Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 51 of 257 FirstFirst ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... LastLast
Results 1,001 to 1,020 of 5121

Thread: SpamBox plx ?! :D

  1. #1001 SP
    is the man! trickz's Avatar
    laudarosule

  2. #1002 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Ce vecin de lux am....Junkie...sta langa mine si eu abia acum am aflat

  3. #1003 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    �Pentru moment, abonatul Vodafone nu poate fi contactat. Vă rugăm să reveniţi �ntre 18 şi 25 de ani��

    Care ţi-e cel mai mare duşman? Vecinul de la parter? Greşit. Tu, că ţi-ai luat mobil! Să zicem că de vreo două zile nu mai vorbeşti la el, de frică c-o să ajungă stenogramele la nevastă-ta. Da� dacă ţi-l fură Veta Borş? (Nici cine-i Veta Borş nu ştii, �ţi meriţi soarta. E prima teroristă a Rom�niei, suspectule care eşti!). Şi vorbeşte aia pe telefon ce nu trebuie. Se declanşează alerta. N-apuci să zici �futu-i� că ţi-au şi spart uşa şi te-au lipit cu faţa de mochetă. Primu �ţi pune cătuşele, al doilea caută centura cu dinamită prin casă, al treilea �i dă o batistă lu ăla micu să-şi şteargă mucii. Alt exemplu, mai pe �nţelesu tău: �ţi fură mobilu Ion Cristoiu. �l sună pe G�dea şi-l ia gura pe dinainte: am o ştire bombă!, zice. Se declanşează alerta. Năvălesc direct �n dormitor, că uşa-i deja spartă de la Veta, şi te lipesc cu faţa de mochetă. Primu caută bomba, al doilea �ţi pune cătuşele, al treilea o blurează pe nevastă-ta, că ţi-a scos-o din�
    Mai scrii mailuri, grafomanule? Prost eşti, să dea dracu! Nu te g�ndeşti că pe mail te scapi cel mai rău? �Scumpo, ce focoasă eşti�� Stop! La �focoasă� se declanşează. Să-ţi zic mai departe? Primu �ţi pune cătuşele� R�zi? N-o să-ţi găsească �n casă dispozitive de aprindere? Hai, că eşti� Păi, butelia de aragaz ce e, şocatule? Putrezeşte teroristu Florin la puşcărie � şi a lui era goală pe jumătate!
    Zici că eşti deştept şi n-o mai ţii dec�t �n semeseuri. Criptate: �O comitem la 5 la caru cu bere�. N-apuci să duci halba la gură! �l bagi şi mai criptat? Sdjkleuipwje.mvnipeaw? Tu dai �send� şi americanii dau �fire�. Ţi-o trag ca-n Gaza, terminatule!
    Dacă tu crezi că-i o soluţie să umbli cu telefonu �nchis, eşti mai prost dec�t prevede abonamentul. Ţine minte: SIM-ul nu doarme. El raportează: �Abonatul Orange a cobor�t din autobuz. El s-a �nt�lnit cu un Cosmote şi doi Zappi�. Ce poate fi mai suspect? Trei reţele dintr-o lovitură. Pl�nge Osama �n peşteră, de-i sare Kalaşnikovul din spinare.
    �n sf�rşit, ţi-a venit mintea la cap. Da, asta-i soluţia: un cip �n creier. Scapi de stres. (Măcar ţi-o faci singur). Dar � atenţie, făptuitorule! � nu eşti singurul căruia i-a venit ideea asta. Ia-ţi r�nd la coadă. Piţigoiule!

    de Lelia Munteanu

  4. #1004 SP
    is the man! trickz's Avatar
    mahamudra.htm

    cineva interesat?

  5. #1005 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Salutare
    take a look

    Cand sotul a ajuns la hotel , a decis sa-i scrie un mail sotiei dar a gresit o litera din adresa si mailul a fost trimis la alta adresa. Mailul ajunge din greseala la o vaduva ce venise tocmai de la inmormantarea sotului. Citeste mailul si lesina. In mesaj scria: \" Draga mea, am ajuns bine. Probabil te va surprinde sa primesti vesti de la mine pe aceasta cale, dar acum au calculator aici si poti trimite mesaje persoanelor dragi. Doar ce-am ajuns si am verificat ca totul sa fie pregatit pentru venirea ta, vinerea viitoare. Abia astept sa te vad si sper ca aceasta calatorie sa fie la fel de liniistita ca a mea. Nu-ti lua multe haine ca aici e o caldura infernala!....

  6. #1006 SP
    Senior Member huber's Avatar
    foarte tare Snoopz am ras toata familia ,,,, good job

  7. #1007 SP
    Diesel k1du's Avatar
    E veche dar tot ma amuzlol

  8. #1008 SP
    Manager paul's Avatar

  9. #1009 SP
    Member SpitFire's Avatar

  10. #1010 SP
    Senior Member erik95's Avatar

  11. #1011 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    mahamudra.htm

    cineva interesat?
    Foarte bun pretul...

  12. #1012 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Characters you never knew had the same voice actor | GamesRadar

    Hahaha.. Marcus Fenix din GoW e Bender din Futurama

  13. #1013 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    WOW incredibil

  14. #1014 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Foarte tare frate! daca mai gasesti filmulete dastea sa mai pui )

  15. #1015 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Rumor: 360 To Get Special Resident Evil 5 Console

    Asta cred ca este singura consola unde chiar se vrea sa dea RROD... pentru design.

  16. #1016 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    La Multi Ani GreyhounD!

  17. #1017 SP
    Member richardm27's Avatar
    Happy B-day Grey ! Sa fii sanatos si la punga gros !

  18. #1018 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    nu am mai intrat de mult si am o intrebare:ce a patit ronan?

  19. #1019 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    nu am mai intrat de mult si am o intrebare:ce a patit ronan?
    A murit!

  20. #1020 SP
    Member SpitFire's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 51 of 257 FirstFirst ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10179 Last Post: 23-02-2024, 13:13
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts