Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 46 of 63 FirstFirst ... 36 44 45 46 47 48 56 ... LastLast
Results 901 to 920 of 1241

Thread: Politica - tichie de margaritar

  1. #901 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    ^^^cryyifnea

  2. #902 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Uitati-va si la Monky, doar "Atat" poate !!!
    Ce sa-i ceri lu' asta, daca vrei sa discuti politica??? Acu pe bune. Iar Dant3...pff, doamne fereste!

    Factiuni din serviciile secrete si-au bagat coada sa dinamiteze PSD-ul din interior. Incercarea din exterior, cum ar fi cea din P. Victoriei cu #rezist=fail, iar opozitia PNL-USR sunt, nu ca slabi...vai mama lor.

  3. #903 SP
    Banned cryyo's Avatar
    LE De ce sa stearga? Lasa sa 'ne radem' : ))

  4. #904 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Liniste bai, ca se lucreaza!

    P.S. Sincer, cred ca merge mai bine tara asa...
    Attached Images Attached Images guvernul_grindeanu_in_sedinta.jpg

  5. #905 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Spre viitor, noi tot cutezatori vom fi!
    Attached Images Attached Images caricaturi_care_ne_conduc_l.jpg

  6. #906 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Partidul asta are o abilitate incredibila de a scapa de toti astia care fac valuri (ce scutura sandramaua comunistoida).
    Dragnea o sa fie dat afara precum o masea stricata daca pica motiunea.
    Oricum niste mizerii, asistam la show-uri si batai pe ciolan ca in curtea scolii. Halal nivel de politica. Dar asta e, nu ne-am dus la vot, luati d-aici.

  7. #907 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Bai Encman, daca sandramaua e comunista, ca atare foarte nasol, ce cauta in interiorul ei ???

    Iti explic eu, sa te dumiresti si matale:

    Grindeanu - cursuri in cadrul Academiei SRI

    Gabriel Statescu (consilier de stat) - general in rezerva SRI

    Marius Nica (consilier de stat) a absolvit Academia Nationala de Informaţii a SRI in 2003.

    Uneori e 'pe fata' implicarea securitatii, cu toate astea unii continua sa #reziste in propria-i ignoranta

    PS. TOATE partidele sunt penetrate (n-am gasit alta rima ) de serviciile secrete

  8. #908 SP
    Admin MonkY's Avatar
    In curand, pe ecrane... din aceeasi serie!
    Attached Images Attached Images lol.jpg

  9. #909 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Monky = troll, ba chiar un hater in devenire. Sa-l baneze cineva

  10. #910 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^ Mare noroc ai ca ti-a dat Monky ignore. Oricum nu cred ca ar strica sa dispari de pe aici, nu postezi decat in aria de politica. Un fel de tacconi, dar mai agresiv.

  11. #911 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Mataluta te incadrezi, ca multi altii, la definitia care incepe cu 'pupi' si se termina in 'isti'.

    Pe de alta parte, sa-ti explic o trebusoara, ca te vad nedumerit.

    Daca eu ma duc pe threadul cu pesti, apreciat de Monky, foarte bine pana aici, nu am nici o problema cu asta, si ma apuc sa pun poze IN MOD REPETAT cu pesti, la caterica, EXCLUSIV LA MISTO, cum poarta barba si le atarn si niste co.aie, ca-s mai inventiv din fire

    Na, acu spune tu ce crezi mi s-ar intampla?* Ha??? Ar fi cu ghinion sau cu noroc? As primi ban? As fi catalogat troll? Cum ar fi?!

    PS. Apropo sa dispar eu: nu mor caii, cand vor slugoii!

  12. #912 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Sa inteleg ca nu mai este la moda Soros? Acum e cu SRI?

  13. #913 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pai dupa cum vomita Antena sau RTV. Stii cum e, "Sfanta Treime" satanica, SRI-DNA-Iohannis, acesti spioni pusi de americanii aia nenorociti ca sa ne fure pensiile, fir-ar mama lor!

  14. #914 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Gabriela Firea "Bucureștiul este un oraș Smart doar pentru că aici locuiesc foarte multi oamenii Smart" ce drek să îi mai spui.

  15. #915 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Oho, daca e sa vorbim de Soros si rețeaua sa de ONG-uri sau Fundatii finantate in tot felul de interese, ne apuca dimineata.
    Intreaba-l pe Nicusor, nu-i strain de treburile astea.

    Nu exclude serviciile din ecuatie, cu acordul cui crezi ca Soros isi permite sa finanteze, implicit sa influenteze, mersul unor """lucruri""" prin romanica?! O fi el miliardar, dar eu nu cred ca joaca dupa muzica lui.

  16. #916 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    ^ Mare noroc ai ca ti-a dat Monky ignore.
    I feel so good! You can give it a try it too!
    Quote Originally Posted by Einherjar793AD View Post
    Sa inteleg ca nu mai este la moda Soros? Acum e cu SRI?
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Pai dupa cum vomita Antena sau RTV. Stii cum e, "Sfanta Treime" satanica, SRI-DNA-Iohannis, acesti spioni pusi de americanii aia nenorociti ca sa ne fure pensiile, fir-ar mama lor!
    De ce credeti ca am facut comparatia intre Ceausesti si actuala "putere"? Si pe vremea lui Ceasca, daca va aduceti aminte, cand nu mai existau explicatii, se baga povestea aia cu "agenturili" straine... Same s**t, different times.
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    Gabriela Firea "Bucureștiul este un oraș Smart doar pentru că aici locuiesc foarte multi oamenii Smart" ce drek să îi mai spui.
    Eu ma mir ca nu a spus "Bucurestiul este un oras Smart pt. ca aici locuiesc oamenii care m-au ales pe mine. Care sunt Super Smart!". Aha! No offense, ma bucur ca m-am mutat din Bucuresti, si imi pare rau pt. cei care au ramas acolo. Un amarat de drum pe care acum 2-3 ani il faceam in 20 de minute, acum mi-a luat 2 ore. Aer infect, se taie copacii pe banda rulanta, se desfiinteaza locuri de joaca si se toarna asfalt, pentru linia de centura nu sunt (iarasi) bani, dar in schimb sunt bani pentru tot felul de țărănisme... In fine, ar fi multe de perindat pe-aici, dar care ar fi sensul?

    Referitor la situatia actuala din politica noastra, la o scurta analiza... e de rasul curcilor. Deci omul (Dragnea) si-a instalat propriul Guvern, cu proprii oameni. Pe care pana acum aproximativ 2 saptamani i-a laudat non-stop, economia duduia, salariile cresteau. Si brusc Guvernul e de rahat, nu si-a indeplinit mai nimic din ce a promis, aceiasi oameni de acum 2 saptamani acum nu mai sunt buni. Pai mai nene, daca vrei sa plece acel Guvern, pleci si tu odata cu ei, ca tu i-ai ales... tu i-ai pus acolo, tu ai GARANTAT pentru ei. Altfel, esti doar un papusar care trage de fire dupa cum vrea desi nu ai pic de sange in instalatie.

    Cred ca se vede acum foarte clar ce fel de om este acest Dragnea... cat de dictatorial se comporta chiar si cu proprii lui oameni. O singura pleznitura de bici si a fost suficienta sa-si depuna toate slugile demisiile. Ai ceva de spus impotriva mea? Zbang, afara din partidul meu (si nu ar fi primul caz - sunt sigur ca nu va fi nici ultimul)! Parca era democratie totusi. Ma uit si ma intreb daca nu suntem pe vremea lui Stalin, cu singura diferenta ca acum nu-i impusca.

    V-am spus ca or sa faca tara varza. Leul deja l-au spart... a ajuns la cea mai mica valoare istorica. Salariile marite "din burta" au rupt bugetul... deja au inceput sa-si dea seama si ei ce tampenii au facut. Dar, stati pe aproape... va urma! Show-ul, sau mai bine zis circul... de-abia a inceput! Popcorn sa fie suficient, ca in rest avem de toate!

  17. #917 SP
    Banned cryyo's Avatar
    M-am mai intalnit cu logica stramba a lui Monky, chiar asa m-am si adresat catre el la un moment dat. Dupa episodul respectiv s-a ascuns de mine.

    El crede ca "agenturili" sunt o inventie a lui Ceausescu si dupa incheierea regimului, povestea s-a sfarsit. Saracul de el !

    Poza 1 - Darren White, fost șef US Secret Service
    Poza 2 - Eric Easley, sef CIA pe Romania, vazut pe culoarele caselor conspirative SRI in compania domnitei din poza 1

    PS. Cica Firea a 'furat' (stiu ca va place expresia) aerul curat.

  18. #918 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    În curând o să vorbim maghiara.

    http://www.digi24.ro/stiri/actualita...ecuiesc-745776

  19. #919 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Se7en Fury: stai sa vezi cand se va trezi Firea ca va trebui sa faca in Bucuresti ca totul sa fie bilingv... nu stiu cine facuse o statistica, si sunt cam 10% unguri in capitala - deci trece de pragul din lege. Prin urmare, ne apropiem incet-incet de ce zici tu. Ati vrut pesede? Nah pesede... Unii nu mai pot de dorul serviciilor si de conspiratii, in timp ce li se ia tara direct de sub nas!

  20. #920 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Recomand celor de la Digi perfuzii cu gulas, iar celor care ii cred Colebil, reface bila.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 46 of 63 FirstFirst ... 36 44 45 46 47 48 56 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 1 Last Post: 28-07-2013, 11:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts