Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 91 of 148 FirstFirst ... 41 81 89 90 91 92 93 101 141 ... LastLast
Results 1,801 to 1,820 of 2956

Thread: Lockerz

  1. #1801 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    Quote Originally Posted by iAmRuSu View Post
    Pai ok omule, dar pe ce si unde ? asta intrebam ..
    Bani ii baga ei direct in contul de PayPal...

  2. #1802 SP
    Manager paul's Avatar
    Si eu am luat PayPal $25 la 300 PTZ. Gift certificare Amazon.co.uk 50 lire costa 250 PTZ, dar era fresh out. lol
    Decat nimic...

  3. #1803 SP
    Member richardm27's Avatar
    11.39..........fuse si se duse...la ora asta numai wallpapere !

  4. #1804 SP
    Banned mariusme's Avatar
    Cum imi fac un cont PayPal?

  5. #1805 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Unui prieten de al meu ii apare ca inca nu este restock....lol

  6. #1806 SP
    Banned mariusme's Avatar
    Dj andrei zii sa dea click dreapta si "reload" ca si eu am patit la fel si nu-mi aparea
    Pana la urma mi-am luat 25$

  7. #1807 SP
    ديجي الأمطار DeeJay-RainY's Avatar
    Quote Originally Posted by mariusme View Post
    Dj andrei zii sa dea click dreapta si "reload" ca si eu am patit la fel si nu-mi aparea
    Pana la urma mi-am luat 25$
    Si eu tot la fel 25$ PayPal = 300 PTZ Incredibil , nu cred ca puteau sa puna mai mult.

  8. #1808 SP
    Member bartonn's Avatar
    25$=300PTZ-urii nu 200.Au pus 10000mii de PayPal cash Money in loc sa puna toate produsele sau celelalte produse de la redeemurile trecute

  9. #1809 SP
    Member zNowkid's Avatar
    25$ "Sorry, it looks like that product just ran out of stock! Please choose another." big joke .

  10. #1810 SP
    Member FusioN's Avatar
    nu mai e nimic

  11. #1811 SP
    Member vTGS's Avatar
    Nu am apucat sa i-au nimic..vroiam un macbook dar era fresh out cand am vrut sa-i dau redeem, si pana m-am intors sa i-au un xbox sau ps3, all gone. Parerea mea este ca au avut foarte putine premii restockul acesta de aceea s-au dus toate asa de repede(ma refer la premiile gen macbook-uri,console,ipods, premiile care chiar meritau luate). Lockerz s-a concentrat sa puna cat mai multe premii paypal si au lasat celelalte premii in vant, cred ca si acuma mai poti da redeem la paypal de 25 $...nasol ce sa-i faci...moving on i guess.

  12. #1812 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by vTGS View Post
    Nu am apucat sa i-au nimic..vroiam un macbook dar era fresh out cand am vrut sa-i dau redeem, si pana m-am intors sa i-au un xbox sau ps3, all gone. Parerea mea este ca au avut foarte putine premii restockul acesta de aceea s-au dus toate asa de repede(ma refer la premiile gen macbook-uri,console,ipods, premiile care chiar meritau luate). Lockerz s-a concentrat sa puna cat mai multe premii paypal si au lasat celelalte premii in vant, cred ca si acuma mai poti da redeem la paypal de 25 $...nasol ce sa-i faci...moving on i guess.
    ei pot nici sa nu bage ca lumea mereu va crede "ah,am fost prea incet" iar aia cu paypal,sunt doar aia de 25 sa ia ochii lumii

  13. #1813 SP
    Member bartonn's Avatar
    Sa inchida saitu ca sa terminat redeemul nu mai avem nimik de luat.

  14. #1814 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    la urmatorul redeem . sper sa prind macar 25$ ...am o colega prin care iau de pe ebay cu paypall... ii las ei 5 si cheltui 20 pe un pokemon diamond posibil

  15. #1815 SP
    Member vTGS's Avatar
    l-au inchis...oare o sa mai fie un redemption in feb sau o sa lanseze site-ul cum au zis ei initial sunt chiar curios( da stiu ca au zis ca acesta va fi ultimul redemption da' nu se stie...site-ul trebuia sa se lanseze oficial in toamna anului trecut so who knows ).

  16. #1816 SP
    Member bartonn's Avatar
    Daca si la urmatorul redeem va fii la fel imi strang jucariile si plec.Ma las de lockerz

  17. #1817 SP
    ديجي الأمطار DeeJay-RainY's Avatar
    Mie mi-au dat punctele inapoi F*** Lockerz
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Dau contul meu de Lockerz primului care va zice ca il vrea.
    Sunt Z-Lister.
    878 PTZ

  18. #1818 SP
    Banned mariusme's Avatar
    Mie inca nu mi-au luat punctele desi am luat 25$

  19. #1819 SP
    Member davidteen14's Avatar
    Quote Originally Posted by =Flavius= View Post
    Mie mi-au dat punctele inapoi F*** Lockerz
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Dami-l mie, il astept cu mare drag, vorbim pe privat daca vrei

  20. #1820 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    Redemption update on the hallway right now. Thanks to everyone who took part! 6 minutes ago from web @twitter

    lol?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 91 of 148 FirstFirst ... 41 81 89 90 91 92 93 101 141 ... LastLast

Similar Threads

  1. Freebiejeebies (gen Lockerz) By donatelo in forum Offtopic
    Replies: 21 Last Post: 11-05-2011, 13:18
  2. Fribiz (gen Lockerz) By donatelo in forum Offtopic
    Replies: 2 Last Post: 19-12-2010, 22:34

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts