Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 56 of 501 FirstFirst ... 6 46 54 55 56 57 58 66 106 156 ... LastLast
Results 1,101 to 1,120 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #1101 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by Strike105x View Post
    II in coma alcolica de la cate betii o tras la diverse aniversari din pacate nu se stie cand se va trezi din coma
    caught.jpg

    Caught in the act then!

    P.s: Ultimul caruia i-a urat "La multi ani" a fost pooaul. Prin urmare se deduce sa pooaul i-a dat sa bea mai mult de cat trebuie micutului

  2. #1102 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    l-am omenit eu bine

  3. #1103 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Quote Originally Posted by Strike105x View Post
    EA numai is ce au fost they su*k now asa ca numi pasa, nu au decat sa ii cumpere . Apropo Trickz ai fost pana la urma la in weekend la Drift ?
    Mda... FIFA wxclusiv 360 iar PS3 Fanboys o sa inceapa cu: " PES e mai misto ca FIFA"...
    Ce zile ar fi

    Dar n-o sa se intample... cred....

  4. #1104 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by MrIacob View Post
    Mda... FIFA wxclusiv 360 iar PS3 Fanboys o sa inceapa cu: " PES e mai misto ca FIFA"...
    Ce zile ar fi

    Dar n-o sa se intample... cred....

    Ba copilule, nu ai vazut un joc original in viata ta, ia nu mai comenta tu atat aiurea.

  5. #1105 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    I'M BACK!!!>....daca interesa pe cineva..cine imi explica si mie cam ce s-a mai intamplat de vreo luna incoace? cu banii cum stam? ce subiecte importante s-au discutat? cate fire albe i-au mai iesit lui Monky? just the regular stuff

  6. #1106 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    nightprowler , cam mult ti-a luat .... welcome back chiar ma intrebam de ce nu mai vad iepurele fraierit ...

  7. #1107 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    ms...mi-a fost rusine fata de cativa useri sa mai intru pt ca am vb ceva si nu am reusit sa ma tin de cuvant din cauza "crizei"...oricum vad ca s-au descurcat...

  8. #1108 SP
    Senior Member huber's Avatar
    da ne-am descurcat dar macar puteai sa ne dai si noua un pm sau macar un offline pe mess .

    .... deci eu prostie mai mare ca asta nu am vazut http://www.go4it.ro/curiozitati/in-2...itori-4924550/

    si mai era ceva in descopera.ro parca ca cica din 2013 o sa avem plantati de carne artificiala facut in laborator .

    intrebare are rost sa fac un thread ca subiect cele mai mari prosti care apar pe net ?

  9. #1109 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by huber View Post
    da ne-am descurcat dar macar puteai sa ne dai si noua un pm sau macar un offline pe mess .

    .... deci eu prostie mai mare ca asta nu am vazut �n 20 de ani vom deveni nemuritori

    si mai era ceva in descopera.ro parca ca cica din 2013 o sa avem plantati de carne artificiala facut in laborator .

    intrebare are rost sa fac un thread ca subiect cele mai mari prosti care apar pe net ?
    DA! Eu chiar te rog sa deschizi un thread cu astfel de subiecte.

  10. #1110 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar

  11. #1111 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Miar place sa ma "joc" umpic cu asta:


  12. #1112 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Stie careva cum se numeste filmul in care un tip sta la o masa si prizeaza harta americii facuta din cocaina?

  13. #1113 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    Este acuma Indiana Jones Cautatorii arcei pierdute pe HBO

  14. #1114 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    07:40 PM Mariusik has lost -486 Experience points
    07:16 AM Mariusik has earned 503 Experience points

    Cum poti pierde experienta?

  15. #1115 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Duminica e ziua mamei mele si nu stiu ce sa ii iau. As vrea ceva simbolic care sa nu treaca de 10 lei ( nu imi spuneti ca sunt zgarcit dar strang bani pt PS3 si nu vreau sa consum mult ) pentru ca tin minte ca acum 2 ani de 8 martie aveam decat 50 de bani la mine si i-am luat o chestie mica din portelan si s-a bucurat foarte tare ( inca mai e pe frigider lol ) deci vreau ceva ieftin si simbolic.

    Voi ce ati cumpara daca ati fi in locul meu ?

    ( haideti repede cu raspunsul ca maine e ultima zi in care pot cumpara ceva ca sambata ma duc la o petrecere la o colega )

  16. #1116 SP
    Banned Mario's Avatar
    pai iei ce n-are sau ce isi doreste un mixer sau ceva stiu eunu te uita neapart la bani doar e mama ta,si cu si fara 500 de mii sa zicem oricum e acelasi lucru nu?ca daca mai ai nevoie de 500 de mii credca iti vor da parinti...

  17. #1117 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Mixer... are 2 , de bucatarie nu ca are toate prostiile pentru bucatarie.
    Ce-si doreste ..... un laptop ( ma tem ca nu am bani de laptop --- si nici nu ma gandeam sa ii cumpar )

    Oricum ea nu pretuieste mai mult un cadou scump decat unul mai ieftin.

    Cred ca o sa ma duc maine cand ies de la scoala prin magazine , poate imi sare ceva in ochi.

    Dar daca aveti ideei , spuneti !!!

    Edit : tin minte ca inca mai are o inima facuta din noroi de cand aveam 6 ani

  18. #1118 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Cumpara-i un lantisor ceva..o esarfa..dar va trebui sa scoti mai mult de 10 lei din buzunar

  19. #1119 SP
    Member Skaar's Avatar
    Un trandafir sau o felicitare... sau daca vrei sa pari ca esti generos ia-i SI un trandafir SI o felicitare

  20. #1120 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Felicitare ii iau sigur , si altceva o as vad maine ce mai e prin magazine !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 56 of 501 FirstFirst ... 6 46 54 55 56 57 58 66 106 156 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10182 Last Post: 21-05-2024, 18:12
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts