Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 501 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 58 108 ... LastLast
Results 141 to 160 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #141 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Daca te referi la M3 GT2 cred ca l-ai vazut pe coperta la Shift (Si daca castig la loto la mine in garaj)

  2. #142 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    De ce crezi asta ? Daca crezi ca o sa imi placa fotbalul iti spun ca NICIODATA , ma scarbeste .
    Nu e vorba de asta... intelegi tu cand n-o sa-ti mai placa baschetul

    Baschetul nu e un sport civilizat.

    Binenteles ca tarani ca in fotbal exista si in baschet, dar cand intra astia pe teren, deja nu mai e baschet.
    Si daca sunt tarani in teren la fotbal, mai e fotbal? Daca-ti dau copii la gioale pe maidan ca nu le esti simpatic asta nu inseamna ca ai definitia sportului.

    Practicat de jucatori cu experienta, baschetul este foarte tare, iar pentru taranii carora nu le vor convine ca te-au impins putin si tu ai cerut fault fiindca nu ai putut sa dai la cos, sa plece la fotbalul lor de maidan.
    Deci recunosti ca sunt tarani si in baschet. Dar ca ar trebui sa joace fotbal - pentru ca sunt tarani.

    Logica te invinge din nou.

    Un singur sport se impune prin respect fata de adversar si fair play - tenisul. Urmat indeaproape de box. Sunt singurele doua competitii unde poti admira un duel sportiv.
    Restul e can can si bani facuti din publicitate.

  3. #143 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Hmmm,am lipsit ceva vreme de pe forum si vad ca a venit lume noua (spameri chiar)
    Who is Ju1ce,ffs?!

  4. #144 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Quote Originally Posted by Mask View Post
    Hmmm,am lipsit ceva vreme de pe forum si vad ca a venit lume noua (spameri chiar)
    Who is Ju1ce,ffs?!
    ALL HAIL the SPAM MASK!!!!

  5. #145 SP
    Senior Member Khan's Avatar

  6. #146 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    WOOHOO !!!
    Blizzcon LIVE!!!

  7. #147 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    De ce in toate videoclipele romanesti recent aparute (alde inna, connectr si care mai sunt) trebuie sa sara aia in cap, sa sparga geamuri si sa danseze in ploaie?

    PS: Au revenit rimele ieftine gen soare - mare doar ca acum sunt adaptate in engleza.

  8. #148 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    De ce in toate videoclipele romanesti recent aparute (alde inna, connectr si care mai sunt) trebuie sa sara aia in cap, sa sparga geamuri si sa danseze in ploaie?

    PS: Au revenit rimele ieftine gen soare - mare doar ca acum sunt adaptate in engleza.
    Da, ce ti-e si cu muzicile astea noi, au zis compozitorii ca nu mai merg versuri stupide ca se prinde lumea, acuma baga non-sense-uri in engleza, vezi versurile la Inna - Hot si mai toate melodiile romanesti in engleza. Sa nu mai zic ca seama toate intre ele zici ca au scos aceeasi melodie si au mai remixat-o putin.

  9. #149 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by G3ox View Post
    ALL HAIL the SPAM MASK!!!!
    Taci ma, ca el s'a cumintit

  10. #150 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    uite, si lui Usain Bolt ii plac jocurile video . ma intreb ce consola are
    "Da, mă aşteptam să c�ştig, dar nu mă vedeam obţin�nd un astfel de timp", a adăugat el. Atletul povesteşte apoi cum şi-a petrecut orele dinaintea cursei. "Am stat toată ziua �n cameră şi m-am jucat pe consolă. Nu am pus nici un fel de presiune asupra mea. �n cele din urmă, am făcut ceea ce pot. Obiectivul meu e să fiu o legendă", a spus sportivul care a �mplinit chiar ieri 23 de ani. Bolt a precizat că doreşte să stabilească la Berlin şi un record mondial �n proba de 4x100 metri, alături de colegii săi din Jamaica. "Secretul meu constă �n faptul că ştiu să-mi păstrez calmul. De aceea �mi plac jocurile video, pentru că mă ajută să mă relaxez", a spus Usain.
    PS: pentru cei care nu stiu cine e Usain Bolt

  11. #151 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Doamne cum a putut alerga. Am vazut live cursa, la tv.

  12. #152 SP
    Member octav's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Nu e vorba de asta... intelegi tu cand n-o sa-ti mai placa baschetul

    Baschetul nu e un sport civilizat.



    Si daca sunt tarani in teren la fotbal, mai e fotbal? Daca-ti dau copii la gioale pe maidan ca nu le esti simpatic asta nu inseamna ca ai definitia sportului.



    Deci recunosti ca sunt tarani si in baschet. Dar ca ar trebui sa joace fotbal - pentru ca sunt tarani.

    Logica te invinge din nou.

    Un singur sport se impune prin respect fata de adversar si fair play - tenisul. Urmat indeaproape de box. Sunt singurele doua competitii unde poti admira un duel sportiv.
    Restul e can can si bani facuti din publicitate.
    mie fotbalul imi place doar sa ma uit. baschetul este un joc mult mai civilizat, si extrem de interesant. daca exista orice contact fizic se da fault. el doar si-a exprimat parerea, cum ai facut si tu. ce nu inteleg la tine este de ce a trebuit sa il critici. mie imi place albul,tie negrul, ai vreo problema?

  13. #153 SP
    Member Vami's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Nu e vorba de asta... intelegi tu cand n-o sa-ti mai placa baschetul

    Baschetul nu e un sport civilizat.



    Si daca sunt tarani in teren la fotbal, mai e fotbal? Daca-ti dau copii la gioale pe maidan ca nu le esti simpatic asta nu inseamna ca ai definitia sportului.



    Deci recunosti ca sunt tarani si in baschet. Dar ca ar trebui sa joace fotbal - pentru ca sunt tarani.

    Logica te invinge din nou.

    Un singur sport se impune prin respect fata de adversar si fair play - tenisul. Urmat indeaproape de box. Sunt singurele doua competitii unde poti admira un duel sportiv.
    Restul e can can si bani facuti din publicitate.
    Foarte adevarat. De aceea sportul meu preferat este tenisul.

  14. #154 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Nu e vorba de asta... intelegi tu cand n-o sa-ti mai placa baschetul

    Baschetul nu e un sport civilizat.



    Si daca sunt tarani in teren la fotbal, mai e fotbal? Daca-ti dau copii la gioale pe maidan ca nu le esti simpatic asta nu inseamna ca ai definitia sportului.



    Deci recunosti ca sunt tarani si in baschet. Dar ca ar trebui sa joace fotbal - pentru ca sunt tarani.

    Logica te invinge din nou.

    Un singur sport se impune prin respect fata de adversar si fair play - tenisul. Urmat indeaproape de box. Sunt singurele doua competitii unde poti admira un duel sportiv.
    Restul e can can si bani facuti din publicitate.
    Nu si inteles ce vreau sa zic , nu ca fotbalul e un joc de tarani ci ca toti taranii il joaca . La fel ca orice sport are o parte buna , adica jucatorii adevarati si o parte rea , adica taranii care cred ca joaca fotbal dar joaca ceva de ca**t. ( daca nu vrei sa le zici tarani : cocalari , cretini etc.. )

  15. #155 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Nu si inteles ce vreau sa zic , nu ca fotbalul e un joc de tarani ci ca toti taranii il joaca . La fel ca orice sport are o parte buna , adica jucatorii adevarati si o parte rea , adica taranii care cred ca joaca fotbal dar joaca ceva de ca**t. ( daca nu vrei sa le zici tarani : cocalari , cretini etc.. )
    Toti "taranii" joaca fotbal pentru ca este un joc foarte accesibil , trebuie sa pui 2 pietre pe post de poarta , sa ai o minge si gata.In plus fotbalul se poate juca pe orice suprafata , nu trebuie neaparat un teren amenajat.

  16. #156 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Guys, aici totusi nu suntem pe aria de Sport...

    P.S. Cat am fost ieri internat m-am uitat un pic pe la TV si m-a ingrozit ce-am vazut. Dinamo si Steaua sa fie oprite din a mai participa in campionate UE din cauza suporterilor... Well, la asa joc, asa suporteri

  17. #157 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post

    Un singur sport se impune prin respect fata de adversar si fair play - tenisul. Urmat indeaproape de box. Sunt singurele doua competitii unde poti admira un duel sportiv.
    Restul e can can si bani facuti din publicitate.
    voleiul...?

  18. #158 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Guys, aici totusi nu suntem pe aria de Sport...

    P.S. Cat am fost ieri internat m-am uitat un pic pe la TV si m-a ingrozit ce-am vazut. Dinamo si Steaua sa fie oprite din a mai participa in campionate UE din cauza suporterilor... Well, la asa joc, asa suporteri
    Bine le face ! Daca au suporteri nebuni !


    De ce ai fost internat ? Unde ?

  19. #159 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    De ce ai fost internat ? Unde ?
    Spitalul SRI () pentru o mica operatie. Nu, nu mi-au implantat nici-un cip (cred ca doar au schimbat bateriile la cel vechi)
    Cert e ca urasc spitalele... de-asta am cerut sa nu stau decat post-operator, dupa care, ma duc din 12 in 12 ore sa mai bage niste juice in branula. Va fi super fun, mai ales ca azi trebuie sa merg la o nunta... unde nu am voie sa stau in picioare, sa beau... belea, nu alta

  20. #160 SP
    Member Vami's Avatar
    Good to have you back, man.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 501 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 58 108 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10182 Last Post: 21-05-2024, 18:12
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts