Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 172 of 257 FirstFirst ... 72 122 162 170 171 172 173 174 182 222 ... LastLast
Results 3,421 to 3,440 of 5121

Thread: SpamBox plx ?! :D

  1. #3421 SP
    Member mihaikid's Avatar
    Bai Gata Cu CEarta Certtiva pe Y!M sau pe pm nu aici..

  2. #3422 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Lasati-o mai moale baieti , Cata25 toata lumea stie ca esti un tip mai vulcanic dar preferintele nu se discuta .Din cate vad Mask a inteles ce am vrut noi sa ai explicam dar vad ca i-a luat locul inFamous 54 de posturi in 2 zile.

  3. #3423 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    All hail to the new spam mask....err, master.

  4. #3424 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...cum e asta! lol
    Attached Images Attached Images spam.gif

  5. #3425 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Doamne, iar ati degenerat pe tema nazismului? Acum cateva luni se certau oamenii pe subiecte ateism vs religie, cand un pusti de 13-14 ani incerca el sa ne arate ca nu exista Dumnezeu, si ca el e ateu convins si inca nu l'a trasnit

    Pastiluta a zis'o mai bine decat se putea. Ca sunt altii care blameaza nazismul doar pt ca au murit cateva milioane de evrei, e altceva. Aviz acestor persoane, cititi si voi Talmudul sa vedeti parerea mozaicilor despre celalalte religii si apoi sa conchideti daca au murit sau nu degeaba. Daca Antonescu mai statea la putere cateva luni nu mai vedeam la stirile de la 5 "femeie violata si talharita in Italia, principalul suspect un rroman".

  6. #3426 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...cu tot riscul de a lua ban pe forum () postez acest clip făcut de prietenul meu elpresador:

    YouTube - XBOX 360,THE FINALE DAYS

    Am mai discutat despre această abordare și repet: Acest clip este un pamflet și trebuie tratat ca atare.

    ...wooooo! lol
    ...iar Marcus Fenix il priveste si-si zice "Sucks to be him!" Ronan, pe bune, te scap eu de consolele alea (gratis, doar nu valoreaza nimic, nu?), dar treci odata pe PS3 ca ai luat-o pe ulei rau de tot cu comentariile astea. Cine stie, poate te vei simti si tu bine o data!

  7. #3427 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Nu...că m-am liniștit acum

    Am fost puțin...confuz. Acum �n weekend am făcut un brainstorming (am fost ~ 15 persoane - boys and girls) la care (sau �n care...naiba știe exprimarea corectă) am pus pe masă o tonă de chestii interesante...legate de Wii, X360 și PS3 (DLC-uri, exclusivități, etc). Și eu, cel puțin, am decis să răm�n la X360.

    A ieșit bine �nt�lnirea asta...(din toate punctele de vedere - mai ales sentimentale ).

    *p.s.

    elpresador are ceva special -> charisma. (plus că zice niște adevăruri și le dovedește prin vorbe - eu am X360 și pot să le confirm - și dacă se cere, pot face o analiză la fiecare clip pus de el cu link-uri căutate de mine). Acum �n ultimul clip a zis de Halo și Gears of War (că numai despre asta se discută �n tabăra X360) - păi ce...nu-i așa?

    Oare se anunță Halo 4 la E3, oare mai zic ceva de Halo OTDS (sau cum �i zice) la E3, oare anunță ceva legat de Gears of War...

    ...at�t.

    Asta e...viața-i dură (ca să-l citez pe un fost prof. din facultă - Cherecheș). - un super om.

    *p.s. 2

    Și a mai zis ceva elpresador...

    ...Microsoft...stick too software (OS)...(care și ăla...e vai de capul lui - copy cats). Ceva ce-am zis �ncă de pe vremea primului xbox.

    Gata cu subiectul ăsta. Eu mă retrag. Am ales să continui cu X360, dar pentru următoarea generație de console...Sony all the way!

    ***later edir***

    ...din arhvă, un promo la E3 2006:


  8. #3428 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Tu vorbesti serios cand spui ca-i dai crezare unuia care sustine sus si tare ca ultima lansare oficiala de 360 o sa fie Modern Warfare 2, dupa care MS isi inchid pravalia si se-apuca de facut scobitori? Think!
    In plus, daca tot se da asa de rotund si all-knowing, de ce nu tinteste locul 1 si se bate pentru locul 2? Cica nu accepta mediocritatea, dar se multumeste cu locul 2?! Big ass LOL! Parc-ar fi politician mioritic.
    Sloganul lui, Trey 4 LI4E, oare cat de pe life va ramane? Sa zicem ca urmatoarea consola de sufragerie a lui Sony nu se va numi PlayStation 3 2, omuletul asta ce face?
    Gata, am acordat prea multa atentie unei gaze.

  9. #3429 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Ronan, iti multumesc ca ai postat videoclipul ! De mult timp nu am mai ras atat de bine..

  10. #3430 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Ronnie cumpara si PS3-ul ca ai ce juca(MGS 4,KZ2,Resistance 2,etc.)

  11. #3431 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    cred ca ar trebuii facut un award Spam Master .

  12. #3432 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    cred ca avem un nou spamer care l-a intrecut pe Mask : inFamous

  13. #3433 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Quote Originally Posted by eXistenZ View Post
    cred ca avem un nou spamer care l-a intrecut pe Mask : inFamous
    Si eu ce am scris mai sus ?. Dar stai ca inca nu a descoperit SpamBox.

  14. #3434 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    Quote Originally Posted by huber View Post
    Si eu ce am scris mai sus ?. Dar stai ca inca nu a descoperit SpamBox.
    ascunde-ti repede threadul sa nu il vada

  15. #3435 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Quote Originally Posted by eXistenZ View Post
    cred ca avem un nou spamer care l-a intrecut pe Mask : inFamous
    May the Force be with him

  16. #3436 SP
    Member Cata25's Avatar
    Quote Originally Posted by huber View Post
    Lasati-o mai moale baieti , Cata25 toata lumea stie ca esti un tip mai vulcanic dar preferintele nu se discuta .
    Adică mai vulcanic?
    Faptul că �i zic omului că mă enervează avatarul lui și că el mă ia cu porcării naziste?

  17. #3437 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Nu imi place sa ma bag , dar ce treaba avem cu nazismul noi ? Unul era Antonescu, altceva era Hitler. Antonescu vroia sa scape Romania de tiganii pe care i-a dezrobit Cuza, nu sa omoare evrei cum a facut Hitler .

  18. #3438 SP
    Member Cata25's Avatar
    Noi nu avem, ci fostul avatar al lui Pastilutza

  19. #3439 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Nu am observat avatarul , dar sincer nu prea cred ca imi pasa.. Nu am nimic cu tiganii sau ceva de genul, e adevarat sunt unele cazuri in care iti vine sa le tragi un glont in cap , dar totusi daca ignori e mai bine.

  20. #3440 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Antonescu a facut lafel ca Hitler.L-a avut model pe Hitler.Tara era in razboi iar Antonescu nu avea nevoie de tigani imputiti care sa imprastie boli in tara asa ca a scapat de ei.Era foamete si saracie iar tiganii furau si ce mai ramasese.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 172 of 257 FirstFirst ... 72 122 162 170 171 172 173 174 182 222 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10182 Last Post: 21-05-2024, 18:12
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts