Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 49 of 501 FirstFirst ... 39 47 48 49 50 51 59 99 149 ... LastLast
Results 961 to 980 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #961 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Deci l-ai jucat piratat, de ce pozezi in victima? A, vrei sa mai pice si altii cu tine, vorba aia cu capra vecinului. Asuma-ti raspunderea pentru faptul ca ai postat despre un joc pe care l-ai piratat (la un prieten, stim) si ai fost sanctionat pentru treaba asta. Conteaza ca ai sau nu Xbox, pe Xbox nu se pot juca originale? Pentru restul, exista report post.

  2. #962 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Ok...asa nu ajungem nicaieri...tu ai spus ca dai ban pentru simplu fapt ca un user zice ca joaca un joc inainte de lansare...eu am spus ca l-am jucat in aceiasi zi cu data de lansare .....iar inaintea mea sunt alti useri care au specificat ca il joaca inainte cu 2 3 zile.Marea mea mirare e...de ce am luat ban daca am zis ca am jucat in aceiasi zi cu release date si alti useri inaintea mea care au specificat ca joaca cu 2 3 zile inainte de release date...nu au patit nimic...am i special or what?

  3. #963 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by DeadlyGoD View Post
    ...am i special or what?
    Da, esti special pentru ca l-ai jucat piratat, end of story.

  4. #964 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar




    Gaura de Covrig.

  5. #965 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Mersi ca m-ai lamurit ....restu stau in america si l-au jucat original.Scuze ca v-am ocupat timpul....data viitoare nu mai postez nimic din ce joc pentru ca vad ca toti au cate un glob de cristal in care vad cine joaca original si cine joaca piratat sau se consulta cu Magic Eight Ball

  6. #966 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Rog toti clujenii sa ma ajute. Urmeaza un eveniment auto zilele acestea in Cluj asa ca imi voi face si eu prezenta.

    As avea nevoie de ajutor.. l-am intrebat si pe Ronan dar nu am apucat sa mai dau detalii, net picat, telefoane la 12 noaptea etc. Este haos... Imi cer scuze, Ronan, ca nu am apucat sa termin sau macar sa multumesc...

    Trebuie sa gasesc o cazare (hotel, pensiune) pe undeva pe aproape de Polus. Mentionez ca o sa fim 7 si o sa ajungem sambata, plecam duminica, deci o noapte de cazare.

    Raman dator...

  7. #967 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar


    Cat de tare

  8. #968 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Aseara au incercat sa imi sparga masina ( nu am alarma pt ca abia am cumparat'o).Ghiciti de ce etnie sunt atacatorii?

    TIGANI.....T I G A N I....CIORI.....


    A reusit un vecin sa ii vada cand incercau sa rupa usa cu un levier.

  9. #969 SP
    Member leggollas11's Avatar
    nu stiu daca s`a mai postat pe undeva (poate chiar aici pe spambox), dar mi se rupe inima cand vad asa ceva..
    Romania ... ca in codru | Traficul.org | Primul site de divertisment Auto

  10. #970 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Rog toti clujenii sa ma ajute. Urmeaza un eveniment auto zilele acestea in Cluj asa ca imi voi face si eu prezenta.

    As avea nevoie de ajutor.. l-am intrebat si pe Ronan dar nu am apucat sa mai dau detalii, net picat, telefoane la 12 noaptea etc. Este haos... Imi cer scuze, Ronan, ca nu am apucat sa termin sau macar sa multumesc...

    Trebuie sa gasesc o cazare (hotel, pensiune) pe undeva pe aproape de Polus. Mentionez ca o sa fim 7 si o sa ajungem sambata, plecam duminica, deci o noapte de cazare.

    Raman dator...
    Ptr eveniment nu ? abia astept XD, din pacate nu stiu pe nimeni cu cazare pe acolo ...

  11. #971 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Grr... mersi strike.

  12. #972 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Ce sa fac ca sa imi mearga incarcatorul de Ds care are :

    Input:AC120v 60hz 4w
    output: DC 5.2 v

    ---------- Post added 18-09-2009 at 05:28 PM ----------

    Am dat comanda de transformator care sa imi aduca la 2.20 cat am eu nevoie.

    Puteam sa iau direct usb cu care sa incarc ds-ul dar nu m-a dus mintea sa caut.Usb-ul 25 roni cu tot cu transport...transformator 30 roni cu tot cu transformator.

  13. #973 SP
    Senior Member huber's Avatar

  14. #974 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    e chiar aiurea....

  15. #975 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by teododotheone View Post
    Spuneti-mi si mie ce trebuie sa am ca sa dau retea unui vecin.Router,switch sau ce?

    Nu stie nimeni?

  16. #976 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Un router....cel putin asa am eu acasa.Chiar am unul de vanzare.Da'mi un PM daca te intereseaza.

  17. #977 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Oboseala asta..in loc sa citesc ''Lauda-te cu animalutul tau'' am citit ''Lupta-te cu animalutul tau''.

  18. #978 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    De ce au disparut licitatiile?

  19. #979 SP
    Manager paul's Avatar

  20. #980 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Quote Originally Posted by teododotheone View Post
    Oboseala asta..in loc sa citesc ''Lauda-te cu animalutul tau'' am citit ''Lupta-te cu animalutul tau''.
    OMG , si eu am citit la fel mai inainte

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 49 of 501 FirstFirst ... 39 47 48 49 50 51 59 99 149 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10180 Last Post: 26-04-2024, 13:13
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts