isi dea seama ca nu au ce sa-i faca... Pffft

  5. #2825 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...e bine c�nd mergi la ei să faci un pic pe prostu', să le dai ocazia să fie ei șefii. Apoi dacă vezi că lucrurile scapă de sub control (adică ăia-s proști conservă) le-o livrezi așa frumos pe sub barbă, de să răm�nă gură cască - să vezi atunci cum se uită la dine ca la un semi-zeu

    Eu unul așa fac ORIUNDE merg. Dau impresia de om...simplu...iar c�nd e ceva POC!

    ...mă distrez ca la carnaval apoi de ei. Defatp...viața...chiar e un carnaval

  6. #2826 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Ce zi obositoare .. Peste o jumatate de ora am meci la fotbal , iar diseara la baschet . Wish me luck ! ( i think i need some ) .

  7. #2827 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Deci exista posibilitatea sa imi dea una inapoi in aceiasi zi?

  8. #2828 SP
    Manager paul's Avatar

  9. #2829 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    uff.. that was fun, n-au mai sarit de mult deontologii de fund in sus ca-i jignesc. I feel alive again.

  10. #2830 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Attached Images Attached Images cv-cocalar.jpg

  11. #2831 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Quote Originally Posted by MrIacob View Post
    Sa inteleg ca asta esti tu ? Nume codificat ?

  12. #2832 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Hahahah....chiar ti se potriveste c.v -ul ..de minune ca o manusa,parca mi te si imaginez cu cerneala pe maini si obraji

  13. #2833 SP
    Senior Member tray's Avatar

  14. #2834 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...e bine c�nd mergi la ei să faci un pic pe prostu', să le dai ocazia să fie ei șefii. Apoi dacă vezi că lucrurile scapă de sub control (adică ăia-s proști conservă) le-o livrezi așa frumos pe sub barbă, de să răm�nă gură cască - să vezi atunci cum se uită la dine ca la un semi-zeu

    Eu unul așa fac ORIUNDE merg. Dau impresia de om...simplu...iar c�nd e ceva POC!

    ...mă distrez ca la carnaval apoi de ei. Defatp...viața...chiar e un carnaval

    Daca stiam ca vii la Diverta in Bucuresti la lansarea Modern Warfare 2 plecam de la liceu special pentru tine.

    PS->Imi place mentalitatea asta, dar viata nu e un carnaval.

  15. #2835 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    .... dar viata nu e un carnaval.
    Intradevar nu este un carnaval, ci un balamuc.

  16. #2836 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by Strike105x View Post
    Intradevar nu este un carnaval, ci un balamuc.
    Nu este nici un balamuc, viata este o sansa pe care trebuie mereu sa o tii in echilibru deoarece altfel de pune la pamant.


    PS-> Sau daca vreti o comparatie, viata este ca un montagne-russe.

  17. #2837 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    I se mai pare cumva cuiva ca combatul din Batman: AA e cel mai bun sistem de combat melee ever ?

  18. #2838 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Mie nu....

  19. #2839 SP
    Member Snoopz's Avatar








    Joke:Ursul zise: Daca eu urlu o singra data toate animalele din padure tremura! Leul zise: Daca eu urlu o singura data toate animalele din jungla se infioara! Porcul zise: Asta nu-i nimic, daca eu stranut o singura data toata planeta se vaccineaza! )

  20. #2840 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Cum se face ca la gameshop nu e nimeni din cauza grevei la metrou? E o chestie neanuntata care i-a prins pe toti nepregatiti? Care erau sansele sa prind greva fix cand am mai mare nevoie de ei?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 142 of 501 FirstFirst ... 42 92 132 140 141 142 143 144 152 192 242 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10182 Last Post: 21-05-2024, 18:12
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts