Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 53 of 501 FirstFirst ... 3 43 51 52 53 54 55 63 103 153 ... LastLast
Results 1,041 to 1,060 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #1041 SP
    Banned Overlord73's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    O lectura interesanta: Destructoid - Fact: PS3 fanboys are the worst. Stiu ca multi o sa se enerveze, dar exact despre asta-i articolul.
    Si ce ai vrut sa insinuezi prin acest link?

  2. #1042 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Psicho View Post
    Si ce ai vrut sa insinuezi prin acest link?

  3. #1043 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    O lectura interesanta: Destructoid - Fact: PS3 fanboys are the worst. Stiu ca multi o sa se enerveze, dar exact despre asta-i articolul.
    ...moment in care gandul imi zboara la ultimele pagini ale thread-ului Uncharted 2. Articol spot-on.

  4. #1044 SP
    Member Skaar's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    O lectura interesanta: Destructoid - Fact: PS3 fanboys are the worst. Stiu ca multi o sa se enerveze, dar exact despre asta-i articolul.
    Tare de tot articolul asta. Dar totusi ma mir ca numai un singur fanboy ti-a sarit la gat pana acum pentru ca ai avut tupeul sa postezi un link de la un articol de pe alt site care nu iti apartine.

  5. #1045 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by Psicho View Post
    Si ce ai vrut sa insinuezi prin acest link?
    Nu am vrut sa insinuez nimic. Am citit articolul si mi s-a parut interesant si de ce sa nu-l impartasesc si cu ceilalti? L-ai citit sau doar titlul te-a deranjat?

  6. #1046 SP
    Banned Overlord73's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Am citit articolul si mi s-a parut interesant si de ce sa nu-l impartasesc si cu ceilalt.
    Nu asta a fost intentia ta cand ai pus link-ul cu acel articol aici.Si da..am citit tot articolul nu doar link-ul.

  7. #1047 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Psicho View Post
    Nu asta a fost intentia ta cand ai pus link-ul cu acel articol aici.Si da..am citit tot articolul nu doar link-ul.
    Attached Images Attached Images consolelove.jpg

  8. #1048 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by Psicho View Post
    Nu asta a fost intentia ta cand ai pus link-ul cu acel articol aici.Si da..am citit tot articolul nu doar link-ul.
    Ai dreptate. Eu, impreuna cu cei de la Destructoid (un site obscur detinut de Microsoft) ne-am gandit ca articolul asta ii va enerva si mai tare pe fanii Sony. Damn, it worked!

    LE: Ti-am vazut posturile de thread-ul cu Uncharted 2. M-am lamurit de ce ai avut reactia asta :-J.
    Attached Images Attached Images fanboy-sony.jpg

  9. #1049 SP
    Banned Overlord73's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Ai dreptate. Eu, impreuna cu cei de la Destructoid (un site obscur detinut de Microsoft) ne-am gandit ca articolul asta ii va enerva si mai tare pe fanii Sony. Damn, it worked!
    Cel care a facut articolul ala a fost platit de Microsoft ca sa zica toate prostiile alea.

  10. #1050 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Si presupun ca a fost platit tot de Microsoft sa scrie asta: Destructoid - How Microsoft ruined fun for everybody .

  11. #1051 SP
    Member Skaar's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Si presupun ca a fost platit tot de Microsoft sa scrie asta: Destructoid - How Microsoft ruined fun for everybody .
    Asta e doar o diversiune ca sa-ti distraga atentia de la adevar. Au fost platiti de MS ca sa scrie acest articol.

  12. #1052 SP
    Member cloud's Avatar
    damn. m-ati facut curios...

  13. #1053 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Psicho View Post
    Cel care a facut articolul ala a fost platit de Microsoft ca sa zica toate prostiile alea.
    OMG, you don't get it, do you?

  14. #1054 SP
    Member reborn2603's Avatar

  15. #1055 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sunt cel mai mare spammer de pe forumul asta... 6000 de posturi si nu ma pot opri

    Apropos... cam slabe stirile de la TGS anul asta... Cred ca erau toti ocupati cu booth babes

  16. #1056 SP
    Member leggollas11's Avatar
    Quote Originally Posted by Psicho View Post
    Cel care a facut articolul ala a fost platit de Microsoft ca sa zica toate prostiile alea.
    hahahahahahaahahahahaha ..... dragostea e oarba .. ma opresc aici ca daca mai zic ceva sigur incep sa se simta unii jigniti

  17. #1057 SP
    Senior Member Christien's Avatar

  18. #1058 SP
    Member Cata25's Avatar
    Săracu' copil
    Attached Images Attached Images copilhahha.gif

  19. #1059 SP
    Member Skaar's Avatar
    Cred ca toti cei de aici stim de acei oameni care protesteaza impotriva jocurilor video pentru ca instiga la violenta si alte chestii. Well... cititi acest articol sa vedeti ce crede un high-ranking Buddhist leader despre jocurile video.
    The Escapist : News : Buddhist Religious Leader Says Games Satiate Aggression

  20. #1060 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Open browser -> Imagini Google -> hizaki -> kawaaaaaaaa!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 53 of 501 FirstFirst ... 3 43 51 52 53 54 55 63 103 153 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10180 Last Post: 26-04-2024, 13:13
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts