Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 222 of 257 FirstFirst ... 122 172 212 220 221 222 223 224 232 ... LastLast
Results 4,421 to 4,440 of 5121

Thread: SpamBox plx ?! :D

  1. #4421 SP
    Member Cata25's Avatar
    Pentru că tu ai vrut Xbox.
    Sper că mai e �n garanție.

  2. #4422 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata25 View Post
    Pentru că tu ai vrut Xbox.
    Sper că mai e �n garanție.
    Da,mai e

  3. #4423 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Mda, saptamana viitoare ma operez de polipi.

  4. #4424 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Mult noroc si sa ne vedem cu bine

  5. #4425 SP
    Member dexx's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    Mda, saptamana viitoare ma operez de polipi.

    Eu am scapat de ei de la 6 ani... sper sa treci cu bine

  6. #4426 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Quote Originally Posted by dexx View Post
    Eu am scapat de ei de la 6 ani... sper sa treci cu bine
    Eu de la 2-3 ani

  7. #4427 SP
    Member dogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by X Zaktan XI View Post
    Eu de la 2-3 ani
    Quote Originally Posted by dexx View Post
    Eu am scapat de ei de la 6 ani... sper sa treci cu bine
    care este diferenta before and after?

  8. #4428 SP
    Member dexx's Avatar
    Niciuna cred... eu zic ca e mai bine sa scapi cand esti mai mic , dar posibil ca uziwood sa fi descoperit cat de curand . Cu restul te poate ajuta un doctor

  9. #4429 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Debea astept sa imi iau un pc nou sa re-re-rejoc half life 2 la 1920*1080 pe high, totusi versiunile de 360/ps3 sunt inferioare la grafica...

    LE:adaugati inca un ''re''.

  10. #4430 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    La mine doar de cateva luni au inceput problemele, simt un disconfort continuu, ca si cand as avea ceva blocat in gat si respir greu pe nas. Abia astept sa scap.

  11. #4431 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Fetele rele scuipa
    fetele buna inghit.
    mi-am adus aminte de ea cnd am vzut-o pe tricou la unu.

  12. #4432 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Quote Originally Posted by dexx View Post
    Niciuna cred... eu zic ca e mai bine sa scapi cand esti mai mic , dar posibil ca uziwood sa fi descoperit cat de curand . Cu restul te poate ajuta un doctor
    daca taceai filozof ramaneai din cauza polipilor poti sa surzesti si sa faci infecti puterinice si eu am fost operat in clasa a 5 -a , sunt ceva probleme dupa operatie cand nu prea ai voie sa consumi nimica in afara de lichide si 2 litri de ceai pe zi , dar dupa 2-3 saptamani simnti difereta dar cu timpul iara apar.

  13. #4433 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Si iti curge sange din nas .

  14. #4434 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Hahaha best scene

    Doamne ce mia placut episodul

  15. #4435 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Mondial Review:

    Code:
    http://www.gametrailers.com/user-movie/prototype-reviewed-by-alex/323282

  16. #4436 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Quote Originally Posted by huber View Post
    daca taceai filozof ramaneai din cauza polipilor poti sa surzesti si sa faci infecti puterinice si eu am fost operat in clasa a 5 -a , sunt ceva probleme dupa operatie cand nu prea ai voie sa consumi nimica in afara de lichide si 2 litri de ceai pe zi , dar dupa 2-3 saptamani simnti difereta dar cu timpul iara apar.
    Mi-a zis si mie doctoru, ca daca nu e facuta operatia cum trebe, se poate sa creasca la loc, dar daca imi face anestezie generala si poate umbla in voie p-acolo ii scoate de tot.

  17. #4437 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    cam asa e...eu am facut operatia pe la 3 ani..tin minte si acum. a fost groaznic pt mine ca am fost constient, dar am scapat de ei..sper..pana acum. din cate stiu de la polipi si sforai noaptea in somn..la varste mici cand nu ar trebui sa se intample asta. si alte chestii..dar nu am auzit ca poti surzi sau ceva de genu asta.e posibil...

  18. #4438 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    repartizarea pe clase la liceu se face dupa media de admitere si dupa limba a 2-a straina nu ? adica am sa fiu intr-o clasa in care toti stiu limba a 2-a straina germana ? sau am sa fiu cu uni care fac germana si alti franceza?

  19. #4439 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Depinde de liceu. La mine, de exemplu, doua clase functioneaza pe urmatorul principiu: cei ce au vrut germana fac germana cu jumate/cati au decis din clasa cealalta si iau nota la germana dar nu iau la franceza. Cealalta parte face invers: face franceza impreuna cu cealalta clasa si iau nota la franceza.

    Totusi, asta este o exceptie. Cand ai completat fisa, optiunile ti s'au explicat: clasa aia e de franceza, cealalta de germana, cealalta nu stiu cum...

  20. #4440 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by eXistenZ View Post
    repartizarea pe clase la liceu se face dupa media de admitere si dupa limba a 2-a straina nu ? adica am sa fiu intr-o clasa in care toti stiu limba a 2-a straina germana ? sau am sa fiu cu uni care fac germana si alti franceza?

    Da, repartizarea se face dupa medie si dupa limba a 2a straina. Depinde si de liceu, e posibil sa se procedeze cum a zis trickz, sau in timpul unei ore de limba a 2a straina cei cu franceza merg intr'o sala, si cei cu germana in alta, fara sa va mai amestecati cu alte clase.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 222 of 257 FirstFirst ... 122 172 212 220 221 222 223 224 232 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10182 Last Post: 21-05-2024, 18:12
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts