Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 49 of 63 FirstFirst ... 39 47 48 49 50 51 59 ... LastLast
Results 961 to 980 of 1241

Thread: Politica - tichie de margaritar

  1. #961 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    ^^^Vai de plm...

  2. #962 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Babaiatule, cred ca nu mai avem scapare...

    Sent from my Mighty Mate 9.

  3. #963 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Si uite asa se spala creiere. #960

  4. #964 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    RIP sombapwla. Auzi, "parfum". Pai e parfum acum. Vad ce mai zici la anu cand o sa fim in criza si o sa te impinga o tanti la metrou si n-o s-o aresteze ca probele video nu se mai iau in considerare. Sah mat, abracadabra. Pana una alta, ma duc in strada. E putinul pe care pot sa-l fac...

  5. #965 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by biagyydog View Post
    Si uite asa se spala creiere. #960
    Saracu e spalat pe creier de mult timp, uitate la postarile lui fata de microtranzactii, de politica ce sa mai zici.

  6. #966 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Nu stii daca sa razi, sau sa plangi.. mie unul nu prea mai imi vine sa rad. Nici macar nu mai sunt amuzanti. Pe vremuri te mai amuzau acum..

  7. #967 SP
    Member maudrunk5's Avatar
    Scrisese cineva din Ungaria ca la ei chiar daca s-ar excreta Orban pe un nou-nascut populatia tot nu ar iesi in strada, sper sa nu ajungem asa, dar din cate vad in directia aia mergem si noi.

  8. #968 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by maudrunk5 View Post
    Scrisese cineva din Ungaria ca la ei chiar daca s-ar excreta Orban pe un nou-nascut populatia tot nu ar iesi in strada, sper sa nu ajungem asa, dar din cate vad in directia aia mergem si noi.
    Nush de unde ai informatiile astea, dar nu e asa, anul trecut au fost aproape de Razboi civil, au fost tancuri in oras.

  9. #969 SP
    Member maudrunk5's Avatar
    Ai un link? Eu am vazut multi unguri pe /r/europe ca se plangeau ca la ei nu mai misca nimeni nimic.

  10. #970 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by PS4&PS3 View Post
    Gandeste-te ca ceilalti ar fi dat afara o gramada de bugetari, care ar fi ramas someri multi din ei. La stat sunt angajati multi habarnisti, care la privat nu fac fata sau nici macar nu trec de selectia de la privat. La stat stie toata lumea cum se fac angajarile, nu pe performanta ci pe pile.
    Nu imi dau seama daca esti ironic. Ce e rau in a da afara bugetarii habarnisti?

  11. #971 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Text care rămâne nemodificat:

    "(1)Constituie probă orice element de fapt care servește la constatarea existenței sau inexistenței unei infracțiuni, la identificarea persoanei care a săvârșit-o și la cunoașterea împrejurărilor necesare pentru justa soluționare a cauzei și care contribuie la aflarea adevărului în procesul penal. "

    Modificarea se referă la eliminarea rapoartelor de constatare din rândul probelor. Ideea că nu vor mai putea fi folosite înregistrările video ca probe, și dând exemplu crima de la metrou, este o manipulare emoțională, răspândită de cei care nu știu nimic, dar au o opinie despre orice.

  12. #972 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Olguta m-a-nvatat!

  13. #973 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar

  14. #974 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Sau la troc.

  15. #975 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Nu te-ai prins. Se creeaza noi locuri de munca, centralistele.

  16. #976 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    ^lol, fix ALA e motivul, vreo 10-20 de locuri de munca.

  17. #977 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Cu riscul de rigoare... (moderated)

  18. #978 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Luati-o usor ... chiar daca nu sunteti de acord cu opiniile participantilor.

    Sunt totusi sarbatorile de sfarsit de an.

  19. #979 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Lumea civilizata merge inainte, noi mergem inapoi.. nu trece putina vreme, bam, ia d-aici inca una. Zici ca suntem popor de masochisti.

  20. #980 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Ca sa completez ultimul post a lui Monky, lumea nu mai iese din mai multe motive dar in principiu suntem un popor lent. Ne mobilizam greu si ne mobilizam cand cutitul e deja la os.

    Pe asta se si bazeaza actuala putere, pe un "razboi de atritie" pe care mi-e teama ca o sa-l pierdem. Desi sunt marlani analfabeti sau cum vreti voi, stiu ce jocuri sunt in politica si sunt constienti ca unele lucruri se fac pe termen lung. Sa nu uitam ca Tariceanu a mai vrut sa suspende un presedinte in 2007.

    Desi sunt sarbatorile de iarna, ma incearca o stare depresiva in ultima vreme cu tot ce se intampla in tara si cu felul in care am ajuns noi ca popor.
    Foarte adevarat ce ai scris Encman, imi place cum gandesti.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 49 of 63 FirstFirst ... 39 47 48 49 50 51 59 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 1 Last Post: 28-07-2013, 11:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts