Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 352 of 501 FirstFirst ... 252 302 342 350 351 352 353 354 362 402 452 ... LastLast
Results 7,021 to 7,040 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #7021 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Simon says ... enter the CHAT !

  2. #7022 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    eu ti-am dat thanks si pentru urmator-ul post ? happy ? .
    Facem ca si cocalarii la hi5 ? "dati plz commm ca dau si eu inapoi " ... joking

  3. #7023 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Bestial:


    ---------- Post added 08-04-2010 at 12:32 PM ----------

    Mai cum Dzeu in 2008 au fost mai multe voturi decat in 2009, cand au fost mai multe voturi decat acum in 2010 ?!? Asta avand in vedere ca a crescut numarul de utilizatori... Nu va plac poll-urile ? Ia hai toti la vot: http://www.consolegames.ro/forum/f6-...tineti-2010-a/

  4. #7024 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Sunt mai multi utilizatori decat in 2008 dar multi dintre ei au cont aici doar ca sa vada ce se intampla si poate sa participe la concursuri (profitori).

  5. #7025 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    ...
    Attached Images Attached Images final_countdown.jpg

  6. #7026 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar


    Retardati

  7. #7027 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    inca un post pana la 2000

    il pastrez pentru ceva important )

  8. #7028 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Copii cocalari borati.

  9. #7029 SP
    Member Tsutsy's Avatar
    niste tarani...

  10. #7030 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    "I'm gonna fight 'em all / A nation army couldn't hold me back "

  11. #7031 SP
    Member dexx's Avatar
    Incerc sa revin in postura de designer dupa atata timp de pauza... daca stie cineva cateva comunitati de design/photoshop/photo&video editing sa-mi trimita PM . Raman recunoscator !

  12. #7032 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar

  13. #7033 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    syzygy , ai inviat ... care se mai baga cu mine sa-l convingem pe syzygy ... uhh , ce nickname , sa-si schimbe nickname-ul ?

  14. #7034 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Nu stiu unde pot pune intrebarea asta sa ca voi incerca si aici. Care este cel mai bun spital din Bucuresti? M-ar intresa foarte mult un medic chirurg bun. Din ce mi s-a spus ar fi urmatoarele: Spitalul Elias, Spitalul Floreasca si Spitalul Euroclinic. Astept si parerea voastra, cei care stiu sigur ceva si nu doar sfaturi din auzite. Multumesc mult.

  15. #7035 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar

  16. #7036 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    Quote Originally Posted by DevilBringer View Post
    Ohooo ce ias fi vanat cu scaunele,ias fi pus pe toti cretinii aia la perete si ias fi mangaiat cu niste scaune de alea de WC !

  17. #7037 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by DevilBringer View Post
    Daca am ajuns sa punem pe un site de console si gaming, un filmulet de pe youtube cu niste cocalari (cred si in acelasi timp sunt sigur ca sunt cu sutele) care asculta o melodie rapp si arunca cu scaune, e grav....

  18. #7038 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Nu stiu unde pot pune intrebarea asta sa ca voi incerca si aici. Care este cel mai bun spital din Bucuresti? M-ar intresa foarte mult un medic chirurg bun. Din ce mi s-a spus ar fi urmatoarele: Spitalul Elias, Spitalul Floreasca si Spitalul Euroclinic. Astept si parerea voastra, cei care stiu sigur ceva si nu doar sfaturi din auzite. Multumesc mult.
    Chirurgi buni sunt in Austria, cel putin asa mi-a spus Tariceanu

  19. #7039 SP
    Member Tsutsy's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Nu stiu unde pot pune intrebarea asta sa ca voi incerca si aici. Care este cel mai bun spital din Bucuresti? M-ar intresa foarte mult un medic chirurg bun. Din ce mi s-a spus ar fi urmatoarele: Spitalul Elias, Spitalul Floreasca si Spitalul Euroclinic. Astept si parerea voastra, cei care stiu sigur ceva si nu doar sfaturi din auzite. Multumesc mult.
    parerea mea ca spitalele particulare sunt cele mai bune ...ei isi dau interesu pentru ceea ce fac

  20. #7040 SP
    Member pijama35's Avatar
    Quote Originally Posted by Tsutsy View Post
    parerea mea ca spitalele particulare sunt cele mai bune ...ei isi dau interesu pentru ceea ce fac
    Pai daca ai recomandat unul da si un exemplu.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10181 Last Post: 08-05-2024, 02:30
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts